Musliman ,Katolik,Pravoslavac

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#122 Post Postao/la paparaci »

mrki62 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:hhahahahaah. mrki, ne umoran si. polako bolan. cuj svaka vjera od Boga data. :lol:
jasta [wink.gif]

Ako nije bogom data, onda je bogom prokleta.

Po vašem samo je islam prava vjera a sve ostalo je šljam - zato što ste učeni tako , mi umjerenjaci nismo tako učeni ,............. to je ono što yebe naše kokoši a nije p`jet`o

sta ti znaci bolan po vasem? tako ti je od jednog Jedinog, a ne po meni ili po nama ili..... [smile.gif] i pazi, razlika je reci sljam i reci neispravna. ja NIKAD necu niti bih rekao tako nesto za drugu vjeru [smile.gif] eto vidis, tako me odgojili kako moji, tako i vjera [smile.gif]

nisi ti umjeren, ni ekstreman, ni blag - ti sam ne znas sta si odnosno sta bi! e to je to sto jebe kokosi [wink.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#124 Post Postao/la paparaci »

papaya je napisao/la:
paparaci je napisao/la:hhahahahaah. mrki, ne umoran si. polako bolan. cuj svaka vjera od Boga data. :lol:
jasta [wink.gif]

"nema" veze u kojoj si religiji odrastao, jer ima nesto sto se zove razum [wink.gif]
[eusa_think.gif] [eusa_think.gif]

reci alde. mada pretpostavljam sta mislis [eusa_think.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#125 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:ali ljudi moji i oni misle da je njihova vjera jedina ispravna jer su tako odgojeni. znači da ste rođeni kao npr katolici vjerovali bi da je jedino katoličanstvo ispravno ILI BI PREŠLI NA ISLAM???

moš mislit [icon_ballbounce.gif]

shvatam ja to. ali shvatite vi da svi posjedujemo mozak odnosno razum i duzni smo da se njime koristimo. znaci da preispitujemo, istrazujemo, itd. u tome je stvar.

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#127 Post Postao/la Bebana_de »

[icon_ballbounce.gif] drugarice,,, jeR ti znas ko je od koga postao,,,mislim (VERE)

i cija je vera naj starija,,ajd ko mi to odgovori ima veceru od mene,,, [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#128 Post Postao/la paparaci »

draga alde. naravno da su ljudi seperirali. stvar je u tome da se iskristalizira ona ispravna. naravno da je za svakog njegova vjera najbolja, najfinija, itd. ali vjerujem da mnogi uopste ne razmisljaju o toj svojoj vjeri i ne istrazuju je dovoljno. vec eto pripadnici su te vjere, znaju nesto malo i to je to.

samo da podvucem da NIJEDNU vjeru i NIKOGA omalovažam, potcjenjujem ili slicno!!!
ja znam i imam svoje i govorim sa islamskog stanovista - sto NE znači da ne postujem i ne volim osobe drugih vjeroispovijesti! naprotiv, imam ih na pretek!
znaci, ISTINSKI NE želim nikog povrijediti i da me neko pogresno shvati!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#135 Post Postao/la paparaci »

ne potcjenjujem ja nicije, koliko god to mozda zvucilo tako. svjestan sam da je tema jako osjetljiva.

Odgovori