Ban zbog navodnog pravljenja klonova

Vasi problemi oko ulaza u chat
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: banovanje

#16 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

studenac je napisao/la:znate sta Viperu i laffe jarani!!!Ovo mi je stvarno dopizdilo,malo malo pa pa ban.Kaki klonovi i gooza moja nidje veze stvarno nema smisla vise ebo ga.sta me boli ako se ja nekom ne svidjam,administratori su vam toliko uhvatili furseta da to nije normalno deverat.Dajete im toliko slobode da su postali bezobrazni pravo.cuj igram kviza i tako me neko ispali bez veze....jos napisu zbog klonova.Gledao sam vas upis tamo...imas virus ili neko ulazi na chat preko vase IP adrese....glupost jarani,imam antivirus dobar, a posto mi je IP adresa stacionirana nemjenja mi se ko na ADS-elu moram se zezat,pa trazit ili kamcit da me pustite na chat,deder onda me vi zastitite od banovanja jer se stvarno pridrzavam vasih uslova o svemu i svacemu i nikad nisam prouzroci ban i onda najednom me banuse zbog klona...glupost.De me vratite da mogu se pisat s rajom.Puno pzzz vama i napisite mi ako je do mene sta stalo daispunim.
Nisam uopste upoznat s time jer ima godinu dana ne ulazim na chat
i ako udjem traje 5 minuta
Samo za Info nasa kao i druge stranice bolchata su linkovane jedna s drugom i cine chat kanala bosna i na tom chatu trenutno imaju neki klipani sa drugih stranica koji eto vec znamo kako se ponasaju


Moram reci da i nemam nikakvog uticaja niti odgovornosti
Nacuo sam samo da su tamo neki klipani na kanalu bosna i mangupisu se...
Na nasem kanalu bol-chat znate i sami @lonley @bijesni puz @air su sve dobri momci
Licno da sam ja na vasem mjestu bi bojkotovao bosna kanal samo bi bio na bol-chat
Drugog rijesenja s moje strane nemam
Mozda @viper moze nesto kao covjek s najjacom posjecenom linkovanom stranicom bol-chata urgirati
ali mogu zamisliti kako je tesko s djecurlijom pogotovo ovim novim kojima je na neku ruku zanimljivo :P
PS potpuno razumijem i slazem se @pasa74 jer i ja bi bio izrevoltiran na tvom mjestu

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: banovanje

#17 Post Postao/la pasa74 »

LAFF je napisao/la:
studenac je napisao/la:znate sta Viperu i laffe jarani!!!Ovo mi je stvarno dopizdilo,malo malo pa pa ban.Kaki klonovi i gooza moja nidje veze stvarno nema smisla vise ebo ga.sta me boli ako se ja nekom ne svidjam,administratori su vam toliko uhvatili furseta da to nije normalno deverat.Dajete im toliko slobode da su postali bezobrazni pravo.cuj igram kviza i tako me neko ispali bez veze....jos napisu zbog klonova.Gledao sam vas upis tamo...imas virus ili neko ulazi na chat preko vase IP adrese....glupost jarani,imam antivirus dobar, a posto mi je IP adresa stacionirana nemjenja mi se ko na ADS-elu moram se zezat,pa trazit ili kamcit da me pustite na chat,deder onda me vi zastitite od banovanja jer se stvarno pridrzavam vasih uslova o svemu i svacemu i nikad nisam prouzroci ban i onda najednom me banuse zbog klona...glupost.De me vratite da mogu se pisat s rajom.Puno pzzz vama i napisite mi ako je do mene sta stalo daispunim.
Nisam uopste upoznat s time jer ima godinu dana ne ulazim na chat
i ako udjem traje 5 minuta
Samo za Info nasa kao i druge stranice bolchata su linkovane jedna s drugom i cine chat kanala bosna i na tom chatu trenutno imaju neki klipani sa drugih stranica koji eto vec znamo kako se ponasaju


Moram reci da i nemam nikakvog uticaja niti odgovornosti
Nacuo sam samo da su tamo neki klipani na kanalu bosna i mangupisu se...
Na nasem kanalu bol-chat znate i sami @lonley @bijesni puz @air su sve dobri momci
Licno da sam ja na vasem mjestu bi bojkotovao bosna kanal samo bi bio na bol-chat
Drugog rijesenja s moje strane nemam
Mozda @viper moze nesto kao covjek s najjacom posjecenom linkovanom stranicom bol-chata urgirati
ali mogu zamisliti kako je tesko s djecurlijom pogotovo ovim novim kojima je na neku ruku zanimljivo :P
PS potpuno razumijem i slazem se @pasa74 jer i ja bi bio izrevoltiran na tvom mjestu


haahha,pozdrav laffe,mislim da si me zamjenio sa nekim ali ne zamjeram...mozda si se previse druzio sa Ra-ja u zadnje vrijeme.....
xxx...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#18 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Garant da je ra-ja kriva :lol:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#19 Post Postao/la pasa74 »

hoce to,predje u lancanu reakciju :lol: ,samo iskreno,nemam nista sa nikom studenac
xxx...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#21 Post Postao/la paparaci »

ma manite se chata. posvetite se forumu, kao i ja :baa: :lol:
ma smijesno stvarno ko sve tamo na bosnia ima taj @ i kako se ponasaju. postavili su pravila, kojih se sami ne drze. koliko sam puta znao biti na javi(glavnom prozoru) i zezao se s rajom, uleti neka stoka i pocne da vrijedja, itd. oni samo posmatraju i niko ni a! a kad meni pukne film ili nekom od mog drustva, onda su odjednom tu. hahahaha. covjece, sta sve raja radi za taj hebeni @ ili +. hahahahaha.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#22 Post Postao/la sabinax »

ma nije samo to njihovi su strojevi kodirani za odredene rijeci...one ostale prostije, ali recene na drugi nacin ne registriraju...ljuti me to, ali sta se moze, ispadnes na pol sata i OK ali ovo s klonovima je malo veci problem
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Xzelenookax
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 483
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Svedska
Kontakt:

Ubi me ovaj ban

#23 Post Postao/la Xzelenookax »

Nekontam zasto nemogu uci sinoc me izbaci sa kviza i to je to...virusa na kompjuteru nemam a isti je problem kao i kod ostalih pise mi da sam clonirala jel ima izlaza ikakvog iz ovog problema please pomozite

Avatar
Xzelenookax
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 483
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Svedska
Kontakt:

#25 Post Postao/la Xzelenookax »

dosadno mi draga onako sam bar patila onaj kviz...dragi mi nije tu pa odvaljujem lagano

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Ubi me ovaj ban

#26 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

XzelenookaX je napisao/la:Nekontam zasto nemogu uci sinoc me izbaci sa kviza i to je to...virusa na kompjuteru nemam a isti je problem kao i kod ostalih pise mi da sam clonirala jel ima izlaza ikakvog iz ovog problema please pomozite
Zato sto ima glupih operatora eto zasto
Svaka cast pojedincima

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#27 Post Postao/la sabinax »

Neki put je dobro sto ti operatori grijese, bar dosada nanese nama ljude kojima je dosadno :)
U svakom zlu neko dobro, zelenooka nadamo se da ces opet navratiti :wave: ....da nam malo zagrijes atmosferu :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

eddosa
Pocetnik
Postovi: 3
Pridružen/a: 24 Jan 2010 07:30

Re: Ban zbog navodnog pravljenja klonova

#29 Post Postao/la eddosa »

isti problem i ovdje, banovan sam bez ikakvih razloga. pridrzavam se pravila i ban. nije fer.

dada30_gradacac
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 11 Jul 2011 22:53

Re:

#30 Post Postao/la dada30_gradacac »

Eddosa je napisao/la:isti problem i ovdje, banovan sam bez ikakvih razloga. pridrzavam se pravila i ban. nije fer.
Viper je napisao/la:Onda imate virus na vasem kompjuteru.....
Nabavite dobar virus program ili izbrisite sve.
ooh .... ja mislila da jedina imam problem, sad mi je lakse

Odgovori