"Pokrivene" djevojke

Diskusije oko religija u svijetu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#63 Post Postao/la ra-ja »

Kako je sve ostalo ..kako sam navodila ,privatna stvar pojedinca..tako isto mogu reci i za cijelokupnu odjecu pojedinih zena...
Dali ce neko nositi maramu iz vjerski ili privatnih pobuda..to je njeno demokratsko pravo...da odluci....

Ja se licno nebih nikada pokrila..... :-k

Gore neko veze postenje i pokrivene zene...To je diskutabilno pitanje...jer ima nas svakakvih.....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: "Pokrivene" djevojke

#64 Post Postao/la beca »

Nekada su pokrivene djevojke i zene bile olicenje postenja, dobrote i pravojernosti...Danas postoje djevojke koje blate svoju vjeru na taj nacin sto su pokrivene. Kako?
Ovako: poznajem ih desetine koje na glavi imaju mahramu, a ostalo sve im je utegnuto..je li to olicenje nase vjere...Ako pokrije kosu, misli time je uradila sve sto je potrebno za kartu u dzenet?
Ne zelim pisati ono za sto nemam argumente, ali o pojedinim se svasta i pricalo, ja sam rekla ono sto vidim u svojoj okolici...ponasanje se treba uskladiti sa mahramom i ostalim sto slijedi uz to...

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: "Pokrivene" djevojke

#65 Post Postao/la badgirl »

ne poznajem sve pokrivene djevojke i nemogu reci kakve su ...ali
one koje znam, znam da i ostalo pase uz to i iskreno merak mi je vidjeti pokrivenu djevojku..
mislim da je to i do okolice u kojoj zivis , meni bi bilo lako se zaviti da sam u bosni u buzimu jer tamo se to zivi , nije samo moda ili slicno .i kod vecine djevojaka isto znam da je to u njima nekako izraslo , samo od sebe ...ako me razumijete .
ta zelja da se pokriju dodje jednostavno , i mislim da onda i ponasanje ide uz to ..

ali sta ja znam
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: "Pokrivene" djevojke

#67 Post Postao/la probisvjet »

svatko svoje i to postujem ...

samo me zanima da li ovdje ima itko posten i iskren pa da mi kaze zasto sve te zene se nisu pokrivale prije rata ??? ....

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: "Pokrivene" djevojke

#68 Post Postao/la badgirl »

probisvjet je napisao/la:svatko svoje i to postujem ...

samo me zanima da li ovdje ima itko posten i iskren pa da mi kaze zasto sve te zene se nisu pokrivale prije rata ??? ....
a probisvjet pa nije samo pokrivanje pocestilo poslije rata nego svako iskazivanje vjere ..
ako me razumijes . pocevsi od nosenja lancica sa mjesecom i zvjezdom pa i sve dalje ..posjecivanje mkteba , vjeronauka u skolama , klanjanje itd itd ...ih da je meni znati koliko nas je za vrijeme juge jelo svinjetinu a sad nejede ...isto je to
pa bog ti dao , sada nece niko da se stidi toga niti da sakriva ono sta jeste ...a prije je toga bilo bogami koliko si htjeo
nema nista lose u tome sto je sada vjera prisutnija u nasem zivotu nego prije ...to je samo za pohvaliti , svejedno sta je razlog :!:

kako kazu ...nikad nije kasno ...ili ...bolje ikad nego nikad :!:
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: "Pokrivene" djevojke

#70 Post Postao/la probisvjet »

badgirl je napisao/la:
probisvjet je napisao/la:svatko svoje i to postujem ...

samo me zanima da li ovdje ima itko posten i iskren pa da mi kaze zasto sve te zene se nisu pokrivale prije rata ??? ....
a probisvjet pa nije samo pokrivanje pocestilo poslije rata nego svako iskazivanje vjere ..
ako me razumijes . pocevsi od nosenja lancica sa mjesecom i zvjezdom pa i sve dalje ..posjecivanje mkteba , vjeronauka u skolama , klanjanje itd itd ...ih da je meni znati koliko nas je za vrijeme juge jelo svinjetinu a sad nejede ...isto je to
pa bog ti dao , sada nece niko da se stidi toga niti da sakriva ono sta jeste ...a prije je toga bilo bogami koliko si htjeo
nema nista lose u tome sto je sada vjera prisutnija u nasem zivotu nego prije ...to je samo za pohvaliti , svejedno sta je razlog :!:

kako kazu ...nikad nije kasno ...ili ...bolje ikad nego nikad :!:

naravno da nije samo pokrivanje ... ali nisam navela ostalo da se teme drzim bona :wink:
ima puno i toga sto ti meni navede... placam ti kavicu, ali bi ipak voljela da netko mi kaze zasto to sada a nije bilo prije ??.....
zbog provokacije??zbog toga sto si pravi vjernik???zbog toga sto si tek preko noci postao vjernik??

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: "Pokrivene" djevojke

#71 Post Postao/la badgirl »

probisvjet je napisao/la:
badgirl je napisao/la:
probisvjet je napisao/la:svatko svoje i to postujem ...

samo me zanima da li ovdje ima itko posten i iskren pa da mi kaze zasto sve te zene se nisu pokrivale prije rata ??? ....
a probisvjet pa nije samo pokrivanje pocestilo poslije rata nego svako iskazivanje vjere ..
ako me razumijes . pocevsi od nosenja lancica sa mjesecom i zvjezdom pa i sve dalje ..posjecivanje mkteba , vjeronauka u skolama , klanjanje itd itd ...ih da je meni znati koliko nas je za vrijeme juge jelo svinjetinu a sad nejede ...isto je to
pa bog ti dao , sada nece niko da se stidi toga niti da sakriva ono sta jeste ...a prije je toga bilo bogami koliko si htjeo
nema nista lose u tome sto je sada vjera prisutnija u nasem zivotu nego prije ...to je samo za pohvaliti , svejedno sta je razlog :!:

kako kazu ...nikad nije kasno ...ili ...bolje ikad nego nikad :!:

naravno da nije samo pokrivanje ... ali nisam navela ostalo da se teme drzim bona :wink:
ima puno i toga sto ti meni navede... placam ti kavicu, ali bi ipak voljela da netko mi kaze zasto to sada a nije bilo prije ??.....
zbog provokacije??zbog toga sto si pravi vjernik???zbog toga sto si tek preko noci postao vjernik??

samo se mogu ponoviti ....bolje ikad nego nikad

netko se odluci prije a neko poslije za taj pravac ili ti ga put ...a vjerujem da ima i provokacije , nadam se manje nego iskrene vjere
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: "Pokrivene" djevojke

#73 Post Postao/la probisvjet »

Baustelac je napisao/la:

naravno da nije samo pokrivanje ... ali nisam navela ostalo da se teme drzim bona :wink:
ima puno i toga sto ti meni navede... placam ti kavicu, ali bi ipak voljela da netko mi kaze zasto to sada a nije bilo prije ??.....
zbog provokacije??zbog toga sto si pravi vjernik???zbog toga sto si tek preko noci postao vjernik??
Bolje preko noci vjernik,nego citav zivot nevjernik..!!!! [wink.gif]
to tvoje misljenje ...
vjerujem u sebe i svoje mogucnosti ... nije mi ppotrebna vjera ili bilo sto drugo da bi sagradila svoj zivot .... znam sto sam sposobna a sto nisam !! i ne racunam ni na koga sto se tice moje srece ...

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: "Pokrivene" djevojke

#75 Post Postao/la probisvjet »

e sad ne kontam ... tko ovdje od misa napravi slona ... :wink:

Odgovori