Naj forumski parovi?!

Sve vrste forumskih igara ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#61 Post Postao/la im_ex »

Ne uspijevam ni ja naci Vidovitoj prikladnu osobu ... a nije da nisam dumala i o tome, uhhh, jesam, jesam :biggrin:
Ma jest me briga sto ona nece partnera s neta ... to ovdje nije tema, al mi je bas muka sto joj do sad nisam nasla nekog na kog ne bi mogla ostati ravnodusna :P :biggrin:

Tebi sam, belly_dancer, prikacila lonely ... samo zato "jer si ti to trazila" :P :biggrin: (priznajem, nisam u toku kako stoji s njegove strane ... znas, puno nas je pa ne uspijevam sve da povezem i upamtim :biggrin:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#62 Post Postao/la Tourniquet »

IM_ex je napisao/la:
ekranka je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:dopune i novi "spojevi" :)

pasa74 - bosonoga, IM_ex, nenci, Mala_Selmica, ... :P

Halid - Ekranka
al si me spojila :chuckel: hahah ,da me znas od prije ,vjerojatno bi tu bilo jos kandidata ,ali oky ,zadnje vrijeme se javljam manje vise na vjerskim temama pa me ne cudi zakljucak..
ako mislis na hamida-islam dakako :D ,dobar je covjek i brat ,dokazao je to =D>
Pa tek sam mjesec dana u clanstvu ... ne zamjeri mi :)
Da, mislim na hamid-islam (rijetko kad imam obicaj pomenuti drugi dio nicka :blush: ) :)
To sto kazes za njeg, stoji, naravno 8)
a eto da ne objasni... pomislio bi da mislis na mene :P :chuckel: :chuckel: :chuckel:

a za vidovitu tesko da i ima par na ovom forumu..
a ja ne bih bas uparivao... bilo bi svasta :D bolje onda bez toga

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#63 Post Postao/la belly_dancer »

IM_ex je napisao/la:Ne uspijevam ni ja naci Vidovitoj prikladnu osobu ... a nije da nisam dumala i o tome, uhhh, jesam, jesam :biggrin:
Ma jest me briga sto ona nece partnera s neta ... to ovdje nije tema, al mi je bas muka sto joj do sad nisam nasla nekog na kog ne bi mogla ostati ravnodusna :P :biggrin:

Tebi sam, belly_dancer, prikacila lonely ... samo zato "jer si ti to trazila" :P :biggrin: (priznajem, nisam u toku kako stoji s njegove strane ... znas, puno nas je pa ne uspijevam sve da povezem i upamtim :biggrin:
ko kaze da sam ja to trazila..to je laz..pitanje je bilo kog bi najrade upoznala,pa sam rekla da se s njim nekako najbolje slazem jos od pocetka..a ja imam svog para..
cekaj..a vidovita i laff?
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#64 Post Postao/la im_ex »

belly_dancer je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:Ne uspijevam ni ja naci Vidovitoj prikladnu osobu ... a nije da nisam dumala i o tome, uhhh, jesam, jesam :biggrin:
Ma jest me briga sto ona nece partnera s neta ... to ovdje nije tema, al mi je bas muka sto joj do sad nisam nasla nekog na kog ne bi mogla ostati ravnodusna :P :biggrin:

Tebi sam, belly_dancer, prikacila lonely ... samo zato "jer si ti to trazila" :P :biggrin: (priznajem, nisam u toku kako stoji s njegove strane ... znas, puno nas je pa ne uspijevam sve da povezem i upamtim :biggrin:
ko kaze da sam ja to trazila..to je laz..pitanje je bilo kog bi najrade upoznala,pa sam rekla da se s njim nekako najbolje slazem jos od pocetka..a ja imam svog para..
cekaj..a vidovita i laff?
hajde ne vriSCHI :P :biggrin: de pogledni i paznju obrati na navodne znake :biggrin:

a njih dvoje .... :-k hmm, ma neznam nekako :-k nek jos odstoji :)

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#67 Post Postao/la Tourniquet »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja i lafffffffffffffffff :help:

nemam ja protiv njega ni¹ta da se razumijemo ali.... :help:
kako ima ona pjesma od valentina ti i ja kao pas i maèka ti i ja kao lo¹a braæa ti i ja ista nam je kazna....

nema meni para na forumu moja imeksice jer me niko neæe. a ¹to ne znam... mo¾da zna tourni vidim javlja se ne¹to gore

Ni ja te ne bi svrstao sa LAFF-om... ne pashe nikako..


A da ne bi mislila da imam neko negativno misljenje.. naprotiv.. upravo suprotno. Imam pozitivno misljenje o tebi i zbog toga ti bas i nema para ovdje na forumu(ovo isto ne znaci da imam negativno misljenje o ostalim clanovim)..

Po komentarima.. pa tesko da se moze naci par slicnog pogleda i slicnih osobina kao ti.. tako da...
uparit cemo vidovitu i dzemilu :D najbolje pasu :P

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#68 Post Postao/la belly_dancer »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja i lafffffffffffffffff :help:

nemam ja protiv njega ni¹ta da se razumijemo ali.... :help:
kako ima ona pjesma od valentina ti i ja kao pas i maèka ti i ja kao lo¹a braæa ti i ja ista nam je kazna....

nema meni para na forumu moja imeksice jer me niko neæe. a ¹to ne znam... mo¾da zna tourni vidim javlja se ne¹to gore
sorry..morala sam malo bocnut :biggrin: al dobro si reagirala.. :P :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#69 Post Postao/la im_ex »

IM_ex je napisao/la:dopune i novi "spojevi" :)

pasa74 - bosonoga, IM_ex, nenci, Mala_Selmica, ... :P

Halid - Ekranka
hmm, bas nikako da uspijem naciniti duzu listu "spajanja" :-k

ah da, Halid-Islam ce morati dijeliti mjesto sa ToUrNiQuEt kad je Ekranka u pitanju :)

bas tesko ide sa "spajanjem" ... i tebe ??

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#71 Post Postao/la Sabinam »

Ma kakve su to price....Eranka i Mrki62.....njih dvoje se ne rastaje... hehehehehe...nista vi ne znate oni jedno bez drugog ne mogu :P

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#73 Post Postao/la Sabinam »

Mala selmica i Shmeker (ili Merim)

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#75 Post Postao/la Sabinam »

denideni je napisao/la:
sabinaM je napisao/la:Mala selmica i Shmeker (ili Merim)

a gje je sredovjecni33 :-k
Pa spari ti sta.....nebi te glava zabolila da se malo potrudis :)

Odgovori