EURO 2012- kvalifikacije

Svjetsko Prvenstvo,Liga prvaka,Cup UEFA,Premijer lige i ostale lige ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#16 Post Postao/la selma24 »

Steta 0:0 [huh.gif]
slika

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#17 Post Postao/la nermin01 »

utakmica zavrsena bez golova niko nije tacno tipovo,portugalci su igrali odlicno a ronaldo je pokazo svoje sposobnosti.odlican igrac i odlicne sanse je imao a sut mu je kao da iz topa puca iako je balerina i velika maza,prvo poluvrijeme nikakve sanse imali nismo mislim samo jedan sut smo imali prema njihovom golu.tek u drugom poluvremenu ulaskom vedada ibrisevica smo se probudili i krenuli naprijed,nevjerovatno koju su paniku dobili poslije prve prilike ibrisevica,imao ih je tri i na zalost nije bilo gola.dzeko se nije nesta pokazo da li sto su ga dobro cuvali ili sto je bio sam u napadu neznam,sve u svemu u prvom poluvremenu smo imali srecu a u drugom nesrecu.utorak je revans utakmica i puno toga se mora promjeniti ako mislimo pobjediti da li je to uopste moguce jer je portugal puno jaci nego sto se mislilo ili smo mi mozda slabo odigrali,sve u svemu mozemo biti zadovoljni sa rezultatom i imamo 50:50 sansu u revans utakmici



moj licni favorit je bio nas golman jer je bez greske odbranio sto je mogo

sretno zmajevi u utorak [bihbq3.gif] [bihbq3.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#18 Post Postao/la selma24 »

Nermine svaka cast ...kako ti meni znas pisat po temama [Happy.gif] [evojele9.gif] [smileycrushhx9.gif]
slika

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#19 Post Postao/la nermin01 »

sretno zmajevi sutra [bihbq3.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#20 Post Postao/la srebrni »

za raju u Njemackoj ......

Tekmu Portugal-BiH sutra prenosi SPORT1 Njemacki uzivo u 22sata. Prije je bio to DSF.


neka bude 1:1 ili bolje jos 3:3 ne moramo mi pobijediti....if ko da je to nesta [bihbq3.gif]

SRETNO I BERICETNO BiH
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#21 Post Postao/la selma24 »

0:0 [Happy.gif] Sretno [cool.gif]
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#22 Post Postao/la srebrni »

da zakljucimo.........


dobro smo prosli

cestitke Portugalcima
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#23 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Analiza utakmice Portugalci su počeli sa tri špic igrača to znači želili su rješiti utakmicu u prvom poluvremenu to im se i ostvarilo... u petoj minuti vrše presing igru koda je u pitanju košarkaška utakmica i uspješno tako rade čitavo prvo poluvreme....Naša taktika je bila kukavička amaterska braniti se a znamo da nam je odbrana slabija strana....pored rezultata 2:1 za portugal u prvom dijelu utakmice počinje drugo poluvreme opet ista postava i opet se branimo što je pogrešno ...primamo gol 3:1 opet se branimo,dobijamo crveni karton dajemo gol 3:2 opet se branimo,nemamo šta izgubiti naša taktika uvodi igrača iz odbrane pored toga mladog igrača umjesto da uvede napadača da pokušamo zabit gol taktika je zakazala i osramotila nas..kod nas je uvjek biće bolje drugi put daju narodu lažnu nadu i nakraju svojim taktikama amaterskim sve padne u vodu.Portugal zasluženo ide na Evropsko prvenstvo a nama ostaje da uvjek živimo u nadi a kažu nada zadnja umire možda nam se nekad i posreći [smile.gif] [bihbq3.gif] [bihbq3.gif]
slikaslikaslika

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#24 Post Postao/la nermin01 »

jedan kratki komentar na utakmicu bih-portugal pusiona
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#25 Post Postao/la srebrni »

citam sinoc nakon utakmice izjavu Spahica u kojoj kaze da je on za to , a i cijela ekipa da Susic ostane...kasnije citam izjavu Susica u kojoj kaze da mu je drago sto je kapiten uz njega i to kapiten koji je vec cetvrte kvalifikacije tu i vec spreman za pete..slatko se nasmijah mojom ludim mislima u kojima se vrtilo KO KOME CUVA MJESTO..
nedvojbeno za mene je Spahic u ove dvije utakmice bio najbolji nas igrac , al nije porebno da se on prije nego se i kafica popije pojavi pred novinarima sa takvom izjavom..Ako ima strucnjaka ...prvo analiza pa onda neke "jake izjave". O Susicu ne bih jer njegiova taktika "mish" mi nije draga nimalo..Zao mi Ibisevica koji se pregrijao , a mjesto na terenu je dobio Besic momak relativno neiskusan ( vidjelo se kod zadnjega gola gdje i kako se postavio).
Ovo nam je i Bozija kazna za ucinjeno u Zenici...Ako je iko motivisao Portugalce to smo mi sami...Tu smo majstori..Pa nek Pape kvasi teren , navijaci provociraju i meni mrskoga Ronalda ( odradi on posteno juce za svoj tim ) , vadimo se na sudiju , koji je sinoc vise njih ostetio nego nas..Kod 2:0 cist penal ko suza bio za njih...i.t.d

Nama treba strucnjak...disciplina i solidan stadion.....od svega mozda nekad budemo imali solidan stadion al kazem NEKAD.........

bit ce valjda nekad bolje..
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#26 Post Postao/la selma24 »

Al me onaj pjanic nervira uhhhhh [eusa_wall.gif]
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#27 Post Postao/la srebrni »

Reprezentacije koje su izborile plasman na Euro 2012, raspoređene su u četiri grupe, A, B, C i D.

Grupa A

1. Poljska
2. Češka
3. Grčka
4. Rusija

Grupa B

1. Holandija
2. Danska
3. Portugal
4. Njemačka

Grupa C

1. Å panija
2. Italija
3. Irska
4. Hrvatska

Grupa D

1.Ukrajina
2. Å vedska
3. Francuska
4. Engleska

Euro 2012 počinje 8. juna, prva utakmica će biti odigrana u Varšavi, a finale 1. jula 2012. godine.



Hrvatskoj zelim puno srece... iako nisu favoriti zelim im da se popnu na vrh.....imaju grupu gdje se moze kao drugi proci...mislim da je grupa B ubitacna i drago mi je nosi veliki derbi Njameacka - Holandija
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
KPCTO
Pocetnik
Postovi: 25
Pridružen/a: 28 Maj 2012 10:20
Lokacija: Republika Srpska

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#28 Post Postao/la KPCTO »

slika
Duga je to prica...

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: EURO 2012- kvalifikacije

#29 Post Postao/la selma24 »

[eusa_think.gif]
slika

Odgovori