*Igraj Bosno*

Svjetsko Prvenstvo,Liga prvaka,Cup UEFA,Premijer lige i ostale lige ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: *Igraj Bosno*

#32 Post Postao/la diisaaa »

paparaci je napisao/la:


hahahaha. e to je taj legendarni komentator! zbog njega cu zavoljeti fudbal pravo [icon_chuckel.gif]

ne znam ga diso. meni je bio prvi put da sam ga slusao. pa nije ni cudo da ga je grlo bolilo [laugh.gif] dobro je mogao i glas jedan da ispusti nakon utakmice [thumbup.gif]
momak se zove Marijan Mijajlović prije je ja mslim na sport klubu vodio utakmice pa je presao na hayat raja ga voli pravo
http://www.youtube.com/watch?v=k7lfRUPRzpA

http://www.youtube.com/watch?v=RaktoXk3T_A

http://www.youtube.com/watch?v=FdTRvn_1vls Senad s Vedadom o Marijanu cuj manijak :lol: :lol: :lol:
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: *Igraj Bosno*

#33 Post Postao/la paparaci »

diisaaa je napisao/la:
paparaci je napisao/la:


hahahaha. e to je taj legendarni komentator! zbog njega cu zavoljeti fudbal pravo [icon_chuckel.gif]

ne znam ga diso. meni je bio prvi put da sam ga slusao. pa nije ni cudo da ga je grlo bolilo [laugh.gif] dobro je mogao i glas jedan da ispusti nakon utakmice [thumbup.gif]
momak se zove Marijan Mijajlović prije je ja mslim na sport klubu vodio utakmice pa je presao na hayat raja ga voli pravo
http://www.youtube.com/watch?v=k7lfRUPRzpA

http://www.youtube.com/watch?v=RaktoXk3T_A

http://www.youtube.com/watch?v=FdTRvn_1vls Senad s Vedadom o Marijanu cuj manijak :lol: :lol: :lol:

[To funny.gif] "krvav" je!

hvala ti diso puno na opsirnijim informacijama. nisam stvarno nista znao o njemu kao i sam Vedad. tip je prva liga [thumbup.gif]

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: *Igraj Bosno*

#35 Post Postao/la kajs »

Zelim da cestitam igracima BiH jako su nas razveselili. Svaka cast momci! [bihbq3.gif]

ko nije pogledao golove moze jos jednom da uziva


Belgium vs Bosnia-Herzegovina (2-4) Goals & Highlights - WC 2010 - 28/3-09


Sretno bilo u Zenici [Happy.gif]


Jedan osvrt na ono sto se djesavalo "oko" utakmice. Pa sad neka neko obijasni ovakav stav "demokratske" evrope i zar nije ovo diskriminacija najgore vrste.
Diskriminacija se provodi u samom srcu Europske Unije

slika

Navijači BiH reprezentacije koji žive u inostranstvu i žele ići na utakmicu s Belgijom biće smješteni isključivo na tribini belgijskih navijača te će praktički biti prisiljeni navijati za belgijsku reprezentaciju!

Nevjerojatno je da BiH gastarbajteri, na izuzetnoj važnoj kvalifikacijskoj utakmici između Belgije i BiH, ne mogu biti na tribini za gostujuće navijače, već su osuđeni na boravak na suprotnoj tribini.

Naime, BiH nogometni savez ulaznice za utakmicu prodaje samo u Bosni i Hercegovini, a navijači iz dijaspore koji kupuju karte u Belgiji ne mogu ići na utakmicu bez bez prethodno potpisanog ugovora da će navijati za belgijsku reprezentaciju. Čak i ako potpišu ugovor, a na utakmici se budu isticali s bilo kojim rekvizitom gostujuće reprezentacije, redari će ih izbaciti, a novac im neće biti vraćen.

"BiH savez želi da na utakmicu idu samo navijači koji njima odgovaraju"

U Svjetskom savezu dijaspore BiH su izuzetno ogorčeni ovakvim dogovorom BiH i belgijskog saveza i traže objašnjenje.

"Da, tačno je, navijači koji žele kupiti kartu u Bruxellesu moraju potpisati ugovor da će navijati za Belgiju i biti na tribini s njihovim navijačima. Pri tome moraju pokazati pasoše, a ukoliko na utakmici budu imali bilo kakva obilježja BiH reprezentacije, policija će ih uhapsiti! Kao da se radi o političkom skupu, a ne nogometnoj utakmici", rekao je Anes Cerić iz SSD BiH-a za index.hr.

"Mislim da je to naš nogometni Savez dogovorio s Belgijancima kako bi mogli na utakmicu mogli ići samo navijači koji njima odgovaraju jer je velik dio ljubitelja nogometa traži smjenu čelnih ljudi saveza. Velika je navala za utakmicu, prvo su pustili u prodaju samo tisuću ulaznica, sad su to povećali", kaže Cerić.

"Savez ne brine za trećinu BiH građana koji žive izvan države"

Kvalifikacijski dvoboj za Svjetsko prvenstvo se igra na Fenix Stadion u Genku koji prima nešto više od 24 hiljade ljudi. Gostujući navijači će dobiti četiri hiljade ulaznica, ali jasno je da atmosfera neće biti ni približna onoj kakva bi bila da su ulaznice podijeljene na pošten način.

"Dužni smo dati odgovor mnogim ljudima koji ovih dana šalju pisma na našu adresu i pitaju zašto oni, pa čak i kao strani navijači, recimo BiH građani sa holandskom putovnicom ili BiH Belgijanci, nemaju pravo kupiti kartu u Bruxellesu ako ne potpišu ‘ugovor’ da će navijati za belgijsku reprezentaciju? I zašto se karte za naše navijače prodaju isključivo u BiH, obzirom da jedna trećina BiH građana, nažalost, živi van granica domovine? Nama je jako žao da naša država i N/FS BiH ovog puta u svojim pregovorima nisu vodili računa o navijačima iz dijaspore i distribuciji karata. Prema tome, želimo izraziti naše nezadovoljstvo i tražimo hitno objašnjenje o poduzetim mjerama", pitaju se u Svjetskom savezu dijaspore BiH.

Nogometni "kavez" Bosne i Hercegovine

U Nogometnom/Fudbalskom "kavezu" BiH naravno odbacuju takve navode i kažu kako žele onemogućiti nerede na utakmici.

"Poznato nam je da smo više puta bili kažnjeni zbog vatrometa i izazivanja nereda. Te činjenice dovele su do toga su ovaj put svi odlučili osigurati stupanj sigurnosti i preduhitre eventualne moguće probleme koji su se događali u prošlosti. Reakcije na poduzete mjere su različite, od podrške nekih grupa navijača, preko negodovanja do raznih istupa koji ciljano obmanjuju javnost. Prikupljanje i distribucije neophodnih informacija, kopija putovnica i izjava nije novina u svijetu. Ozbiljnim pristupom, odgovornim odlukama i preuzimanjem obveza uspjeli smo osigurati dodatni broj ulaznica pa će našu reprezentaciju u Genku bodriti četiri tisuće navijača. Informacije da se ulaznice mogu dodijeliti bez aplikacija i da su nekima dodijeljene za nagradne igre apsolutno su netočne. Svjesni smo činjenice da će neki možda pokušati zloupotrijebiti dodijeljenu ulaznicu prenošenjem na drugu osobu, bez dostavljanja podataka, ali je onda to preuzimanje osobne odgovornosti i mogućih posljedica."
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: *Igraj Bosno*

#36 Post Postao/la im_ex »

Ćiro Blažević
"Belgija je jača u gostima"


slika

Reprezentacija Belgije je mnogo jača u gostima i zato nas očekuje veoma teška utakmica sutra u Zenici, izjavio je selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Miroslav Blažević na pres-konferenciji uoči kvalifikacijskog meča između BiH i Belgije u srijedu na Bilinom polju.

Selektor bh. reprezentacije smatra da njegovu ekipu očekuje možda i teži posao nego u prvom meču u Genku, kada je BiH pobijedila sa 4:2.

"Sigurno je da Belgijanci neće kalkulirati. No, mi sada ne treba njima da se prilagođavamo. Trebamo igrati svoju igri i pobijediti", dodao je Blažević.

Kazao je da je razmišljao o defanzivnoj taktici, ali da je na kraju odlučio da postavi napadačku formaciju, ponajviše zbog navijača.

"Publika je najvažnija i ona je ta zbog koje se igra nogomet. Sigurno je da naši navijači žele da vide svoju superiornu momčad, koja će na početku Belgijancima dati do znanja da nemaju šta da traže u Zenici. Bit će teško, ali vjerujem u uspjeh", rekao je Blažević.

Kada je u pitanju sastav Blažević je naglasio da je i dalje neizvjestan nastup kapitena Emira Spahića. No, vjeruje da će moći pomoći reprezentaciji u sutrašnjem meču.

"Spahić želi da igra, mada se ljekar s tim ne slaže. Sada nisam siguran, ali postoji vjerovatnoća da riskiramo", rekao je bh. selektor.

On je dodao da je u prvom meču bio oduševljen nastupom Sanela Jahića, koji će sutra imati zagarantirano mjesto u prvom timu. Za razliku od prvog susreta u Genku u timu će biti i Elvir Rahimić, dok definitivno neće moći nastupiti povrijeđeni Zlatan Muslimović.

U sutrašnjem meču protiv Belgije reprezentacija BiH bi trebalo da nastupi u sljedećem sastavu: Supić, Pandža, Nadarević, Spahić, Jahić, Berberović, Rahimić, Muratović, Misimović, Ibričić i Džeko.

Susret između BiH i Belgije na rasporedu je u srijedu u 20.45 sati na stadionu Bilino polje.
(FENA)


Nedostajat ce vrsni komentator Mijajlovic - steta, bas
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: *Igraj Bosno*

#37 Post Postao/la badgirl »

IM_ex je napisao/la: 4:2


[icon_peace.gif] [bihbq3.gif] [eusa_clap.gif]

uh jesmo ih rasturili ...
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: *Igraj Bosno*

#38 Post Postao/la beca »

badgirl je napisao/la:
IM_ex je napisao/la: 4:2


[icon_peace.gif] [bihbq3.gif] [eusa_clap.gif]

uh jesmo ih rasturili ...
i sutra cemo aBd [bihbq3.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: *Igraj Bosno*

#39 Post Postao/la im_ex »

Igraj Bosno, ne daj se - igraj svi smo uz tebe [bihbq3.gif]

http://www.youtube.com/watch?v=f9tqEs691-0 [smileyheartbounceqy7.gif]


slika

slika

Momci, sretnoooooo !!! [bihbq3.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: *Igraj Bosno*

#40 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Dragi Forumasi oni koji nisu u mogucnosti Utakmicu Belgija-BiH mozete
Gledati na slijedecem Linku
http://de.justin.tv/bihtv

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: *Igraj Bosno*

#41 Post Postao/la im_ex »

Igraj Bosno!!!!!!!!!!

Dlanovi neka se ne Å¡tede
navijača pjesma neka krene
iz Bosne i Hercegovine

Kao bubanj srce naše bije
ajmo, ljudi, ajmo svi na noge
ajmo pjesmom svi do pobjede

Ale, ale, ale
ale, ale, ale
igraj, Bosno, ne daj se
igraj, svi smo uz tebe
ale, ale, ale


http://www.youtube.com/watch?v=f9tqEs691-0

[bihbq3.gif] [bihbq3.gif] [bihbq3.gif] [bihbq3.gif] [bihbq3.gif] [bihbq3.gif] [smileyheartbounceqy7.gif] [bihbq3.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: *Igraj Bosno*

#42 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Da gledate Tursku-Spaniju imate sledeci Link
http://www.sporhabercisi.net/

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: *Igraj Bosno*

#43 Post Postao/la paparaci »

paparaci je napisao/la:ja sam uspio pratiti samo dobar dio drugog poluvremena, jer sam kasno dosao s posla, nazalost! prvo sam trazio po internetu gdje mogu pogledati, ali nekako nista da nadjem. naisao sam negdje na slijedeci link:

http://www.justin.tv/smajo1989


mozete tu pogledati, ali bi vam ja preporucio da sebi skinete sljedeci program:

jlc's internet tv!

izaberete Srbiju i kanal Televizija M - Toronto/RTS!

komentator je boli glava! [thumbup.gif]

evo par njegovih komentara:

hajmooo bosanciiii, hajmoo hercegovciiii!
ko kaze da su dijamanti u juznoj africi?! pogledajte ovu ekipu - sve dijamant do dijamanta se nize!
ili kad je nas navijac sa zastavom izletio na igraliste:

tooo maliii, pokazi im nasu zastavu!!! hajde bjezi, cuvaj da te ne uhvate :lol:

ma to su provale zive! covjek je stvarno duso! mene je odusevio skroz! nadam se da ce i sljedecu utakmicu prenositi i da ce on opet biti komentator!


cestitam Ciri i momcima i naravno zarkim navijacima BHF!! [thumbup.gif] [smileyheartbounceqy7.gif]

evo jos jednom za sve koji su zakasnili na ovaj link sto je laff postavio.

ukucajte na google ovaj gore navedeni program i odmah ce vam ga prikazati. instalira se u roku od par sekundi. vrlo lak za rukovati. a pokusajte i link. mozda radi.

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: *Igraj Bosno*

#44 Post Postao/la maida_20 »

ko bude pratio utakmicu na netu evo neka malo zamezi,neka atomsfera bude Å¡to prijatnija [laugh.gif]
meza.jpg

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: *Igraj Bosno*

#45 Post Postao/la paparaci »

Ajmi, jesi li uspjela ista?

ovaj prenos kasni mozda minut. ja se sad cuo s bratom. kaze buraz evo dva nula. kako reko dva, jos je jedan! kaze ma kakvi, evo upravo dali.kad ono ja gledam, bas akcija i gol [laugh.gif]

Odgovori