Ovde pisite vase probleme ako ne mozete u CHAT

Vasi problemi oko ulaza u chat
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

zasto se izvinjavas?

#62 Post Postao/la Bjezba »

Ja se vala nemam zasto izvinjavat.

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

Re: Proxy

#63 Post Postao/la Bjezba »

lam3r je napisao/la:Postoji Proxy, kad dobijes gline na ip adresu samo izaberes socks proxy koji radi i ulazis, koliko god glines da dobijes mozes ponovo uci, samo mjenjas proxys, evo ovdije mozete naci neke http://www.samair.ru/proxy/socks.htm
Nekad bilo sad se spominjalo
:)

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#64 Post Postao/la Bjezba »

Imate bolji nacin da skinete g line. Iskljucite vas modem na 24 sata.
Ukoliko ste u stanju da radi chata ne ulazite na net :)

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#65 Post Postao/la Bjezba »

Hej !!!
Imam i ja problem. Ne merem jope na chat.
I nije neka novost :)

Avatar
Ode_ja_u_sa
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 20 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#66 Post Postao/la Ode_ja_u_sa »

ej ja nisam odmah vidio da se ovdje treba pisat... ak moze da mi skinete ban sa nicka i sa ip adrese...molim vas.... nije do mene.....

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#67 Post Postao/la Bjezba »

Strpi se jarane . Ima ih koji cekaju po dvije godine. Sta je to , malo domina , malo saha i prodje vrijeme :onfire:

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#68 Post Postao/la Viper »

bjezBa je napisao/la:Strpi se jarane . Ima ih koji cekaju po dvije godine. Sta je to , malo domina , malo saha i prodje vrijeme :onfire:
ako imas neki komentar sto pomaze napisi ako ne nemas onda ne pisi.
Dobijas 1 opomenu od mene kod druge dobijas zabranu na forum

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#69 Post Postao/la Viper »

Ode_Ja_U_Sa je napisao/la:ej ja nisam odmah vidio da se ovdje treba pisat... ak moze da mi skinete ban sa nicka i sa ip adrese...molim vas.... nije do mene.....
Pa napisi sta ti tacno pise kada se konektujes potrebno nam je nesta kao ovo CLOSING LINK ( 89.34.56.7) vazni su ovi brojevi.

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#70 Post Postao/la Bjezba »

Viper je napisao/la:
bjezBa je napisao/la:Strpi se jarane . Ima ih koji cekaju po dvije godine. Sta je to , malo domina , malo saha i prodje vrijeme :onfire:
ako imas neki komentar sto pomaze napisi ako ne nemas onda ne pisi.
Dobijas 1 opomenu od mene kod druge dobijas zabranu na forum
Hajde , ne budi na kraj srceta.
Jel se i ovo racuna za opomenu?

Avatar
Xenci
Pocetnik
Postovi: 8
Pridružen/a: 27 Dec 2006 02:00
Lokacija: Congo

#71 Post Postao/la Xenci »

Viper je napisao/la:
Ode_Ja_U_Sa je napisao/la:ej ja nisam odmah vidio da se ovdje treba pisat... ak moze da mi skinete ban sa nicka i sa ip adrese...molim vas.... nije do mene.....
Pa napisi sta ti tacno pise kada se konektujes potrebno nam je nesta kao ovo CLOSING LINK ( 89.34.56.7) vazni su ovi brojevi.
hajde da ja tebi postavim neko pitanje. zasta postoje ovakve stranice na netu? eto pomoci cu ti : za DRUZENJE !!!

i humor kreativni jos, nije za odmet.... a ti si se nasho ko malo dijete prijetit... pa vjerovatno to i jesi :P posto je reakcija na njegov komentar sa prijetnom, vishe nego pretjerana, nikako u mjeri.

smiri zivce popi pivce :P i ako ne volis radit sa ljudima.... niko te ne tjera :)

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#72 Post Postao/la Viper »

Xenci je napisao/la:
Viper je napisao/la:
Ode_Ja_U_Sa je napisao/la:ej ja nisam odmah vidio da se ovdje treba pisat... ak moze da mi skinete ban sa nicka i sa ip adrese...molim vas.... nije do mene.....
Pa napisi sta ti tacno pise kada se konektujes potrebno nam je nesta kao ovo CLOSING LINK ( 89.34.56.7) vazni su ovi brojevi.
hajde da ja tebi postavim neko pitanje. zasta postoje ovakve stranice na netu? eto pomoci cu ti : za DRUZENJE !!!

i humor kreativni jos, nije za odmet.... a ti si se nasho ko malo dijete prijetit... pa vjerovatno to i jesi :P posto je reakcija na njegov komentar sa prijetnom, vishe nego pretjerana, nikako u mjeri.

smiri zivce popi pivce :P i ako ne volis radit sa ljudima.... niko te ne tjera :)

eto dobijas i ti prvu opomenu

Reko sam ko ovde pise bez veze dobice ban ako sa tvojim komentarom nemozes pomoci onda ga ne pisi. Ako hoces salu i DRUZENJE ima ostalih thema dje mozes to da radis ovde ne. I ko to ne kapira mora da osjeti.
Ovo je samo topik da se drugim clanovima pomaze.

Srecom nisu svi takvi da upisu komentare dje hoce onda bi citav dan ovde prebacivo komentare u tacnu themu. Nadam se da je ovo zadnji bezvezni upis posto sledeci ko to radi dobija ban. Svuda imaju pravila. Ne odete i vi u kino i kazete hocu da pricam kada gledate film. Posto je film napravljen za druzenje. Imaju mjesta dje mozes imaju mjesta dje ne.

Avatar
Xenci
Pocetnik
Postovi: 8
Pridružen/a: 27 Dec 2006 02:00
Lokacija: Congo

#73 Post Postao/la Xenci »

ali si ti neki ozbiljni :satisfied:

ma niko ne kaze da nisi u pravu ba, vec prvo bolje zvuci kada fino kazes, bez prijetnje. a drugo samom sebi tim cinis uslugu, jer se ne zamaras previshe ;)

ps. ja bOgme ne mogu gledati film a da ne komentarisem. a horor kada gledam ne mogu a da ne vristim hehehe. nego jos me izbacili nisu :P

hajd ok izvini u pravu si ti, necem te peglati vishe. samo rekoh da ti kazem da se saburom uvijek vishe postigne nego prijetnjom :)

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#74 Post Postao/la leptirica-de »

ovako : ja kad kliknem na Bolchat Ulaz 1 ili 2 , zatvori mi se skroz ova stranica :S mozeli mi ko pomoci ???

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#75 Post Postao/la Tourniquet »

eh ne znam zasto ti se zatvara stranica kada ides na chat,, ali da dam savjet da pokusas si skinut program mirc ili neku skriptu pa da uopste ne ulazis preko stranice. mislim da je tako mnogo lakse i jednostavnije....

nadam se da sam pomogao

Odgovori