Tehnike u intimnim odnosima

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Tehnike u intimnim odnosima

#32 Post Postao/la beca »

Ko bi reko ko su sve tehnicari...

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Tehnike u intimnim odnosima

#33 Post Postao/la vornevljev »

Baustelac je napisao/la:
Pa zato citaj Hadise sa komentarima....jer bas ovako,kao ti hadise tumace Vehabije...Bukvalno....Bez Komentara....nemoj shvatiti pogresno ovo

SELAM

Pa problem i jest u tome što ljudi čitaju samo hadise,zato i govorim da su sami pojedini hadisi nedorečeni ili dvosmisleni.

Nemaju svi mogućnost da pronađu hadise sa komentarima,ja sam imao vjeruj mi,inače se ne bih javljao,jer ne volim polemisati o nečemu u šta nisam upućen.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: Tehnike u intimnim odnosima

#34 Post Postao/la probisvjet »

vornevljev je napisao/la:Meni samo ne ide u glavu onaj dio u kojem se kaže (ne znam je li ovdje spomenut jer nisam citao post - da se zna tu knjigu imam):
Ako žena odbije muža,onda je cijelu noć meleki (anđeli) proklinju.

Mislim,jebiga,nije se baš uvijek raspoloženo.

razlog svega toga sto zena nije nista ... zena se ne pita ni za sto .. da je tako bila bila bi ravna muskarcu i njena rijec bi znacila isto toliko....

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: Tehnike u intimnim odnosima

#37 Post Postao/la probisvjet »

vidovita_dzemila je napisao/la:samim tim što slijedi islam prihvatila je sva pravila. pa i ona kojim se tlače žene. zato se ne bune. zapravo ne zabranjuje islam toliko ženama koliko im zabranjuju muškarci "muslimani". pretpostavljam da u kuranu ne piše da žene ne voze auta i da se ne školuju

jedno je htjeti , dozvoliti voziti auto, se skolovati a drugo su osjecanja, ljudske potrebe , imati pravo izraziti sto osjecamo i kako...

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: Tehnike u intimnim odnosima

#39 Post Postao/la probisvjet »

Baustelac je napisao/la:
probisvjet je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:samim tim što slijedi islam prihvatila je sva pravila. pa i ona kojim se tlače žene. zato se ne bune. zapravo ne zabranjuje islam toliko ženama koliko im zabranjuju muškarci "muslimani". pretpostavljam da u kuranu ne piše da žene ne voze auta i da se ne školuju

jedno je htjeti , dozvoliti voziti auto, se skolovati a drugo su osjecanja, ljudske potrebe , imati pravo izraziti sto osjecamo i kako...
A gdje to pise da zena nema pravo da iskaze svoja osjecanja?

pa eto procitaj ponovno sve svoje clanke koje si postavio ... pa skontaj malo ..
vidis meni je potrebno procitati samo jednom .. a i malo se okrenem oko sebe i pogledam i saslusam ljude koje vec zovem "vjernici preko noci " i vidim po njihovoj prici da taj muskaraca nema niti ce ikada imati postovanja prema bilo kojoj zeni , pa ni prema svoj ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Tehnike u intimnim odnosima

#40 Post Postao/la mrki62 »

probisvjet je napisao/la:
pa eto procitaj ponovno sve svoje clanke koje si postavio ... pa skontaj malo ..
vidis meni je potrebno procitati samo jednom .. a i malo se okrenem oko sebe i pogledam i saslusam ljude koje vec zovem "vjernici preko noci " i vidim po njihovoj prici da taj muskaraca nema niti ce ikada imati postovanja prema bilo kojoj zeni , pa ni prema svoj ...
Dobro si primijetila [eusa_clap.gif]
Usput , nek se baustelac okrene malo arapskim državama a pogotovo Saudijskoj Arabiji , pa nek vidi kakva to prava žene imaju ; ne smiju voziti auto , ne smiju imati pasoš i sl.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Tehnike u intimnim odnosima

#41 Post Postao/la diisaaa »

Baustelac je napisao/la:
A gdje to pise da zena nema pravo da iskaze svoja osjecanja?
ne znam nisam o tome citala ali znam vrlo dobro da su oni arapi i ovi nasi sto su s njima u bocinji zene sunetili samo iz razloga da ne uzivaju u sex-u jer je to kao grijeh zena da uziva u sex-u
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Tehnike u intimnim odnosima

#44 Post Postao/la mrki62 »

Baustelac je napisao/la:
I opet LAZES svake godine idem u S.Arabiji na poslu mrki,najmanje po 2 mjeseca
Ti kad nemaš argumenata , onda prolupaš ko zvečka :lol:

Saudijska Arabija se zasniva na strogoj formi sunitskog islama koji zabranjuje muškarcima i ženama koji nisu u rodu da imaju bilo kakav kontakt, zabranjuje ženama da voze, te zahtijeva od žena da nose ogrtače i marame.

Veze izvan braka su strogo zabranjene i kažnjive zakonom.

Evo link http://www.sarajevo-x.com/clanak/080212009

Ti si odrasla osoba a ponašaš se kao dijete , kojem su ukrali igračku [muzikafo1.gif]

Linkova o saudijskoj državi imaš koliko hoćeš , samo ti ne vidiš dalje od nosa.
Prošle godine je kraljevina S.Arabije bila u posjeti kraljevine Velike Britanije i objašnjeno je zašto su došli bez ijedne žene sa sobom ( došli su samo muškarci ).
Ko je gledao to po Tv , znat će i o čemu je riječ.
Usput, evo još jedan link http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=383660
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori