Ovde pisite vase probleme ako ne mozete u CHAT

Vasi problemi oko ulaza u chat
Poruka
Autor/ica
Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#16 Post Postao/la Viper »

pa ko je stalno u nutra u kanalu nema problema za access ili ko ima dobru sliku :)

Avatar
Vanilla_ninja
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 41
Pridružen/a: 15 Feb 2004 02:00
Lokacija: In Da cLuB

#17 Post Postao/la Vanilla_ninja »

Viper je napisao/la:pa ko je stalno u nutra u kanalu nema problema za access ili ko ima dobru sliku :)
opet ucjena hahahah :wink:
DE GUSTIBUS DISPUTANDUM NON EST. :)

Avatar
Targa
Pocetnik
Postovi: 4
Pridružen/a: 09 Sep 2004 02:00

#18 Post Postao/la Targa »

E pa bash smo ugrozeni :-( Hajd fino,lijepo sad nek mi neko kaze .."Zasto sam ja opet bann-ovana sa chata?" Jesam i baxuz,pa se baxuz natovario neh na mene...cccc :oops: :cry:

Pleasss Viper..da opet vidish to...zaista ne znam u cemu je problem!!!
Unaprijed HVALA!!

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#19 Post Postao/la Viper »

Targa je napisao/la:E pa bash smo ugrozeni :-( Hajd fino,lijepo sad nek mi neko kaze .."Zasto sam ja opet bann-ovana sa chata?" Jesam i baxuz,pa se baxuz natovario neh na mene...cccc :oops: :cry:

Pleasss Viper..da opet vidish to...zaista ne znam u cemu je problem!!!
Unaprijed HVALA!!
Neznam zasto ne mozes reci sta ti pise pa cu ti reci zasto

Avatar
Sniper-
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 11 Okt 2004 02:00

G-Line...

#20 Post Postao/la Sniper- »

Eh...prije svega pozdrav! Evo mene opet, Viper ovako imam probl. oko chata...Dobio sam g-line i nemogu na irc.bolchat.org! Najgore mi je sto ja uvijek dobijem g-line bez razloga!!! Uz to da kazem da moj racunar ide na internet preko IP adrese susjednog internet kluba pa tako da je nekoliko racunara s iste IP povezano na bolchat mrezu... I ja ustvari ne znam sad jesam li ja sta pretjerao kod ovih g-lineova,ili je neko iz internet kluba dobio g-line pa samim tim i ja nemogu na Bolchat...

Pomozi kako znas - S postovanjem! Hvala.....

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#21 Post Postao/la Viper »

pa et kada znas da taj klub ima onda garant nesta radi taj klub ... gline se ne dobija bez razloga i ako ti sa klubom nesta rade moras se kod njiha zaliti ..ako ti nemas nista sa tim zao nam je ali sta cemo

Avatar
Sniper-
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 11 Okt 2004 02:00

#22 Post Postao/la Sniper- »

E pa problem i jest u tome sto ja ne znam jel rade ili ne? ... Nego buraz de ti meni sad skini ovaj g-line ako mozes i mislim vidi ko je dao i zasto? Da mogu dalje na mIRC... (Reason: bye,bye)... Hvala na odgvoru... Pozdrav...

Avatar
Sniper-
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 11 Okt 2004 02:00

valjda...

#24 Post Postao/la Sniper- »

Ma eto...sta ja znam ba... ko dole sve iz kluba chata (imai onih sto nikad nisu vidili mIRC...) al staces ja sad ko budala ovdje s g-line-om na IP nemogu na Bolchat... valjda ce skinut..... 8) aj cujemo se.....

Avatar
Vanilla_ninja
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 41
Pridružen/a: 15 Feb 2004 02:00
Lokacija: In Da cLuB

#25 Post Postao/la Vanilla_ninja »

A sto ne odes u posto i ne promijenis IP ako ti toliko smetaju ????
DE GUSTIBUS DISPUTANDUM NON EST. :)

Avatar
Sniper-
Pocetnik
Postovi: 5
Pridružen/a: 11 Okt 2004 02:00

happy endq

#26 Post Postao/la Sniper- »

E pozdrav za sve... sve je gotovo.. uredu je sad - hvala na usluzi.... a to za IP Vanilla nema potrebe... nije to toliki probl. al moze se i to uradit :)

Caosss....

Avatar
Targa
Pocetnik
Postovi: 4
Pridružen/a: 09 Sep 2004 02:00

#28 Post Postao/la Targa »

Ma ko se to mene sjetioooo?...Pa mi skinuo taj bann...U svakom slucajuuu PUNOOOO HVALAA!!! cmokenZZziiiiiiii!!!! :wink:

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#30 Post Postao/la Viper »

pa et onda sama si kriva sto stavljas taj nick kome se jednima od @ ne svidja ?

Kod: Označi sve

Na #bosnia nema psovanja, nema vrijedjanja drugih osoba - i osobe koje ulaze sa nickovima kojim mi smatramo da su - nepristojni bit ce izbaceni sa kanala.

Odgovori