Zabrane munara i hidžaba u Europi

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Zabrane munara i hidžaba u Europi

#76 Post Postao/la Bausstelac »

ma znam i ja
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Zabrane munara i hidžaba u Europi

#77 Post Postao/la Emmi »

mrki62 je napisao/la:
Emmi je napisao/la:mrki de mi kazi ako ti nije tesko koji je razlog da se ti ovoliko interesujes za islam
Jel ti smeta moj stav ili moje interesovanje ?
Ljudi smo različiti i ja sam odgojen u različitosti i tu različitost prihvatam, ne jaučem ninakoga kako je bosno mrzac ili bilo šta.
Prihvatam različitost, nikoga ne osuđujem al ako neko izleti iz nekakvog okvira, ja se onda javim.
Inače mene ne interesuje islam, ja sam samo rođen u islamskoj obitelji i ponešto znam i nisam novopečeni musliman [muzikafo1.gif]

ma nesmeta mi nista vec samo sam pitala ako ti islam nista neznaci kao sto kazes u tvom textu gore, mene kad nesto nezanima i nepisem o tome niti zalazim u tu temu niti da je kudim niti da je dizem iznad oblaka...ako me shvatas
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zabrane munara i hidžaba u Europi

#78 Post Postao/la mrki62 »

Emmi je napisao/la:

ma nesmeta mi nista vec samo sam pitala ako ti islam nista neznaci kao sto kazes u tvom textu gore, mene kad nesto nezanima i nepisem o tome niti zalazim u tu temu niti da je kudim niti da je dizem iznad oblaka...ako me shvatas
Shvatam,mada si me pogrešno ti shvatila ili sam se pogrešno izjasnio.
Mene ne interesuje islam kao neke ovdje,Å¡to dolaze da reklamiraju vehabizam i sl. to ja nikad ne mogu skontati i onda se javim,da pomrsim nekome konce [Happy.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Zabrane munara i hidžaba u Europi

#79 Post Postao/la Emmi »

mrki62 je napisao/la:
Emmi je napisao/la:

ma nesmeta mi nista vec samo sam pitala ako ti islam nista neznaci kao sto kazes u tvom textu gore, mene kad nesto nezanima i nepisem o tome niti zalazim u tu temu niti da je kudim niti da je dizem iznad oblaka...ako me shvatas
Shvatam,mada si me pogrešno ti shvatila ili sam se pogrešno izjasnio.
Mene ne interesuje islam kao neke ovdje,Å¡to dolaze da reklamiraju vehabizam i sl. to ja nikad ne mogu skontati i onda se javim,da pomrsim nekome konce [Happy.gif]
:lol:
slika

Odgovori