Iskrenost

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#46 Post Postao/la vornevljev »

pa jesi bio danas kad je izbio po¾ar na forumu,ovi iz zenice i pu¾,pocelo je sa ljepotama bosne(krajina ili drugi dijelovi),a zavrsilo na tome èije su pite veæe.ja se nisam prepucavao ali drugi jesu,ali sve je to zeza. iz bosanske krupe sam

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#47 Post Postao/la pasa74 »

mozda si u pravu ekranka ali za mene je nisko to sto se osobe koje misle da nesto u vezi ne stima,odluce radi licne satisfakcije,vrijedjati i omalovazavati osobu sa kojom su u nekoj vrsti "veze",a da prije toga i necuju objasnjenje...
samim tim kod vecine osoba se javi otpor,barem je kod mene tako,pa izgube volju i zelju da bilo sta objasnjavaju jer u tom slucaju stoji ona stara izreka:"slijepom pokazao ili ne pokazao,on ne vidi".....
xxx...

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#48 Post Postao/la vornevljev »

sorry za ovaj presjek gore, nego ljudi mi isto ili slicno mislimo samo drugacije poredamo stvari prema tome mislim da je ovo bila korisna razmjena misljenja.i ok ste mi vas dvoje fakat

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#49 Post Postao/la mrki62 »

vornevljev je napisao/la:pa jesi bio danas kad je izbio po¾ar na forumu,ovi iz zenice i pu¾,pocelo je sa ljepotama bosne(krajina ili drugi dijelovi),a zavrsilo na tome èije su pite veæe.ja se nisam prepucavao ali drugi jesu,ali sve je to zeza. iz bosanske krupe sam
Ma vi nemate velike pite , vi imate velike kljuku¹e :D
Imal kakav Haralèiæ u tvojoj blizini :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#50 Post Postao/la sabinax »

Samo da jos nesto napomenem...sta nas ponekad tjera da ne govorimo istinu, reakcije onoga kome je kazemo....evo npr. dogovorimo se da cemo sve govoriti i ja recimo kazem neku istinu....nije bitno sta npr. kupila sam knjigu od 400,00 kn i pocne frka.....zasto si, kako si, dosta vise toga, preskupo, bla bla bla, hiljadu rijeci....sta cu uciniti, drugi put cu vjerojatno reci da je kostala 100 kn......Takve reakcije....ne znam jesu li neminovne, ali cine to da pozelimo ne govoriti istinu, moze li se istina prihvatiti na miran nacin, lijepo objasniti da je to mozda previse novaca za knjigu i sl......kada bi reakcije s druge strane bile takve, vjerojatno bi nam bilo lakse izricati istine
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori