Ban zbog navodnog pravljenja klonova

Vasi problemi oko ulaza u chat
Poruka
Autor/ica
Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#3 Post Postao/la Viper »

Onda imate virus na vasem kompjuteru.....
Nabavite dobar virus program ili izbrisite sve.

Avatar
studenac
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 30 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

banovanje

#4 Post Postao/la studenac »

znate sta Viperu i laffe jarani!!!Ovo mi je stvarno dopizdilo,malo malo pa pa ban.Kaki klonovi i gooza moja nidje veze stvarno nema smisla vise ebo ga.sta me boli ako se ja nekom ne svidjam,administratori su vam toliko uhvatili furseta da to nije normalno deverat.Dajete im toliko slobode da su postali bezobrazni pravo.cuj igram kviza i tako me neko ispali bez veze....jos napisu zbog klonova.Gledao sam vas upis tamo...imas virus ili neko ulazi na chat preko vase IP adrese....glupost jarani,imam antivirus dobar, a posto mi je IP adresa stacionirana nemjenja mi se ko na ADS-elu moram se zezat,pa trazit ili kamcit da me pustite na chat,deder onda me vi zastitite od banovanja jer se stvarno pridrzavam vasih uslova o svemu i svacemu i nikad nisam prouzroci ban i onda najednom me banuse zbog klona...glupost.De me vratite da mogu se pisat s rajom.Puno pzzz vama i napisite mi ako je do mene sta stalo daispunim.

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#7 Post Postao/la vornevljev »

klonovi napadaju :lol:
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

Ej studenac...ja ne mogu nista, prenjet cemo ostalima,...a to za kviz...i meni je bez veze, mene sinoc izbacili sto sam napisla streberi, streberi...a s bol-chata me redovno izbace ako napisem hebem...a ima ljudi koji prostije vrijedaju i njima nista...problem su te adrese sto ako banuju nekog iz te blizine, niko vise ne moze uci...zao mi je :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori