Fetva Islamskih Ucenjaka o PALESTINI

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Fetva Islamskih Ucenjaka o PALESTINI

#31 Post Postao/la selma24 »

Alyssa_27 je napisao/la:
Selma24 je napisao/la:Ahhh nisam znala zasto se Alyssa javila jer ona se samo javi kad njoj nesta nepase tako da od nje nista i nepratim.... [muzikafo1.gif] Nek ima sta prenosit... [muzikafo1.gif]
Aman, curo draga ja nista nikome ne prenosim, a i da prenosim, imam svoja prava, i to te ne treba da brine uopce.
A Baustelac je bio napisao "PIIIiiiiipp Vidovita Dzemila". Jako ruzno i nekulturno za jedan forum, kao sto je ovaj.
To mi nije pasalo, ne samo meni vec vidim i drugima.

meni nista nije smetalo,jer nisam to nigdje ni procitala!!!!! Dakle sve dok neprocitam nemogu nista reci na to!!! A sto se tice tebe ..i tvog prenosenja...zna se sve i nemam sta dodavati!! [muzikafo1.gif]
sta mene brine a sta nee moj problem jos uvjek!!!! :D
slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Fetva Islamskih Ucenjaka o PALESTINI

#32 Post Postao/la alyssa_27 »

ma ajjde bre "whatever" [icon_wave.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Fetva Islamskih Ucenjaka o PALESTINI

#33 Post Postao/la selma24 »

Alyssa_27 je napisao/la:ma ajjde bre "whatever" [icon_wave.gif]

[muzikafo1.gif] [muzikafo1.gif] [icon_wave.gif] [icon_wave.gif]
slika

Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Fetva Islamskih Ucenjaka o PALESTINI

#34 Post Postao/la Bausstelac »

Alyssa_27 je napisao/la:
Bausstelac je napisao/la:uhhh...sad sam slucajno naljeteo na ovu temu,a dobro se sjecam sta sam sve tu napisao,i shvatio sam da je ona Vidovita izbrisala skoro sve moje postove....Razlog:"Branio sam Palestince" !!!!

kako ces tako...srami se [eusa_wall.gif]
Cega da se sramim?..zato sto podrzavam Palestinski Narod kome je ucinjena nepravda?....trebam li se sramiti sto podrzavam ljude koji vece 60 godina trpe najcvecu tiraniju u istoriji Covjecanstva od one koje je Allah prolkleo u sve tri religije tj. Zidove?

DA ja volim Palestince !!!!

DA ja sam na strani Hamasa !!!!

Da ja nepriznajem i mrzim drzavu Izrael !!!

DA ja mrzim svakog onoga koji podrzava najvecu tiraniju u historiji Covjecanstva tj Izrael !!!!

Srami se ti...sto nemas svoje da .....nego si postala igracka u ruci pokvarenih osoba,pa jedva cekas da preneses na ovom forumu ono sto ti pokvranejaci poput nje kazu !!!!!! [icon_wave.gif] [icon_wave.gif] [icon_wave.gif]
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Odgovori