*Igraj Bosno*

Svjetsko Prvenstvo,Liga prvaka,Cup UEFA,Premijer lige i ostale lige ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: *Igraj Bosno*

#301 Post Postao/la srebrni »

a sad adio a sad adioooooooooooooooooooooooo i ko zna gdje i ko zna kad

_____________DOBRI NAS CIRO [eusa_snooty.gif] ____________________
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: *Igraj Bosno*

#302 Post Postao/la srebrni »

nella26 je napisao/la:Sad upravo gledam emisiju "zabranjeni forum" i gost je Ćiro Blažević, javlja se u studijo parapsiholog Mevludin Duvančić i kaže da Ćiro neće ostati na poziciji kao ni Munib :lol: kaže Ćiro njemu "ma ti nemaš pojma"

za ciru znamo a bogami i ostali......odose ...neka mashallaaaaaaaaaa

Piše: M. Dautbegović
Nedjelja, 13.12.09. 09:39.

Još uvijek generalni sekretar Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Munib Ušanović iz "moralnih" je razloga podnio ostavku na tu poziciju u Savezu, da bi sjeo na drugu?!
Ne možemo a da se ne zapitamo - hoće li Munib Ušanović IKADA otići iz bh. fudbala? Šta je potrebno da se desi pa da generalnog sekretara više ne gledamo u krovnoj kući bh. fudbala. Pada mi jedna stvar na pamet, ali je iz pristojnosti neću napisati.

Tako je "moralni" osuđenik Munib Ušanović iz "moralnih" razloga podnio ostavku na mjesto generalnog sekretara Saveza, da bi potom bio imenovan na funkciju "sekretara za reprezentovanje fudbala u N/FSBiH". Prema zvaničnom saopštenju, objavljenom na stranici Saveza, Ušanović će "od 1. januara 2010. do okončanja postupka obavljati funkciju sekretara za reprezentovanje fudbala u NSBiH".

A drugostepena komisija se bliži i ukoliko ona potvrdi zatvorske kazne izrečene Ušanoviću i sekretaru za finansije Miodragu Kurešu, to znači da će ova dvojica u zatvor direktno iz fotelja u Savezu. Ne bi bili prvi, a vjerujemo ni posljednji.
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: *Igraj Bosno*

#303 Post Postao/la nella26 »

Na samo spomen Muniba Ušanovića mi se diže kosa na glavi, fuj, šteta što nema smajli koji povraća.
Ne mogu da vjerujem samo da ga neko još uvijek drži a svi znaju šta radi.
Koliko je novca potrošio od saveza, svakog vikenda ga možete vidjeti u restoranu "Bosna" u društvu jednog pedofila koji je isti kao i on i po 10 balavica od 17-18 godina, sa kojima se grljaka i njuška, pjevaljki i pjevaču plača po 100e muzičku želju i to kakvu drmoguznu da mu mace mogu igrati po stolu FUJ.
Plačao je po hiljadu i pol km za zakup kafića kod mog druga za švalerkin rođendan koja ima svega 18 godina, ali bundicu i kilu zlata na sebi, markirane čizmice, nadograđenu kosu, nokte i sve ostalo što ide uz stajling sponzoruše.
I sad neka mi neko kaže kako njegova plata to sve može podnijeti.
Fuj pedofilčina odvratna.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori