Ateizam-zasto?

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: ATEIZAM zasto

#91 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:........ejs mrki,pusti ti sad mene,siptara i vehabiju ,basisti idi na raport on nije ni jedno ni drugo [laugh.gif] .......


[icon_wave.gif]
Bio ja tamo [Happy.gif]
Zar nisi ti Arnaut [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: ATEIZAM zasto

#92 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:
nije vazan prijevod - nego znacaj tj. shvatanje :wink:
Deder onda pojasni obatroje [Happy.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: ATEIZAM zasto

#95 Post Postao/la paparaci »

ja sam zavrsio sa vecerasnjim sportom. nemam kad. odoh u krpe :lol:

najzad. suvise je ponavljanje. imaju odredjene teme gdje se opsirno o tome i slicnom diskutovalo.

stvar je u tome sto "mi" (vjernici-muslimani) posjedujemo argumentovane cinjenice koje su vezane za postojanje Boga i ispravnost i istinitost Njegovih Objava - prvenstveno Kur'ana - koje vi ne mozete pobiti!

kao sto sam vec naveo u jednom postu - jako je tesko diskutovati o vjeri, bez obzira o kojoj se radilo - ako osoba nije nimalo potkovana znanjem o istoj. sto je ovdje obicno slucaj. vjera sama po sebi je dosta kompleksna i slozena. a ovdje se vise manje to sve gleda povrsinski.

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: ATEIZAM zasto

#100 Post Postao/la andro »

A to izmedju redova se tek igra u barazu [oha.gif]
slika
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: ATEIZAM zasto

#101 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:
...........a ti ?
Ja sam vanzemaljac - marsovac [Happy.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: ATEIZAM zasto

#102 Post Postao/la paparaci »

MINJA je napisao/la: Ovo "VI " mi malo zape za moje oko,pa ako moze pojasni ,ko je to "vi".
u ovom slucaju ateisti.
Osim toga,svaka vjera ima argumentovane cinjenice koje su vezane za postojanje Boga,trebali bi to znati.
nisam to ni porekao.
Ne backam se ovim temama,jer u svakoj ovakvoj se nadje neko da OKOLO KOLE PA NA MALA VRATA uvrijedi nekoga.
ja sam bio svjestan da ce biti ovakvih reakcija i da ce me neko pogresno shvatiti kad sam napisao ovaj post. ali meni ni u najmanju ruku nije stalo da bilo koga uvrijedim, ponizim ili nesto slicno tome. ja iznosim svoja misljenja i stavove sa tacke gledalista vjere kojoj pripadam i kao takav se osvrcem na ovu temu i slicne njoj.
Vjernik sam,Katolik,volim svoju vjeru ali bas zato sto sam vjernik,svaku drugu vjeru POSTUJEM!
vjeruj da ni kod mene nije drugacije!
MINJA je napisao/la:ma vidjela sam ja to micc,ali kada citas izmedju redova... [huh.gif]
nema nista izmedju redova [smile.gif]

oprosti ako sam te uvrijedio ili bilo kog drugog. to mi nije bila namjera [icon_flower.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: ATEIZAM zasto

#105 Post Postao/la paparaci »

barbarosa je napisao/la: Sta su tebi argumentovane cinjenice za postojanje Boga? Jesi li i ti jedan od onih koji misli da su zvijede te koje padaju sa neba a ovamo misle da su najpametniji zato sto znaju sta pise u Kuranu
sta te muci cakani?!

obrati paznju na ovaj dio i eto ti odgovora na tvoja pitanja.

:arrow:

Kod: Označi sve

imaju odredjene teme gdje se opsirno o tome i slicnom diskutovalo. 
[wink.gif]

Odgovori