Stav vjera po pitanju-mješoviti brakovi

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: poruka

#122 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
Dzevad79 je napisao/la:je tako je ja nista neznam ti sve znas a nide nepise da ja moram uzet vlahnju svak treba po pravilu da uzme svoje vjere
Da ti ponovim : Ako bude¹ sposoban nabrojiti sve Muhamedove a.s. ¾ene ,....... naæi æe¹ jednu koja nije muslimanka :wave:

A ne bi ti bilo lo¹e da izuzetno za ozbiljno SHVATI© na¹u D¾emilu :ballbounce:

ako æemo o muhamedu on je o¾enio hatid¾u zbog para :)
Trgovkinje su uvijek bile zanimljive :D
Al ne znam ¹ta je vidio na robinji - mora da je bila jako lijepa , da ne ka¾em sexy :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#123 Post Postao/la Dzevad79 »

da a vi mene ko nevrijedate s tim sto ja zelim moja stvar i negurajte nos de vam nije mjesto

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#125 Post Postao/la Dzevad79 »

ja neljecim komplekse ako ti imas kakvih problema produzi dalje nemoras citat moje komentare ako ti smetaju i nekomentiraj moje navode pisem za sebe ne za vas neobracajte mi se i to vam zahvaljuje jedan glupi momak :wave:
Zadnja izmjena: Dzevad79, dana/u 01 Okt 2007 23:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#126 Post Postao/la mrki62 »

jaran1 je napisao/la:dzevade, ovo je forum, pa ako ne znas nije zgoreg da te podsjetimo
kompleksi se lijece na drugom mjestu
Ako komentarises ocekuj da ce neko odgovoriti, ali ako ti zeludac to ne podnosi, slobodno begaj odavde :D
Èekaj ti dok ga jedna vlahinja ufati i snjom do¾ivi prc ,....... zaboravit æe on i kako se zove a i ko je - pa tako i ¹ta je :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#128 Post Postao/la Dzevad79 »

e da mrki vodi ti vlahnju doma ja barem nisam prodana dusa ko vi al dode sve na naplatu mrki o i to dode ima boga a kad dode kasno je mrki bit ce ti kasno :) i molio bi te neobracaj mi se ajd budi dobar

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#129 Post Postao/la mrki62 »

jaran1 je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
jaran1 je napisao/la:dzevade, ovo je forum, pa ako ne znas nije zgoreg da te podsjetimo
kompleksi se lijece na drugom mjestu
Ako komentarises ocekuj da ce neko odgovoriti, ali ako ti zeludac to ne podnosi, slobodno begaj odavde :D
Èekaj ti dok ga jedna vlahinja ufati i snjom do¾ivi prc ,....... zaboravit æe on i kako se zove a i ko je - pa tako i ¹ta je :wave:
hahaha ma izgleda da je problem sto on jos uvijek nije dozivio prc, pa ga groznica trese :D
Dobro je - uspostavili smo dijagnozu i sad mogu iæi na spavanje :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#130 Post Postao/la Dzevad79 »

e da jarane vidi stvarno kako si ti inteligentan a ja glup u pm daj produzi majke ti hahaha

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#132 Post Postao/la Dzevad79 »

kao prvo ja sam se rodio u hrvatskoj u dubrovniku gdje i zivim iskreno ovaj grad od rodenja nisam prihvacao kao svoj al eto tu zivim i radim al srce me boli eto kad se sprdaju s nekim mojim stvarima ja se neljutim sad al kad se naljutim onda treniram hehe ubijem boga u sebi to je za mene izlaz

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#135 Post Postao/la Dzevad79 »

ja nisam u stresu majke mi ja kad izadem vanka svi se tresu ja pomislio zima njima a ja u kratkim rukavima oni isto pa hebo te nisam ja kriv sto mi se bicepsi vide hahaha legendo najgore je ljude osudivat ja neosudivam sam ko mi prdne pred facu i neda mi dihat zapamtim ga al vratim jednog dana znas nisam ja mamlaz progutao sam ja dosta pogrdnih rijeci i od svojih najblizih prijatelja normala ima i onih koji su ok a ima onih koji nisu a ja kad puknem puko sam al ja nepucam po savu i tako nes slicno ja prdnem i to jako zadimim uh hahahaa

Odgovori