Gledajte ISLAM TV LIVE

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Dzevad-1979
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 34
Pridružen/a: 19 Jan 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#31 Post Postao/la Dzevad-1979 »

zalosno je na takve trosit rijeci cuj kriju ma ja sto te peèe islam ne¹to :)
Zadnja izmjena: Dzevad-1979, dana/u 14 Jun 2008 23:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#35 Post Postao/la mrki62 »

abdullah23 je napisao/la: Imas temu o Uskrsu tu ti je mesto!!!
Ova tema je postavljena da se ljudi okoriste a ne da se raspravljam sa smutljivcima!!!
Nemoj da mi pricas o islamu jer je zabranjeno nemuslimanima da pricaju o necemu sto nema u njihovom zivotu!!!
Mozes da pises sta god hoces,nikad nas neces zavaditi.
Djela se cijene prema nijetu a i ti ces isto odgovarati za svoja djela.
Vidi¹ koliki si ti smutljivac i ohola¹ , mogu ja i o Uskrsu , ja mogu o svemu a sad se izjasni ¹ta to ti vidi¹ toliko ignoratorsko kod Uskrsa - jer radi se o Isusu , koji je priznat u ISLAMU , kao Poslanik - jedino to jo¹ ne znam jel i u VEHABIJA :-k

Za tvoje znanje ja sam musliman , koji je 60 ih i 70 ih i¹ao u mejtef pored d¾amije Azizije , pa ti kontaj gdje je to :lol:
Gledaj , ko je musliman a ko nije i kome je zabranjeno a kome nije - ti nisi tu da odluèiva¹ .
De mi reci jel ti uop¹te zna¹ da u svijetu postoji TEOLOGIJA i da se uèi o svim vjerama a ne samo o drugim a o islamu tobo¾e ne , jer je po tvom nemuslimanima zabranjeno .
Koji cinizam sikæe iz tebe .
Da nije vas vehabija, mene ovdje ne bi ni bilo , vi ste moja inspiracija i vi meni dajete snagu da istrajem u svom ubjeðenju :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#38 Post Postao/la mrki62 »

abdullah23 je napisao/la: Nemas ti veze o zivotu isto ko i svi hriscani.
Mozes ti da imas i nik hamza,al se vidi ko si ti.
Nas Bog i vas Bog je JEDAN ALLAH!
Ma vjerujem ja tebi da nemam veze o ¾ivotu , zato vjerovatno radim veæ 28 godina i jo¹ desetak pa u pemziju .
Ta tvoja PRVA reèenica je puna ksenofobije i UVREDE !
Ponavljam : ti si smutljivac i ohola¹ a druge ne vrijeðam kao ti , ti generalizira¹ milijarde ljudi - jer si spomenuo SVI HRI©ÆANI .

Eto dragi moji foruma¹i , ako sad ne shvatate ko i ¹ta su vehabije , onda ne znam kad æete !

A tebi veho , nije va¾no kako je kome ime , jer smo svi mi robovi Njegovi - pa ti njega zovi Bog ili Allah , jer je to jedno te isto .
Ako nisi znao , svi pa èak i hri¹æani u Arapskom svijetu Njega oslovljavaju Allah , jer je to ime za Boga , kao ¹to je d¾uma - petak .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: ree

#40 Post Postao/la mrki62 »

abdullah23 je napisao/la:Nisu svi hriscani losi,ima dobrih ljudi isto ko i kod muslimana...
Mada ti si izuzetak..,
imas pricu dobru,automehanicarsku...
Kasno je sad da se trudi¹ !
Ono ¹to si napisao , si napisao u efektu i tu ti je sva istina a sad se poku¹ava¹ popraviti - ba¹ si onakav kao ¹to sam i napisao ; smutljivac ,. ...... pravi¹ fitnu !

Ne zaboravi da i u vehabija je pravilo da se po¹tuju stariji a ja bih ti po godinama mogao biti babo - ¹ta æe¹ sad ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: ree

#44 Post Postao/la mrki62 »

abdullah23 je napisao/la:
Nema sta namazan si puno =D> ,ovde na chatu si najpametniji!!!
Priznajem eto palikuco jesi li zadovoljan :-k
Ne sinko - tuðe neæu a svoje nedam :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#45 Post Postao/la sabinax »

abdullah23 je napisao/la:Islam TV NEW

Jos jedan servis Tv live online
Gledajte TV:
http://www.watchislam.com/tv3/
spojeno iz teme Islam TV NEW...mod sabinaX
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori