"Pokrivene" djevojke

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#16 Post Postao/la mel_79 »

Prije rata se cure nisu nikad pokrivale niti su bile umotane samo starije babe a poslije rata je to neka nova moda postala dole u bosni.
Ako ti vjerujes u allaha i ako imas obraz onda to ti cuvaj i nosi u srcu a ima mnogo tih cura koje su bila naj vece ....... i sada od jedan put se pokrivaju i sada su one lijepe i ocuvane cure, vjerne, itd itd..... ma bjezi ba.
Nigdje u kuranu ne pise da se zene moraju da motaju nigjde.....hajde nadji te mi pa mi recite, i ako vidim da ste u pravu onda cu se da izvinem.
To je samo opet neka muska masta i pravila :angry: :angry: :angry:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#17 Post Postao/la Bijesanpuz »

papaya je napisao/la:ajd, kajs, ja se ne razumijem puno u islam.

Al zar zene ne gledaju u muskarce sa istom pozudom???
Ajd sad malo muskarci da se pokriju.

Ako ti ovo zvuci glupo, ja se izvinjavam.

ne znam papaya... ali recimo da se zena skine u kratke hlacice.. bez gornjeg dijela da ima ista.. i da isto uradi muskarac..

KO je vishe izazovan ??...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#18 Post Postao/la danjel »

Mel_79 je napisao/la:
Danjel je napisao/la:E ja imam sva¹ta protiv pokrivanja...Pa zar ta ¾enska ljepota i sexipil da se pokrivanju...Ne znam ali ja to ne volim...©to ka¾e laff,tim se ne mo¾e saèuvati obraz...Neka se pokrivaju koliko ¾ele ali brate ja volim kad su otkrivene....ebe¹ ¾ivot bez ¾ene.... :inlove:

slatkis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :chuckel: :chuckel: :chuckel:
:ljub:

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#19 Post Postao/la mel_79 »

BijesanPuz je napisao/la:
papaya je napisao/la:ajd, kajs, ja se ne razumijem puno u islam.

Al zar zene ne gledaju u muskarce sa istom pozudom???
Ajd sad malo muskarci da se pokriju.

Ako ti ovo zvuci glupo, ja se izvinjavam.

ne znam papaya... ali recimo da se zena skine u kratke hlacice.. bez gornjeg dijela da ima ista.. i da isto uradi muskarac..

KO je vishe izazovan ??...
Joj puzu, hajde ba nemoj sada pretjerivati.
:lol: :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la sabinax »

pa podjednako....hehhehehe puzu
ali opet stvar je toga da tako omotane cure, vec imaju na sebi kao neki znak "ne diraj" i po meni je to OK
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#21 Post Postao/la kajs »

papaya je napisao/la:ajd, kajs, ja se ne razumijem puno u islam.

Al zar zene ne gledaju u muskarce sa istom pozudom???
Ajd sad malo muskarci da se pokriju.

Ako ti ovo zvuci glupo, ja se izvinjavam.
samo malo :)

ovdje nisam mislo samo na Islam, i nigde to nisam napisao, ja jesam muslimam, ali sam pojam "vjernika, onih koji veruju, generalizova za sve, jer u svakoj vjeri kazu da su vjernici, tako da nijefrka ;) kao prvo ima nacin pokrivaja zena i u istocnom i u zapadnom krscanstvu, ispravite me ako gresim

ali mene iskreno, ovo generalizovanje i vezivanje nekih stvari koje se ne mogu vezati tera da komentarisem i mislim da se jasno vidi iz komentara na sta sam mislio.

Naravno, ne zelim govoriti o vjeri i vjerovanju to sam podvukao da je licna stvar svakog pojedinca.

SabinaC nikad tebi necu zamjeriti (to podrazumjeva i da nekim slucajme mogu ja necu)
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#22 Post Postao/la mel_79 »

Pa za mene je isto to ok, neka rade sta misle i to je njihova odluka.
"Leben und Leben lassen"

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#23 Post Postao/la Bijesanpuz »

Mel_79 je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:
papaya je napisao/la:ajd, kajs, ja se ne razumijem puno u islam.

Al zar zene ne gledaju u muskarce sa istom pozudom???
Ajd sad malo muskarci da se pokriju.

Ako ti ovo zvuci glupo, ja se izvinjavam.

ne znam papaya... ali recimo da se zena skine u kratke hlacice.. bez gornjeg dijela da ima ista.. i da isto uradi muskarac..

KO je vishe izazovan ??...
Joj puzu, hajde ba nemoj sada pretjerivati.
:lol: :lol:

Nije to pretjerivanje.. Struktura tijela zene i muskarca nije ista.. Znaci drugaciji su i drugacije se treba i odijevati..


I zavisno od toga kako je koja odjevena i muskarci se drugacije ponasaju prema vama.
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#24 Post Postao/la mel_79 »

Ti kao zena moras samo imati dovoljno karaktera, "selbstvertrauen" i obraza i sama znati kako ces se ti da ponasas prema muskarcima, i onda je svijedno dali si umotana ili nisi.

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#26 Post Postao/la Bijesanpuz »

Pa papaya ti kao zena trebas znati da je i kosa vrlo zavodljiva za muskarce..

Znate ono u filmovima...
Momak ugleda djevojku... scena se uspori.. djevojka hoda i pokretom glave prebaciva kosu na drugu stranu.. A muskarcu jezik do poda :D :D

Dijelom se i kosa smatra stidnim mjestom.. A ta mjesta se pokrivaju..

a recimo zar i ovo nema neki svoj seksipil i draz..

slika
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#27 Post Postao/la mel_79 »

pa jeste lijepo ali hajde, dali tako cure to dole nesta nose, ne, to je vise ako ides negdje na svadbu a ne za svaki dan

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#28 Post Postao/la sabinax »

Puzu...a meni je to bas lijepo za vidjeti...i oprostite mi svi, ali meni ovakva djevojka ima vise sexipila u sebi nego ona kojoj pupak viri, dekolte samo da cice ne ispadnu...uske hlace da se tange nadziru odoispod....meni je to "bas ne sexi"...potpuno suprotan efekt
O ovoj curi samo mozes mastati i na taj nacin i vise osjecati...a uz to ako je njen razgovor takav da se ne svodi sve na materijalizam....cura za 10, lijepa slika puzu...a ima ih jos i ljepsih
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#30 Post Postao/la mrki62 »

kajs je napisao/la:Misljenja sam da je pravo na vjerovanje (ispoljavanje vjere) na nacin kako je propisano, licno pravo i stvar svakog pojedinca. Koliko ce neko to prihvatiti i koliko ce prakticirati ovisi o sposobnosti te individue da to prihvati.

Govor o Nacelim Vjere bez poznavanja vjere i sustine Nacela je isprazna prica i pusto naglabanje. I iskreno se divim ispraznim pricama i ustrajanjima u naglabanjima onih koji sebe smatraju "znalcima" a u stvari samo pokazuju svoju ispraznost.


moram citirati jednu savrsenu bezvezariju :D

zena se toboz mora pokriti , da je ne bi drugi muskarci vidjeli ,............... a sta to vjernik ima da gleda u tuðe

vjerovatno, izmedjuostalog, je da zena treba pokriti svoje tijelo da ne bi muskarci u nju gledali sa pozudom

ali koja je to bezvezarija i proizvoljna, ja kazem zlonamjerna, osuda da vjernici gledaju u tudje i odkuda pravo da se kaze da su svi muskarci vjernici, pa makar i opcenito tu ne moze stojati znak jednakosti.
Napisao sam tobo¾e, jer ovo nije moj prvi forum .
Veæ godinama uèestvujem u takvim raspravama i ta poruka je upuæena vehabijama, jer je to njihov stav a ne moj.
Ovdje se pominje i kosa ¾ene ,.................... pa imamo i mi ljubavni tepih na prsima, jel to trebamo onda biti zakopèani do grla ?
©to se tièe znaka jednakosti , to je ba¹ tako - pred Bogom smo svi jednaki , mislio sam da bar to zna¹ :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori