Smak svijeta ili sudnji dan

Diskusije oko religija u svijetu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#2 Post Postao/la dare__71 »

eh smak svijeta je nesto sto st mnoge brine ali mene jok...nije da mi nece biti zao ako se desi ali svemu ima kraj i nama smrtnicima nema svrhe o tome razmisljati zivimo zivot i uzivajmo u njemu dok mozemo a
sta sa dusom :-k ma naci ce i ona svoje mjesto u svemu tome naravno ako je isti ima...pitanje je dali ona uopste postoji ali ako da vjerovatno bar je obicaj da joj je jedino spas u vjeri i ¹ansa da opstane ali koliko vrijedi misljenje o tome nekoga ko je ateista...sta vi mislite :-k

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#4 Post Postao/la dare__71 »

tequila je napisao/la:MA DUSA LETI JER NEMA MIRA TAKO SAM CULA DA KO SE UBIJE
DOK NE DODJE SUDNJI DAN
eh spiritizam mi je stran(ugasi tequila velika slova mogao bi se neko ljutiti jer nisu dozvoljena)mada se i ne planiram ubiti ali nesto se i nesikiram zbog tih samoubica trebali su sami misliti o tome i posljedicama ali ja kazem dao bog ako je to istina da lutaju jos koji milion godina jer to povlaci da nece biti smaka svijeta :P

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#9 Post Postao/la dare__71 »

tequila je napisao/la:
papaya je napisao/la:ko je bre blizu zemlje????
iiijaooooooo


ma ta stvar neka neznam kako se zove vidis li bona sta radimo
ma to ce biti jednom kada nestanemo zauvijek
kada nam padne nestacemo svi
Tequila to nece pasti nego je vec na zemlji ako se sjecam posta to je u svicarskoj...znaci nestacemo bez padanja :lol: :lol:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#14 Post Postao/la Bijesanpuz »

Vjerovatno tequila misli na meteor... Jer neki naucnici tvrde da ima jedan ogroman meteor u svemiru i da ce kroz neko vrijeme se potrefiti da ce se on spojiti sa zemljinom putanjom i da ce udariti u zemlju...
Udar meteora bi prouzrokovo veliki dim prasine koja bi prekrila nebo i sprijecila prolazak suncevih zraka.. I nakon nekog vremena bi se posusile trave i sve bi postalo pustinja i umrli bi svi od gladi... .



A sto se tice ove masine sto su napravili u svicarskoj ispod zemlje... Nju su iskljucili zbog manjeg kvara i negdje oko proljeca je ukljucuju ponovo.. ako srede sve .....

A niko nezna kada ce biti sudnji dan...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Odgovori