Ko je odgovoran za neznanje kod muslimana?

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#46 Post Postao/la mrki62 »

hamid_islam je napisao/la:
ekranka je napisao/la:ja cu ti reci tko je odgovaran za neznanje kao laik, po meni ;)

pa odgovorne su "grupice"..

Moj æe se ummet do sudnjega dana,podijeliti na 77/79 grupa, a samo æe jedna uæi u d¾ennet obeæani'' (hadis)

Tko je kriv??
Pa sami ste si krivi ,vecinom recitujete Kuran a ne zivite ga! Nije ni do zidova ni do krscana ni ne znam koga ,a najveca stavka je sto vecina uzima sebi za pravo uzimati zakone iz Kurana nako kako im pase,laksi put ,a drugi se zaboravljaju kao..
Pa koliko ima ajeta ,na hiljade..a koliko ih se muslimani pridrzavaju!?
I onda se traze razlozi u drugima,nisu drugi krivi..
I razjedinjavanje u vjeri ,nije mi jasno..
Pogledajte samo forum i stanje kako se pise?!
Ako se deklarirate kao muslimani ,pa sto pravite razlike izmedju sebe?!
Pomozite si medjusobno ,ne osudjujte i ne prozivajte kjafirima..
Primjetila sam da se svi vode tesavufom a serijat zanemaraju, a moze li jedno bez drugoga?!
Dakle tko je kriv?!
Pa VI sami dragi moji vjernici :)

p.s. U Kuranu se spominje i agl iliti razum ,a manjina se sluzi time :-k
EKRANKA SVAKA TI ÈAST E VALLA SVAKA TI SE REÈ POZLATILA SVE SI DOBRO REKLA I NISI LAJK VEÆ DOBRO POZNAJE© SU©INU SVEGA U VJERI NA©OJ. NEKA TI JE SELLAM I SEVAP OD ALLAHA. =D> =D> =D> =D> =D> =D>
©to se mene tièe ; dabogda ae njene rijeèi ne pozlatile :wave:
Proèitaj ¹ta je napisala ko je kriv.
Ko to recituje Kur`an ?
Mi smo na ¾alost bili mnogo slo¾niji u komunizmu po pitanju vjere , nego sada u ovoj tobo¾e demokratiji,.................... stotinu ðavola dolazi odsvakle i sa sobom donosi samo njima znanu neku istinu o vjeri i s tim se zbunjuju i ono malo vjernika ¹to postoji na na¹oj teritoriji.
Najmraèniji i najgori u svemu tome su oni nakaradni plaæenici iz S. Arabije- vehabije.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori