ulazak na bol chat

Vasi problemi oko ulaza u chat
Poruka
Autor/ica
nekaa
Pocetnik
Postovi: 3
Pridružen/a: 30 Okt 2008 02:18

ulazak na bol chat

#1 Post Postao/la nekaa »

Pozdrav ! Posto vec neko vrijeme primjecujem svaki put kad se konektujem na bol-chat da me neko od doticne gospode operatora izbaci sa chata pa se zapitah dali se i druge osobe susrecu sa istim problemom . [icon_help.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: ulazak na bol chat

#2 Post Postao/la mrki62 »

Ne znam ko bi te mogao izbaciti, niti bih znao na koji način te bilo ko može izbaciti
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: ulazak na bol chat

#3 Post Postao/la nermin01 »

ovdje je sve moguce
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: ulazak na bol chat

#4 Post Postao/la selma24 »

Nekaa je napisao/la:Pozdrav ! Posto vec neko vrijeme primjecujem svaki put kad se konektujem na bol-chat da me neko od doticne gospode operatora izbaci sa chata pa se zapitah dali se i druge osobe susrecu sa istim problemom . [icon_help.gif]

Milim da nije moguce te izbaciti?? Na koji nacin te bilo ko moze izbaciti??? Nevjerujem!
slika

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: ulazak na bol chat

#5 Post Postao/la Viper »

Nekaa je napisao/la:Pozdrav ! Posto vec neko vrijeme primjecujem svaki put kad se konektujem na bol-chat da me neko od doticne gospode operatora izbaci sa chata pa se zapitah dali se i druge osobe susrecu sa istim problemom . [icon_help.gif]

Da ne uzimas nick jedan sto je vec registrovan, probaj neki drugi nick.

Dervis_StL
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 28 Apr 2009 04:32

Re: ulazak na bol chat

#6 Post Postao/la Dervis_StL »

I ja imam isti problem. Nisam bio na chatu nekih 20 dana i sad vise nemogu da udjem,u stvari konektujem se al me odma izbaci iz Bosnia dok na #bol-chat ostajem konektovan.

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: ulazak na bol chat

#7 Post Postao/la Viper »

Dervis_stl je napisao/la:I ja imam isti problem. Nisam bio na chatu nekih 20 dana i sad vise nemogu da udjem,u stvari konektujem se al me odma izbaci iz Bosnia dok na #bol-chat ostajem konektovan.

Pozdrav,

ostani onda u sobi #bol-chat posto su svi sto ulaze preko ove stranic u toj sobi. Nema potrebe ici na #bosnia.

Dervis_StL
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 28 Apr 2009 04:32

Re: ulazak na bol chat

#8 Post Postao/la Dervis_StL »

Viper je napisao/la:
Dervis_stl je napisao/la:I ja imam isti problem. Nisam bio na chatu nekih 20 dana i sad vise nemogu da udjem,u stvari konektujem se al me odma izbaci iz Bosnia dok na #bol-chat ostajem konektovan.

Pozdrav,

ostani onda u sobi #bol-chat posto su svi sto ulaze preko ove stranic u toj sobi. Nema potrebe ici na #bosnia.
Naravno da cu ostati na #bol-chat meni je ionako ovdje bas super.

Avatar
momak_31
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 735
Pridružen/a: 25 Feb 2017 12:30

Re: ulazak na bol chat

#9 Post Postao/la momak_31 »

pozdrav!
...u zadnje vrijeme imam problem kad se konektujem izbaci me skroz sa ove stranice onda moram malo prichekati vremena ili cak resetirati pc da bi ponovo se konektovao na svoj profil,a evo josh sada u ova zadnja 2 - 3 dana kada me izbaci i kada se ponovo vratim jednostavno kada ukucam bolchat.de uopshte nema te stranice i onda tako malo vremena prodje da bi se pojavila i onda isti uobichajeni problemi kada sam online ???

sejjla
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 471
Pridružen/a: 11 Jul 2010 23:01

Re: ulazak na bol chat

#10 Post Postao/la sejjla »

I kod mene je isti problem vec danima,i kad udjem,izbacuje me non stopp.......... [huh.gif]

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: ulazak na bol chat

#11 Post Postao/la Viper »

Za Momak_31:
Cao, kada hocete na ovu stranicu obavezno koristite www.bol-chat.com sa "crticom ili minus" izmedj. To vama mozda glupo zvuci ali radi tehnickih uredaja morate tu adresu korisiti da vam radi sve kako treba. Ako koristite normalni ulaz probajte onda alternativni ulaz (http://www.bol-chat.com/bolchat/bolchat.php) da koristite ako vam i on pravi probleme probajte flash ulaz (http://www.bol-chat.com/chat/chat.php) da koristite. I ako se i Vama desi da ste konektovani na chatu i nakon nekolko vremena Vas izbaci isto probajte onda drugi nick da koristite naprimjer stavite neki broj iza nadimka.


Za Sejjla:
Cao, jel se nemozete da konektujete na Chat ili Vas izbaci odmah cim se konektujete?
Ako Vas izbaci nakon nekog vremena kada se konektovani to znaci da je neko registrovo taj nick sto se konektujete sa njim, jednostavno koristite drugi nick.

Avatar
momak_31
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 735
Pridružen/a: 25 Feb 2017 12:30

Re: ulazak na bol chat

#12 Post Postao/la momak_31 »

Za Viper:
....hvala lijepo na informacijama i na korisnim uputama....lijep pozdrav!

sejjla
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 471
Pridružen/a: 11 Jul 2010 23:01

Re: ulazak na bol chat

#13 Post Postao/la sejjla »

Za Viper.. Ja nemogu uci nikako na bol-chat preko gogle,jednostavno kad ukucam bol-chat,samo mi pobjeli ekran.U zadnjih 5 dana udjem preko explorer i uspijem se konektovat,al me izbacuje non stop.. Pokusala sam sa drugim nikom isto uci,al i dalje isti problemi......pozdravv

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: ulazak na bol chat

#14 Post Postao/la Viper »

Sejjla je napisao/la:Za Viper.. Ja nemogu uci nikako na bol-chat preko gogle,jednostavno kad ukucam bol-chat,samo mi pobjeli ekran.U zadnjih 5 dana udjem preko explorer i uspijem se konektovat,al me izbacuje non stop.. Pokusala sam sa drugim nikom isto uci,al i dalje isti problemi......pozdravv
Znaci probala ste i ovaj Flash Ulaz http://www.bol-chat.com/chat/chat.php i on isto ne radi? Pokusatej jos jednom taj Ulaz.
Ako nece probajte da skinete Firefox i preko njega da se konektujete ako i on nece onda mislim da imate neki Virus na Sistemu onda Vam nemozemo pomoci dalje.

sejjla
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 471
Pridružen/a: 11 Jul 2010 23:01

Re: ulazak na bol chat

#15 Post Postao/la sejjla »

Pozdrav...................Ja imam problem sa ulaskom na bol chat vec petu noc,to se desava samo iza 20h pa sve do 23h,,,Jednostavno kad ukucam bolchat, pobjeli mi ekran,ne otvara stranicu,ja bi zamolila da mi neko pomogne ako je moguce.....................Unapred hvala

Odgovori