Razlozi odobrenja vise zena

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#481 Post Postao/la mrki62 »

cuci je napisao/la:Kada kazem muslimanski ateisti,mislim na one ljude,koji za sebe kazu da su muslimani a u stvari su nevernici!
Da si prije čitao moje postove , onda bi našao i ovo : pravih vjernika na svijetu je 10 - 12 % a sve ostalo su deklarirani ; na popisu stanovništva .
Sve se svodi na nekakvoj tradiciji i pravih vjernika je veoma malo ,............. u manjini.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#482 Post Postao/la mrki62 »

beba80 je napisao/la: Ateist covjek vjeruje u nekog svog boga a to moze bit zena pare imetak putovanje itd,samo da te ispravim.
Da, žene su najveće božanstvo ,.................. njeno veličanstvo [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#484 Post Postao/la andro »

beba80 je napisao/la: Ateist covjek vjeruje u nekog svog boga a to moze bit zena pare imetak putovanje itd,samo da te ispravim.
Ateizam nije nikakvo vjerovanje vec samo misljenje da bog ne postoji . Ne mjesaj ateizam sa agnosticizmom .
slika
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#485 Post Postao/la ra-ja »

Ma bjezi ba vise sa ovom temom...cega ,koga ,za koga... :?: :(

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#487 Post Postao/la beba80 »

Imal neko da je istrazivao koliko na svjetu uma zena i muskaraca ma nemora u svjetu kod nas koliki je omjer u Bosni i Hercegovini ,Hrvatskoj,Srbiji itd

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#488 Post Postao/la alyssa_27 »

papaya je napisao/la:aaaj, muskarcineee

ne mozete jednu zenu da izdrzite, vi bi i 4
[eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif]
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#489 Post Postao/la paparaci »

:lol:

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#490 Post Postao/la grga »

Sve vjere spuštaju žene na niži nivo..Sumljam da bi Gospodar tako htio..Gle recimo Kuran pa što sve piše o ženama!
Bog više voli muškarce.Odatle niz diktata;zabranjeno je ostaviti kosu slobodnu-veo-isto tako i kožu ruku i nogu,nema sexa izvan zakonite veze sa jednim članom zajednice,koji pak mogu imati i više žena,osuda poligamije za žene,dakako pohvala neproročnosti,očevidnoi zabrana udaje za nemuslimana,zabrana muške odjeće za žene,nema miješanja u đamiji,ne dolazi u ozir rukavati se sa muškarcem bez rukavica,obavezan brak,nema tolerancije za celibat,pa ni u ime religije,strast i ljubav ne preporučuju se u braku koji se sklapa za dobro obitelji,plemena,zajednice,poziv na pokoravanje svim suprugovim sexualnim željama-koji obrađuje svoju ženu po svojoj volji,kao svoju zemlju,metafora je iz Kurana..,opravdavanje batina za suprugu u slučaju sumlje,krivica se čak i nemora ni dokazati,žensko svjedočenje vrijedi pola muškog,jalova žena i žena razdvojačena prije braka vrijede podjednako;ništa. Žene,previše želje,previše uživanja,previše razuzdanosti,previše sexa,previše zanosa.One dovode u sumlju mužjakovu snagu! Toliko sam pročitao...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#491 Post Postao/la mrki62 »

E nek si im GRGA natefterio kamaru neljubaznih riječi a dobrih za žene ,..................... njeno veličanstvo žena [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#492 Post Postao/la beba80 »

mrki brate ti nisi dobar ako mislis da cu ja s krscaninom pricat o islamu,o temama koje on ne razumije ,al hocu mu pokusat objasnit zasto je to tako nek me pita pitanje po pitanje ja cu mu ga obrazlagat kroz Kuran i bibliju

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#493 Post Postao/la grga »

Dakako i ostale svete Knjige spuštaju žene..Da nebi tko protumačio da je ovo napad na Islam...Zajednički im je da mrze žene;vole samo majke i supruge..Zato postoje samo dva riješenja-zapravo jedno u dva koraka-udati se za muškarca i zatim mu izroditi djecu.Kad se staraju za muža,kuhaju mu,rješavaju kućne probleme,pa tome još dodaju hranjenje djece,njegu i odgoj,ne ostaje im mjesta za ženstvenost.supruga i majka ubijaju ženu,a na to računaju i rabini,svećenici i imami,radi muškarčeva spokojstva.Sve počinje od Eve i njenog grijeha.tada plaća preskupu cijenu.Tijelo joj je prokleto,a i ona u svojoj cijelini.. itd...itd..

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Razlozi odobrenja vise zena

#495 Post Postao/la mrki62 »

Yebat ga Mic , sad si me zasikirao i to pravo slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori