Razlozi odobrenja vise zena

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#466 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:hahahaha. mrki, nisi odavno. de, ne peglaj covjeka - svega ti.

cuci, nemoj mu zamjeriti. imaces prilika ga bolje upoznati i skontati :lol:
Paparaci , ne peglam čovjeka, samo iznosim činjenice ,.............. koje se nekima ne sviđaju ,............ izvolite u raspravu [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#467 Post Postao/la paparaci »

u kakvu raspravu. mislis u monolog [mmmux2.gif]

drugi put mrki. nisam veceras raspolozen.

obecavam ti, igracemo se igre bez granica [laugh.gif] [mmmux2.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#468 Post Postao/la mrki62 »

Da, kad vam uzfali argumenata , onda bi se igrali ,............ djeco , nisam više pri volji da se igram,............... polako ulazim u zrelije godine :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#470 Post Postao/la mrki62 »

cuci je napisao/la:@mrki necu se ja nigde odseljivati jer mi islam pruza mogucnost da i u jednoj sekularnoj drzavi postujem osnovne zakone,
S tom izjavom lagiš sam sebe .
Nema osnovnih , postoje jasna pravila i ja sam svjestan da se u današnjem svijetu to ne može ispoštovati .
Nije da sam svjestan , ja jednostavno imam m - u - d - a pa to i priznati .
Mogu ja tebi u više navrata dokazati da se ne možeš pridržavati islamskih pravila življenja.
cuci je napisao/la: izbegavati alkohol...koji ga neki videse i u prasku.Svako vino je zabranjeno a sve sto opija je vino!
Nije stvar u viđenom vinu , stvar je u tome što se alkohol nalazi u mnogim artiklima a da ti nisi ni svjestan [Happy.gif]
cuci je napisao/la: Ti bi mrki postovao Allahovu rec samo u drzavi gde postoji zakon i zakonska kazna,kazne bi se pribojavao pa bi i zato bio "prisiljen"na tu realnost,budi trudbenik pa i u svojoj Bosni postavi sam sebi neke ciljeve i zakone... i nije bitno koliko zemalja ima Scerijat vec koje su te zemlje...
Nije štos u tome šta ja bi a šta ne bih , štos je u tome šta mogu a šta ne mogu i usput , na nicku piše gdje sam ( nisam u BiH ).
Haj mi nabroj zemlje Å¡erijatske [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#472 Post Postao/la mrki62 »

Ja samo volim vehabije [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#476 Post Postao/la mrki62 »

cuci je napisao/la:Epa vidis da nisam jedan od njih mada ih vise postujem nego muslimanske ateista...a vidim da neki i neozbiljno shvataju religijske teme pa bi hteli samo provocirati druge...pozz
Ateist ne može biti ni muslimanski ni katolički niti bilo čiji , ateist je osoba što ne vjeruje ni u kakvog boga .
Zadnja rečenica ti je hinski napisana,............. dovrši je slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#479 Post Postao/la beca »

cuci je napisao/la:beca- jovi a u kom to vremenu zivimo???Allahova rec je za sva vremena,e sad u odredjenim zemljama se ne zivi po Allahovim zakonom, tj. Sherijat.Rec je o PRAVU nas muslimana da mozemo imati i vise zena, cak i 4 ako budemo prema njima PRAVEDNI...a razloge za to je neko naveo a neko negirao... Pitanje svinjskog mesa,ili alkohola ce isto tako neki negirati cinjenicama "od svinjskog mesa nije niko preminuo" tj "casica piva koristi coveku" E sada koliko ljudi imaju razuma sve to zavisi upravo od toga koliko im je GOSPODAR SVEZNAJUCI podario,i koliko se oni trude da ga sto bolje spoznaju...
eno ti je džemila odgovorila u moje ime, nisam vidjela na vrijeme, jer mi je muka od ovakvih i sličnih tema, gdje se svako pravi pametan i u ime Allaha ovo ono...On zna kakvi smo mi svi zapravo, i vezano za ovu temu, koliko je zaista iskreno i radi sevapa to što biste vi uradili

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#480 Post Postao/la beba80 »

mrki62 je napisao/la:
cuci je napisao/la:Epa vidis da nisam jedan od njih mada ih vise postujem nego muslimanske ateista...a vidim da neki i neozbiljno shvataju religijske teme pa bi hteli samo provocirati druge...pozz
Ateist ne može biti ni muslimanski ni katolički niti bilo čiji , ateist je osoba što ne vjeruje ni u kakvog boga .
Zadnja rečenica ti je hinski napisana,............. dovrši je slika
Ateist covjek vjeruje u nekog svog boga a to moze bit zena pare imetak putovanje itd,samo da te ispravim.

Odgovori