Kamata

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#2 Post Postao/la mrki62 »

D¾aba ti jarane zabrana, kad su kamate danas u najveæoj moguæoj mjeri u opticaju . Kamatarenje se svodi od samog voðenja raèuna na bankama a nikad nije bilo vi¹e osoba nego li danas koji su uzeli kakav kredit - na ovaj ili onaj naèin a kredit ba¹ iziskuje kamate .

PS. kod para nema usporednog Boga a ni vjere - pare su danas Bog i batina :D
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#5 Post Postao/la mel_79 »

da bi ja samo razumjela o cemu se radi mi pricamo o kamati sto dignes u banci, ili :-k

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#6 Post Postao/la mrki62 »

Mel_79 je napisao/la:da bi ja samo razumjela o cemu se radi mi pricamo o kamati sto dignes u banci, ili :-k
Bilo banka ili neko ko ti posudi pare i za uzvrat zahtijeva jo¹ 10 ili 20 % ,..................... e tih 10 ili 20 % su kamate.

Bau¹telac, svi mi znamo ¹ta valja po vjeri a ¹ta ne a posebno o kamatama - samo toga u praksi nema :D
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#8 Post Postao/la mrki62 »

baustelac-de je napisao/la:
Mel_79 je napisao/la:da bi ja samo razumjela o cemu se radi mi pricamo o kamati sto dignes u banci, ili :-k
Da!!! Kamata je kamata svejedno kako je nazvali!Znaci definicijaa kamate je:"Vratiti ili uzeti, vise nego sto si uzeo ili dao"!!!
©to se dere¹ na curu , lijepo te je pitala, haj sad joj lijepo objasni i po¹alji jednu pusu :D

Nemoj da ja sve ljubim :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#9 Post Postao/la mel_79 »

eh pa dragi moj tako ti zaradjuje banka, kada bi ja nekome posudila pare (kada bi imala) onda nebi uzimala kamatu za to, radi cega. Nisam cigan

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#11 Post Postao/la mel_79 »

Joj kako mene mrki pazi [smilie=love together.gif] [smilie=love together.gif] :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#13 Post Postao/la mrki62 »

baustelac-de je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
baustelac-de je napisao/la:Da!!! Kamata je kamata svejedno kako je nazvali!Znaci definicijaa kamate je:"Vratiti ili uzeti, vise nego sto si uzeo ili dao"!!!
©to se dere¹ na curu , lijepo te je pitala, haj sad joj lijepo objasni i po¹alji jednu pusu :D

Nemoj da ja sve ljubim :wave:
Derem se?gdje to?Ma nju ne bi dao ni za hiljadu muskaraca :P :lol: :lol:
Pa postavio si par uzviènika a to je deranje iliti o¹tro reagiranje - ne diraj je , haj lijepo pusu po¹alji curu ,................ ili ja moram , ha :D
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#14 Post Postao/la mrki62 »

Mel_79 je napisao/la:Joj kako mene mrki pazi [smilie=love together.gif] [smilie=love together.gif] :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:
Jel to ti tek sad osjeti¹ :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#15 Post Postao/la mel_79 »

Ma znala sam ja odmah mrki da sam ja tvoj tip a ti moj :lol: :lol: :lol: :lol: znas da volim mrke momke a ti si pravi mrki mrki :lol:

Odgovori