Nastavi pricu

Sve vrste forumskih igara ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#556 Post Postao/la im_ex »

bosman je napisao/la:nemere IM_ex bez price hehehehe :lol:

NemERe :D
al, ni ti a da ne izazivas LAFF-a

budel kakvih posljedica, tebi "zahvaljujuci, 'vako cu te :boxing:


"Veceras je trebalo da ju zaprosim, druze ... hi ...hi...hi (ovo zamisli kao plac :D ) i nemojte ni da pokusavate da me udaljite od nje" - vapio je bosman.

Dozvolise mu da ostane u blizini papaye kojoj je sve bilo "ravno do mora".

Zgleda se druzina ... hmmm, ostadose iznenada bez dva jako vazna clana ... no, ponadase se da ce papaya brzo da se vrati u stvarni zivot kao i da ce bosman jos za bar sat vremena uspjeti doci da bi ...

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#557 Post Postao/la bosman »

... mogao da vozi autobus, jer ako pobijede treba ici: za Beograd? Za Beograd (valjda je Kusta ono pisao u svom filmu sakupljaci perja). SabinaM nezna sta da radi, kako da to organizuje za svaki slucaj ako nebi dosla dva vazna clana na vrijeme. Sinu njoj ideja jedna ko bi maogao jos da vozi bus...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#558 Post Postao/la im_ex »

A sabinaM k'o da nije ona sabinaM na koju se navikosmo, ovaj put mudro cuti - ne rece na kog cilja.

U garderobi su se vec svi morali nasmijati nasem Laki :)

ko o cemu, on o grahu [smilie=to funny.gif]

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#559 Post Postao/la Sabinam »

U garderobi su Im_ex i Laka poku¹avali na brzinu smisliti tekst pjesme koju ce izvoditi......sjedili njih dvoje....oko njih oblak dima.....udubili se njih oboje.....
Mozikasi pokusavaju smisliti glazbu...udarajuci po instrumentima
a svi ostali stoje sa strane i grizu nokte...misle sta ce biti i kako ce izbor zavr¹iti.....
jedino se sabinaM uputila zajedno s Brkom77 u bolnicu da potraze Papayu i bosmana...da Papaya sto brze dobije otpusno pismo jer bez Papaye nece moæi nastupati....a ona jos mora nauèiti tekst koji jos nije niti napisan.... :huh:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#560 Post Postao/la im_ex »

Zinu Laka na pruzenu listu od IM_ex gdje je vec bio napucan text za numeru, konkurenciju za izbor pjesme predstavnice BiH na Evroviziji koja ce se ove godine odrzati u Srbiji :stupid: i cita a ne vjeruje svojim ocima ne krijuci odusevljenje :stupid: :


Sta hocete od mene jos da cujete,
trovaste nas od devedeset i druge
pa i dan danas nas trujete.
Ljudi, srbijanci, imal kod vas normalnih,
ne nalazami ih cesto zbog nocii umornih.

Ref:
Samo sam iskren - ne zamjerite,
a i ako zamjerite bas me briga.
Ja volim grah bosanski da jedem,
a od vaseg, bljak mi dodje, samo mi se riga.

o_o o o o - samo mi se riga. (ovaj dio umjesto papaye pjevat ce Lakina sestra 8) )

Ja odavde nigdje necu poci,
dok pobjedu nasu ne vide moje oci.
Marija vasa tri prsta je podigla, bruko,
kad joj BiH lani 12 poena dade, mal nisam puk'o


Sta mase s njima ko nacisticka koza,
umjesto da nju nabijem, dajem joj horoza.
Znate sta, narode, ta pobjeda, hahah, cilj mi krajnji nije,
sretan sam sto vam ovdje u brk rekoh to sto niko reko nije

o, ooooooooooo- ja nocas slavim pobjedu nasu,
i *ebem sve zivo svakom, da bas svakooom, svakom petokolonasuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Laka kaze:"IM_ex, ebote, pa sto li si od mene ocekivala pomoc pri pisanju texta, gle sta ti od mene uradi, sheba me nacisto :stupid:
Ovo ima da ide i nista drugo, ni rijeci korekcije ... muzikanti, pratite sad kako zamisljam melodiju i sviruckajte vec ... ovo cemo nabrzaka srokat'

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#561 Post Postao/la Sabinam »

Ali tekst je morao proèi kroz ruke glavnog i vrhunskog V.I.P. majstora Vipera....odnjeli su mu...on se zatvorio u svoj topli sobièak...a oni su èekali, èekali, èekali, èekali....napokon se vrata otvaraju......
"Ni¹ta, dragi moji, ovo mi se nimalo ne svida...kao prvo...potièe nacionalnu mrznju, a kao drugo nije dovoljno komercionalno....pa zar vi mislite da ce nam ljudi iduæe godine doæi rado u BiH (ako sluèajno pobjedimo)...pa ljudi moji...narod ce da se prepadne i da virka iza svakog ugla hoæe li ga zaskoèiti kakav ratoboran bosanac".....I opali on ¹tambilj: NIJE ODOBRENO

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#562 Post Postao/la im_ex »

"hahah, ma koji Viper u ovom slucaju ... to on mora da se salio ... hahah, a ako nije, imam ja vec keca u rukavu puno jaceg od Viper-a " :lol: zavalio se od smijeha Laka koji dok ga suze obljevaju od smijeha birka samouvjereno svog "covjeka.

S druge strane veze dopiralo je:" Ma joj, sega mi je sredit' Viper-a, dina mi. Nego cire mu odmah nek sredi drugo chage s pecatom "ODOBRENO" inace, eto me za deset minuta i letice mu taj predivni objekat ko prasina u zrak, a njeg cu da ceifim :D

Sta ce, cuo je Viper i sam, a i da nije cuo, gledajuci u Lakinu facu sve mu je bilo jasno ... pokupi one razbacane papirice pocijepanog texta i poce da ih slaze da bi naredio sekretarici da sve sredi za par minuta i da donese njemu na potpis i odobrenje.


Neces me shebati, sabinaM :D neJma saMse [smilie=to funny.gif]

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#563 Post Postao/la belly_dancer »

...al ovaj kaze:sta je ovo sunce li ti tvoje???Nisam te ovo trazio mamlazu jedan!!I davno si mi to treba donjet..e pa samo da znas-prosla baba s kolacima!Goni se van iz ureda nesposobnjakovicu jedan!!

I tako Viper ostade bez posla,pa lagano krene na ured za zaposljavsnje..tamo su mu reki ovo:......


hehee..jesam te!! :lol:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#565 Post Postao/la Sabinam »

"I ja bih radije do Himalaja nego u Beograd s takvom pjesmom....nije da me je strah....briga me ali ne zelim negativne naboje": rece SabinaM.... mazne ono malo para iz blagajne sto su imali i ona i Papaya kupe mali polovni avionèiæ.....sta je s njima dalje bilo....nitko nece znati....dali pjevaju i plesu tibetancima...ili su se srusile vec u Poljskoj...to mozete samo nagadati.....ako vas je volja.... :wave:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#566 Post Postao/la im_ex »

Odletise papaya i sabinaM, napustise bend ... dal to znaci da napustise i do tad nerazdvojnu druzinu, pokazat ce vrijeme.
U svakom slucaju, papayi ce odmor dobro doci, savjetovali su joj doktori i nakon udesa kad se probudila iz kome, a i danas, nakon jedne od redovnih kontrola.

Proculo se za pjesmu ciji textopisac je IM_ex a koja ce biti u izvedbi Lake i njegove sestre (jel mu seka belly, to za sada ostaje tajna). Misljenja o textu pjesme predstavnice BiH su podijeljena, naravno, kao i obicno.
Bosanci su odusevljeni, a sem njih, ujedno, i svi oni koji su u toku nemilih desavanja u periodu od 1992 pa do dan_danas a koji ne podrzavaju cetnistvo i ustastvo. Rijetki su, pak, ti koji se zamajavaju da je vec sve iskristalisano, bajno (poput papaye i sabinaM koje tek tako istupise iz benda koji im je znacio mnogo)

Znaci, poruka koja ide uz pjesmu predstavnicu je: vazno je ucestvovati ... nista strasno ako se ne osvoji prvo mjesto u ova haoticna vremena kad se i kroz Evroviziju ne moze steci utisak da se za pobjednicku pjesmu zna izabrati nesto sto radije ne bismo nikad ni da cujemo, al, ko nas pita :lol:
Vazno je ucestvovati i reci javno sto nam je na dusi. Bar taj text nema muhadzedinsku ili vehabijsku pozadinu za razliku od Marije Srerifovic, prosle godine kad u znak zahvalnosti na 12 poena koje joj pokloni BiH podize tri prsta. Da, da, ona, dragi moji, ona cijom pjesmom sam odusevljena od prvog slusanja na Beoviziji isto tako svo vrijeme i danas.

ex yu - bure je baruta ... prosla su vremena kad su, kroz s tim u vezi, bosanci furali sad vec istroseni fazon *ko tebe kamenom ti njega hljebom* - ima BiH isuvise nas koji ju volimo svim srcem, koji ju smatramo svojom majkom, svetinjom. 8)

ah, da, da li ste culi da se govorka da je Serifovicki, koju pomalo hebe prezime :lol: obecano mjesto Gospodjice ministarke od celnika radikala ??
Niste :stupid:
Citaj:

GOSPOÐICA MINISTARKA!

slika

"Iako je govorila da je politika ne interesuje, Marija ©erifoviæ se nedavno na¹la u ulozi jednog od znaèajnijih aktera predizborne kampanje u Srbiji.

©erifoviæeva se pojavljivala na mitinzima Srpske radikalne stranke, dok je pesma “Molitva” postala nezvanièna himna ove partije. Odluka pobednice “Evrovizije” da uplovi u politièke vode izazvala je burne reakcije i opreèna mi¹eljenja javnosti. Jedan od èelnika radikala je jo¹ pre nepunih godinu dana za skup¹tinskom govornicom izjavio da je Marijin deda bio ugledni èlan ove partije, ali prièa o porodiènoj tradiciji nije “pila vodu”. Iz stranaèkih krugova ubrzo je procurila informacija da je ©erifoviæeva jedan od glavnih kandidata za mesto ministra kulture. Poznatoj pevaèici je navodno obeæano da æe se, ukoliko radikali doðu na vlast, naæi u fotelji u kojoj trenutno sedi glumac Voja Brajoviæ.
“Marija ne daje nikakve izjave”, ka¾e njen menad¾er Sa¹a Mirkoviæ i dodaje: “Sve ¹to smo imali da ka¾emo, do sada smo veæ rekli kroz kampanju. Ostalo je stvar buduænosti”
Ostaje nam da vidimo da li æe Mara uskoro postati “gospoðica ministarka”. Nije nemoguæe.
PREÐI MUKO NA DRUGOGA!
Zanimljivo je da se Marijina starija koleginica Zorica Brunclik svojevremeno na¹la u identiènoj situaciji. Mesto ministra kulture Brunclikova nikad nije dobila, ali je do dana¹njeg dana ostala najpoznatiji kandidat za ovu funkciju. Nesuðenu ministarku smo zatekli u Beèu, ali je po suprugu Miroljubu Aranðeloviæu Kemi¹u poruèila da, kad je ova tema u pitanju, ne ¾eli da se ogla¹ava."

pise jedan od srbijanskih listova

Dakle, sve je iskristalisano i dogovoreno ... kakav ishod je za ocekivati, pred nama je, cut ce se (zavisi dal ce biti "smetnji" pri "servisnim medijskim prenosnicima :lol: 8)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#567 Post Postao/la belly_dancer »

..i tako svi mediji koji su trebali to prenosit su krepali..bacili su se u strajk,dosadno im vise bilo sirit politicke lazi..tako da je i Marija dobila otkaz..onda se desilo to da.........
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#568 Post Postao/la im_ex »

... je zbog trenutne situacije u vezi s mogucim skorim odcjepljenjem Kosova od Srbije i samo odrzavanje Evrovizije otkazano do ...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#569 Post Postao/la belly_dancer »

..sutra kada ce se opet sve po normalnom rasporedu ciniti..
i doslo to sutra..i et opet:....
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#570 Post Postao/la im_ex »

... i opet se sretose Serifovicka i Laka, ono, zagrlise se (pripadaju istoj branshi :lol: ) i zapjevusi mu:

"Laka, znam da kod nas ima dosta seljaka,
al i kod vas, bre,
tvoj cale je seljak, zar ne ?

Pozdravi mi Bosnu pa i Hercegovinu,
mozda da ja nekad predjem preko Drinu.
Znam ja gdje cu moci proci, gdje me moji vole,
cujem slusaju me i oni drugi i tvoji dole.

Nema meni kod vas, ni Thompson ne dodje,
U rs , mozda i Crnu Goru, neka krivina da se prodje.
Ma hajd da nazdravimo ja i ti Laka,
da vam pobjedu donese Evrovizija svaka"

Gleda je Laka i nista mu nije jasno :baa:
Zna da je sad na redu da on njoj nesta zapjeva ono trenutacno a originalno te se zacu:

" Joj, Marija, Marija, da si malo starija,
da ti cesce zapjevam, hocu reci zarimam.

Znala bi ti vise o nama,
ne bi ti BiH bila strana.
Ubrzo bi pala i tvoja vrela suza,
kad bi bosanca osjetila tvoja masalla g**a

Al i mi smo neka posebna mraka,
ne valja nama bas svaka zjaka.
Mi svoje volimo a tudze necemo,
pa nek umjesto raznja kukuruze pecemo.

Da znas kad zamirise kukuruz na zaru,
zavolila bi ti cak svaku i bih baru.
Nemoj me sad tim ocima jesti,
ne salim se, moze ti prisjesti.

I hajd sad cuti, sad ja nastupam,
sve cu dat od sebe, u znoju da se kupam.
Nije mi pobjeda vazna i to u pjesmi mi stoji,
svejedno mi ko ce za me glasat dok Kosovo za odcjeljenje dane broji"

Svjetski mediji su vec upoznati s Lakinom originalnom verzijom ... neki kazu da nije trebalo da bude nacionalne prozivke u text-u ali, vecinu cine zemlje koje se ni malo nisu iznenadile takvom text-u a poznajuci strahote kroz koje je BiH prosla pa i koju nepravdu i dan danas trpe od dodik-ovaca i njegovih istomisljenika ... originalnost je originalnost a Laka je originalan.

Otrca Laka na podijum, mal ne potetura u onom predivnom bljestavilu, al se snadje te na simpatican nacin pozdravi publiku jednim neobicnim naklonom.

Publika u tom trenu zapljeska da se ...

Odgovori