"Pokrivene" djevojke

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: "Pokrivene" djevojke

#256 Post Postao/la mrki62 »

beba80 je napisao/la: sabinax procitaj ovo molim te jer cu ti iznjeti dokaze koje posjedujem a vidim interesuje te.Pokrivena djevojka je zasticena GOSPODAREVOM rijeci svasta se moze desit puno je djavola/sejtana/u ljudskom obliku ovo je mnogo siroko pa ti ne mogu puno sad pisat osim ako te zainteresuje.u Bibliji takođe pise da se zene pokrivaju vidjela si casne sestre al to je slicno al nije isto kao u islamu.svaka zena koja skine maramu u krscanstvu treba po rijecima GOSPODARA da obrije glavu jer ne pripada krsčanstvu a u islamu je nemoralna i ne pripada vjeri.ako te bude interesovalo vise pisat cu ti.
Kršćanstvo , islam ,................. ili bilo koja vjera, više nego očito je da je vjernika cca 10 - 12 % a sve ostalo su samo deklarirani vjernici .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: "Pokrivene" djevojke

#257 Post Postao/la Emmi »

Meni se licno jako svidja kad su djevojke pokrivene, nevidim u tome nista lose.....i u ostalim religijama ima pokrivenih zena zasto se njima ne obrati malo paznja ne samo pokrivenim muslimankama.....

http://www.youtube.com/watch?v=y9FEO6-9 ... re=related zar ovo nije ljepo......
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: "Pokrivene" djevojke

#259 Post Postao/la paparaci »

o kakvom licemjerstvu pricas?

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: "Pokrivene" djevojke

#261 Post Postao/la Emmi »

Pa duga haljina i marama die pinkfarben ist sagt was anderes aus als ein minirock und trägerleiberl in der selben farbe....oder?
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: "Pokrivene" djevojke

#262 Post Postao/la paparaci »

roza je zenstvena farba. najzad ne igra uopste nikakvu ulogu kakva je farba. bit je pokrivenost. vjeruj da ces prije onu otvorenog tipa ili skoro skroz golu prije pogledati sa zudnjom, itd. nego pokrivenu. na te zavijene se obicno koluta ocima i sprda se na njihov racun, dok se za ovim drugim zvizdi, dobacuje, itd. ;)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: "Pokrivene" djevojke

#263 Post Postao/la mrki62 »

lile je napisao/la:Meni se licno jako svidja kad su djevojke pokrivene, nevidim u tome nista lose.....i u ostalim religijama ima pokrivenih zena zasto se njima ne obrati malo paznja ne samo pokrivenim muslimankama.....

http://www.youtube.com/watch?v=y9FEO6-9 ... re=related zar ovo nije ljepo......
Jedno je kad je žeMsko pokriveno kad to ona hoće a drugo je moranje !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: "Pokrivene" djevojke

#265 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:roza je zenstvena farba. najzad ne igra uopste nikakvu ulogu kakva je farba. bit je pokrivenost.
Yebote , Å¡to si uskogrudan , yebote , Å¡to si klijentelan :lol:
Jel to ti govoriš u svoje ime ili je to općenito , ha ?
Pa pogledaj malo u Iranu ili Arabiji šta je i kako je , pa ja postavi neki dan post o jednoj novinarki u Iranu , što je imala pokrivenost hlačama ,............ sjetise , yebem ga ja .
paparaci je napisao/la: vjeruj da ces prije onu otvorenog tipa ili skoro skroz golu prije pogledati sa zudnjom, itd. nego pokrivenu. na te zavijene se obicno koluta ocima i sprda se na njihov racun, dok se za ovim drugim zvizdi, dobacuje, itd. ;)
Jel to ti dječače u svoje ime, ha :lol: Eh , da samo znaš kako ja zviždim za pokrivenim a pogotovo ako je kakav bradonja uz nju :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

majdanac25
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 59
Pridružen/a: 14 Jun 2009 15:39

Re: "Pokrivene" djevojke

#266 Post Postao/la majdanac25 »

Ne ja sam protiv pokrivanja cemu to vodi vracas drzavu i narod unazad bez obzira koliko one budu skolovane to evropa nece a mislim da ni nama ne cini zadovoljstvo imati tako nesto pored sebe sto se tice tebe S x i islama mislim da si ti daleko od toga pokrij se pa daj primjer cerki a ne tekila sa limunom i pokrivanje cerke to para usi malo je staromodno i glupo ako si zaostala nemoramo mi to svi da znamo

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: "Pokrivene" djevojke

#267 Post Postao/la nermin01 »

e ti se stvarno previse siris...smanji se malo upadljiv si s svojim kommentarima..moze cojek pomisliti da si rasista...nedo bog [Happy.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: "Pokrivene" djevojke

#268 Post Postao/la sabinax »

majdanac25 je napisao/la:Ne ja sam protiv pokrivanja cemu to vodi vracas drzavu i narod unazad bez obzira koliko one budu skolovane to evropa nece a mislim da ni nama ne cini zadovoljstvo imati tako nesto pored sebe sto se tice tebe S x i islama mislim da si ti daleko od toga pokrij se pa daj primjer cerki a ne tekila sa limunom i pokrivanje cerke to para usi malo je staromodno i glupo ako si zaostala nemoramo mi to svi da znamo
ja uopce nisam muslimanka i kod nas to nije uobicajeno da se djevojke i zene pokrivaju, ja sam navela primjer iz Bosne i cisto radi toga da se o tome malo poprica...meni vjera ne namece pokrivanje a niti mi brani alkohol...sto ne znaci da mi zdav razum ne kaze sta valja a sta ne...
a ovo s tequilom i limunima je figurativno...tequilu nisam popila nikad u zivotu
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: "Pokrivene" djevojke

#269 Post Postao/la beba80 »

sabina zasto zalazis u ove komentare molim te kad htjednes nesto o islamu bilo koja tema znas gdje ces naci a takoje i o krsčanstvu nesto malo mozes razgovarat.ima ljudi ovdje na internetu kojima je cilj udaljit ljude od istine BOGA a malo je onih koji hoce da to približe. Ovaj internet sluzi kao dokaz kad umremo svi ce vidjeti sta su uradili i napisali pocev od mene.Ako vas ja udaljim od boga pisanjem na forumu ja cu snosit odgovornost sto vam nisam objasnio ono sto znam vec sam vas zaveo u zabludu i to je moj grijeh.Mnogi misle da su spremni pozivat ljude u vjeru JEDNOG JEDINOG sto nas je stvorio a zaboravljaju da isti oni pa mozda i ja necu okusit miris đženeta/ raja /ako nesto neznam pa hocu da prenesem na svoj nacin.
Selam alejk i pozdrav

majdanac25
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 59
Pridružen/a: 14 Jun 2009 15:39

Re: "Pokrivene" djevojke

#270 Post Postao/la majdanac25 »

Okej nema problema primam izvinjenje zivi svij zivot.A nek svak radi sto ga cini sretnim.ako misli da se tako bolje osjeca zasto ne.

Odgovori