"Pokrivene" djevojke

Diskusije oko religija u svijetu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: "Pokrivene" djevojke

#78 Post Postao/la vornevljev »

Baustelac je napisao/la:
hypnose je napisao/la:Meni uopste ne smeta ako vidim pokrivenu zenu ako joj tako odgovara ....njena stvar,samo ima slucajeva gdje djevojke ili zene nemaju drugog izbora ,bukvalno su prisiljene da se pokrivaju i poznajem par takvih djevojaka koje rade u mojoj firmi.Naj zalosnije ih je vidjeti ljeti vrucina ,nonstop su u pokretu i to ih toliko iscrpi da placu imali smo i sastanak kako im pomoci ali tu rjrsenje nismo nasli,svaka je rekla da bi je otac ubio kad bi izasla bez marame i kratkih rukava. Zao nam ih je bilo ali njihov zakon je takav i tu se nemoze nista.
Ja poznajem dosta njih,koje bi ih roditelji "demokrati"ubili ako stave maramu.......

A jos vise poznajem one koje kad dodze ljeto,izvade guzice,sise pred svojim roditelja,brace rodzake........

Cak poznajem puno njih koji se po plazama gole skidaju pred svojim roditeljima,kazu da je to kulturno,napredno,moderno,siguran sam da i ti nemislis drugacije [wink.gif]

I,gdje je problem,svako ima pravo na izbor kako će se oblačiti?
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: "Pokrivene" djevojke

#82 Post Postao/la vornevljev »

Baustelac je napisao/la:Nema problema [wink.gif] ....skini se i ti pred svojim roditeljima ako ti nesmeta [icon_ballbounce.gif]

Pa nije riječ o meni,nego o pravu na izbor da se obučeš ili ne obučeš kako hoćeš.

A to što spominješ da neki idu na nudističku plažu sa roditeljima,gdje to ima matereti?
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: "Pokrivene" djevojke

#86 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:Ma ne optuzuje papaya nikog, mozda samo malo :wink:

Kako nema nudisticke plaze, roditelji sa djecom, koliko hoces...
Meni licno se ne svidja...zato sto se ja ne bih dobro osjecala, nit mi je neka posebna zelja da gledam gole ljude.

Ali to je vec druga tema

Ma daj koja bi budala punoljetna išla sa roditeljima na nudističku plažu ili na javno kupalište totalno gola.

Nisam ja govorio za malu djecu ono dvije-tri godine.

Da se razumijemo ne volim ni ja nudističke plaže,ali branim pravo na izbor.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: "Pokrivene" djevojke

#88 Post Postao/la badgirl »

Baustelac je napisao/la:
hypnose je napisao/la:Meni uopste ne smeta ako vidim pokrivenu zenu ako joj tako odgovara ....njena stvar,samo ima slucajeva gdje djevojke ili zene nemaju drugog izbora ,bukvalno su prisiljene da se pokrivaju i poznajem par takvih djevojaka koje rade u mojoj firmi.Naj zalosnije ih je vidjeti ljeti vrucina ,nonstop su u pokretu i to ih toliko iscrpi da placu imali smo i sastanak kako im pomoci ali tu rjrsenje nismo nasli,svaka je rekla da bi je otac ubio kad bi izasla bez marame i kratkih rukava. Zao nam ih je bilo ali njihov zakon je takav i tu se nemoze nista.
Ja poznajem dosta njih,koje bi ih roditelji "demokrati"ubili ako stave maramu.......

A jos vise poznajem one koje kad dodze ljeto,izvade guzice,sise pred svojim roditelja,brace rodzake........

Cak poznajem puno njih koji se po plazama gole skidaju pred svojim roditeljima,kazu da je to kulturno,napredno,moderno,siguran sam da i ti nemislis drugacije [wink.gif]

nemoj se sad praviti englez baustelac kad znas da i toga ima ...ja neznam kod nas u bosni ...ali recimo u pakistanu , pa zna se da ne samo natjéraju da se nosi marama vec ih i zaruce i udaju protiv njihove volje i to jos za rodjake .... [eusa_wall.gif] i kad bi se uprotivile , ubili bi ih bukvalno [icon_help.gif]
e to je ono sto kvari nasu vjeru ...ludi i nerazumljivi obicaji i tradicija koja nema nista sa vjerom [oha.gif] ...
pa ima mogucnosti da se djete tako odgoji da se samo od sebe pokrije , kao sto je kod vecine srecom ...
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Odgovori