Nastavi pricu

Sve vrste forumskih igara ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Nastavi pricu

#1051 Post Postao/la beca »

svi u sebi pomislise, otkad ovi nisu jeli....

i kad se sve to zavrsi sa ruckom, nastade pravi stimung...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Nastavi pricu

#1052 Post Postao/la im_ex »

i, iako je i becu ponio ritam, njisuci onako, ne osta u grupi koja je vec povela pjesmu i zaigrala, vec se donjiha do bosmana i, posve diskretno, rece:
"ajjj, Don bosmanos, nista se ne najedos, ni ti nisi, vidi ti se na licu :?
ajd pitaj LAFF-a kad cemo rostiljati, ima da se onesvijestim od gladi dok igram [glup]"

- "Beco li beco, di me nadje :oops: :twisted: , nisam se najeo, istina, ali, ja i da se onesvijestim, ne bih zalio, kad znam da ste vi, moje miljenice, tu, u mojoj blizini - ne biste ostale skrstenih ruku, ah [mmmux2.gif] pa nemoj od mene traziti da se potom zalozhim, pliz [icon_flower.gif] eno ti dugi_72, mozda ce on, probaj ! [mmmux2.gif] "
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Nastavi pricu

#1053 Post Postao/la beca »

IM_ex je napisao/la:eno ti dugi_72, mozda ce on, probaj ! [mmmux2.gif] "

[To funny.gif]

valjda dugi_74
nemam inspiraciju da nastavim igru [laugh.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Nastavi pricu

#1054 Post Postao/la im_ex »

[laugh.gif]
ajde, nije bas tako kardinalna greska [Happy.gif] ... doduse, nikad nisam sigurna za brojku u nicku :lol:



"Odo' ja kuci", pomisli beca i vjesto se ispari.
Pored bosmana naidje kospicar i taman kad bosman htjede kupiti koju kesicu, onako, muzevnim glasom bas, oglasi se dugi_74: "Dacete mi svu kolicinu kospica kojom raspolazete, molim! I? Kolko to iznosi?"

Kospicar se nasao u cudu, takvih musterija nije ni znao da ima; stoga mu nikako ne ide da izracuna .. eto, gleda u onu korpu praznim pogledom, 'vako [eusa_think.gif] ... kao da hoce da kaze: de, vi mi izracunajte, ja ne mogu od smijeha.

Ulijece bosman [mmmux2.gif], lati se mobitela na kom trazi digitron opciju ... lista, lista, al ju ne nalazi :lol:

...
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Nastavi pricu

#1055 Post Postao/la beca »

i tako se kupiše košpice i poče natjecanje [laugh.gif]

vjerovali ili ne, pare su uložene na pojedine forumaše i forumašice, pravilo je da se pojede "pozobe" [laugh.gif] [laugh.gif] što više košpica u 10 minuta, naravno sjemenki, a olupina se ostavila kao dokaz

i kad navalismo svi.............

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Nastavi pricu

#1056 Post Postao/la im_ex »

... posve neocekivano, string skoci; baci iz shake kospice u zrak, uz radosne poklike poce oblijetati oko druzine zabavljene zobanjem kospica; kruzi sve brze, pjeeevaaaaaaa, ba, i cini se da ce se od silne radosti vinuti u nebesa.

[oha.gif] Sta mu je, narode?- zaprepasteno ce LAFF.
A narod zoba li zoba, ne reaguje; svako zaokupljen svojim necim vec.
Treska LAFF nesta s poramenica svijetloplave kosulje, pita se otkud tragovi kospica il pepela, sta li, na njemu; vidi kolko je sati, niko se ne osvrce na njegovo glasno cudjenje, a ni na stringa, ma k'o da je string zrak, ono ... uzda se samo u se. Odlucno, naglo ustaje da bi ga zakocio, pa kud puklo da puklo, a puchi mora, taj kruzi ko da je sam na svijetu ... naglo ustaje LAFF ... BuB slika, i IM_ex, koja je imala istu nakanu, od udara glavom o glavu, pade k'o svijeca.

A string kruzi li kruzi, ne da da mu iko pokvari taj osjecaj - pada prvi snijeg [inlove.gif]

Masi forumasa zobatora zurnim korakom se priblizava muska silueta, sav u crnom.
Uhvati LAFF-a za lakat, te rece:" ...
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Nastavi pricu

#1057 Post Postao/la string »

..."Podjite samnom Laffe....situacija je kriticna...svuda po gradu su tikve bez kospica i svi koji su pojeli kospice trce okolo bez prestanka po cijeli dan...nesto ne stima...."....Laff zacudjeno pogleda u masu i primjeti da su vec svi poceli da trce okolo...osim jednog....sjedio je zamisljen i pusio cigaretu...Bio je to Dukat...u bijelom mantilu iz cijeg dzepa je virila epruveta sa nekom tecnosti.. [eusa_think.gif] ....
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Nastavi pricu

#1059 Post Postao/la im_ex »

beca je napisao/la:
i kad navalismo svi.............
[eusa_naughty.gif] ti nisi, vidis iznad da si isparila kuci [laugh.gif]
a, ti, tako, odsutna, dobro ces nam doci u nastavku price [mmmux2.gif]
:lol:

Podjite samnom Laffe....
Ko to njemu da naredjuje, jos ga za lakat drzeci [oha.gif],
trznu se LAFF, kome je otok tek zadobijene cvoruge na sljepoocnici vec skoro zatvorio desno oko, 'vako [wink.gif] [mmmux2.gif] i nekontrolisano, tako iznenadjen, da bi posao u pravcu koji mu tip u crnom namece, potuce na dukatovu ispruzenu nogu. Pri padu, laktom ga je momacki zakacio tako da epruveta "odleti u vis", ko u crtanom filmu ... i dok dukatu ponestaje zraka, epruveta igra li se igra s njegovim nervima, pleshe ... i hop na kamen, razbi se na pola a zuckasto-zelenkastu masu proguta zemlja.

Svi trceeeeee; veseli ... neki pjevaju, neki ne ... pada prvi snijeg.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori