Zabrana Svinjetine-ZASTO?

Diskusije oko religija u svijetu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Zabrana Svinjetine-ZASTO?

#151 Post Postao/la abazaga »

Mrki62 je napisao/la:
lile_at je napisao/la:ja nisam nikada cula da kokos pojede svoje mrtvo djete tj pile kao sto svinje mogu to da urade........
Niko nije ni rekao da si ti čula al ostaje dejstvo da je kokoš poput svinje.
Zakolji kokoš, očerupaj je, očisti utrobu i sve ono što si očistila baci među kokoši i gledaj kako se otimaju za crijeva .
Nemoj mi samo pametovati, uradi to Å¡to sam rekao i tek se onda javi.
Halo kokoš ima gušu koja vari i želudac svinja to nema, ima samo želudac daj malo mućni glavom???
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
lile_at
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 104
Pridružen/a: 02 Sep 2011 13:04

Re: Zabrana Svinjetine-ZASTO?

#152 Post Postao/la lile_at »

abazaga je napisao/la:
Mrki62 je napisao/la:
lile_at je napisao/la:ja nisam nikada cula da kokos pojede svoje mrtvo djete tj pile kao sto svinje mogu to da urade........
Niko nije ni rekao da si ti čula al ostaje dejstvo da je kokoš poput svinje.
Zakolji kokoš, očerupaj je, očisti utrobu i sve ono što si očistila baci među kokoši i gledaj kako se otimaju za crijeva .
Nemoj mi samo pametovati, uradi to Å¡to sam rekao i tek se onda javi.
Halo kokoš ima gušu koja vari i želudac svinja to nema, ima samo želudac daj malo mućni glavom???
:lol: :lol: Dzihad, Dzihaaaaaaaaaad........Kaze Allah dz. sh. citaj uci pa mrkom preporuci :lol: :lol: :lol:
slika slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Zabrana Svinjetine-ZASTO?

#153 Post Postao/la abazaga »

Ma nema njemu preporučivanja čovjek je svojeglav i njega niko nemre promjenit i ja to poštujem kod njega drag mi je jer mi on time ojačava iman da vijerujem u Allahove riječi koje su objavljene u časnome Kuranu u suri JASIN a koje kazuju "MI SMO IM SINDŽILE STAVILI SVE DO PODBRADAKA I KOPRENU NA OČI METNULI ZATO ONI IDU NADMENO I NEVIDE."
Ovo nije copi/paste ovo je iz glave.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zabrana Svinjetine-ZASTO?

#154 Post Postao/la mrki62 »

abazaga je napisao/la:
Mrki62 je napisao/la:
lile_at je napisao/la:ja nisam nikada cula da kokos pojede svoje mrtvo djete tj pile kao sto svinje mogu to da urade........
Niko nije ni rekao da si ti čula al ostaje dejstvo da je kokoš poput svinje.
Zakolji kokoš, očerupaj je, očisti utrobu i sve ono što si očistila baci među kokoši i gledaj kako se otimaju za crijeva .
Nemoj mi samo pametovati, uradi to Å¡to sam rekao i tek se onda javi.
Halo kokoš ima gušu koja vari i želudac svinja to nema, ima samo želudac daj malo mućni glavom???
Nije stvar u tome šta kokoš ima a šta nema, stvar je u tome da je kokoš jednako pogana kao i svinja - jede svašta.
Dalje, imaš opciju predavanja o vjeri koliko želiš al se ujedno manite niskih udaraca.
Kad smo već kod pametovanja,pa i sve ostale životinje je zabranjeno jesti - ako nisu propisno zaklane , dakle , ako nije propisno zaklana jednako je zabranjena jesti , ni manje ni više kao i svinja
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori