Vjerujete li u Boga ??

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Vjerujete li u Boga ??

#167 Post Postao/la paparaci »

procitaj post sto sam laffu napisao. a On najbolje zna!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Vjerujete li u Boga ??

#169 Post Postao/la paparaci »

spominje se u par ajeta. samo se kratko navodi. postavicu jedne prilike. ne da mi se sad.

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Vjerujete li u Boga ??

#171 Post Postao/la zivinicannn »

da vam vas zivi kaze svi cete vi u dzenet/raj nista se ne sikirajtee

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vjerujete li u Boga ??

#172 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:ne znam da li je to rekao i ko je rekao. nije on propovijedao kako ce druge vjere u pakao. on je samo iznosio ono sto mu se objavljivalo i cemu su ga poducili. svakako zagovara postivanje tudjeg.
Nemoj se praviti Francuz ,............ šta je govorio o 72 sekte , da će sve ,........... a samo jedna u raj [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

Re: Vjerujete li u Boga ??

#175 Post Postao/la zapisnicar »

Ja vjerujem u Boga i vjerujem da cemo svi odgovarati za ono sto smo radili na ovvpm prolaznom svijetu, te da nas poslije ceka kazna ili nagrada.

Sto se tice ostalih, to je njihova stvar da li vjeruju ili ne, to me interesuje. Kod njih me interesuje da li cine dobra ili losa djela.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Vjerujete li u Boga ??

#177 Post Postao/la mrki62 »

zapisnicar je napisao/la:Ja vjerujem u Boga i vjerujem da cemo svi odgovarati za ono sto smo radili na ovvpm prolaznom svijetu, te da nas poslije ceka kazna ili nagrada.
Kazna ili nagrada ,....... sve je to relativno , pošto sam ja čuo nešto o tome : Došla dva čovjeka kod Svetog Petra , da ih taj rasporedi gdje će ko ( nagrada _ kazna ,........... prvi kaže , ja sam svoj život provodio kao šofer autobusa, Sveti Petar mu odredi nagradu ( raj ) , ........ drugi kaže , ja sam bio svještenik , Sveti Petar mu odredi kaznu ( pakao ) ,........ svještenik se pobuni i reče ; kako , pa ja sam sav svoj život proveo u vjerovanju i širenju vjere - do Boga ,...... Sveti Petar odgovori : onaj šofer kad god je vozio autobus , putnici su molili , Ti kad si pridigao , vjernici su spavali :lol: s tim je sve rečeno [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori