Vrucha Tema !!

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Vrucha Tema !!

#1 Post Postao/la Alyssa_ »

...ahhh, odmah me huja uhvati, ali sinoc sam nesht gledala na tv-u i moram da vidim jel ja samo tako mislim ili ne :-k [-(

vela havle, nashta je ovaj svijet izasho, ma sve je otishlo u P.M.

..imam kanal BN, i ponekad zna biti super muzike, ali petkom zna biti VIP i to je uzas..

sve nekakvi lijevi pjevachi, mushkarci inekako imaju ok pjesme, ali zenske ma majko mila, pjesme im nishta nevaljaju a skinu se da se bolje moze vidjet kakvo tijelo imaju i sisteme...meni je to vulgarno, i ja sinoc kad sam to gledala, ja kad nisam poludjela, bash je ono odvratno...

eto jedna je bila obukla neku haljnu kratku koja je ishla ukoso na jednoj strani, i komotno si mogo vidjet guzu joj, i da nema nikakvi gacha, i u pola pjesme je bila digla nogu ono nabrzinu i mogo si sve vidjeti, aaaaaa fuuuuj....a druga imala na sebi haljinu koja je napred bila sva kao iscjepana i sistemi ispali, ja to zovem brdari :P

pjesma nishta nevalja, neshto pjevala o tequila i minnie morris, nishta ni sacim majke mi, nidje veze sa vezom al nek se je ona skinla...

meni je to vulgarno, nebih rekla da bi se tako lako skinle da su citave prirodne, haha.............. pa zar ne?

haj, dajte mi neki komentara da vidim jesam li ja upravu ili ne?
...a ako se momci na to pale, onda plastika nek i dalje zivi, haha =D>

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#2 Post Postao/la Tourniquet »

Upravo zbog tih takvih gluposti ja ne slusam narodnjake... Jer pjesmu prodaju sa svojim tijelom.. Ali da je bar to neko tijelo.... Sramota, glupost, ili sta vec ne ... uglavnom nemogu ih ni pogledat.. Mada vecina muskaraca "bali" ili "slini" na te takve pjevacice... A sta ima se vidjet. nista, ili previshe sto Alisa kaze... Ali recimo da je to danasnji trend.. Vrijeme turbofolka, umjetnih grudi, i cega sve jos ne... Ali bitno je da ona pjeva, i da ima raje sto je slusa...
Inace te takve svoje nedostatke u glasu nadoknadjuju stim sto otkrivaju neke dijelove tijela da bi odvukli paznju sa pjesme... I uglavnom ljudi sto ih gledaju, gledaju tijelo a ne slusaju muziku.....
I u pravu si ALisa svijet je totalno poludio.....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#4 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

hej @alyssa kako ono ti rece da se zove TV kalnal :xmas: :wave:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#5 Post Postao/la Alyssa_ »

joooj, ma nije to samo tako kod narodnjaka vala, to ima i kod zabavni pjevacha, haloooooooooo?!!

@LAFF, BN LAFF BN :wave:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#7 Post Postao/la Bebuskaa »

ali ima jedna pjevacica na cd stavila svoje dupe u tangicama...a vela havle...al ne pjeva nikako..pa mora nesto...sto to stvaljaju u javnost vrag ih odnio....joj ja sam sad ko neka nane al moram zakukati..heheh...alyssa cmoka ..uh odaFvno te nisam cmoknula.... :wave: :chuckel:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#8 Post Postao/la Mala_zaebana »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Upravo zbog tih takvih gluposti ja ne slusam narodnjake... Jer pjesmu prodaju sa svojim tijelom.. Ali da je bar to neko tijelo.... Sramota, glupost, ili sta vec ne ... uglavnom nemogu ih ni pogledat.. Mada vecina muskaraca "bali" ili "slini" na te takve pjevacice... A sta ima se vidjet. nista, ili previshe sto Alisa kaze... Ali recimo da je to danasnji trend.. Vrijeme turbofolka, umjetnih grudi, i cega sve jos ne... Ali bitno je da ona pjeva, i da ima raje sto je slusa...
Inace te takve svoje nedostatke u glasu nadoknadjuju stim sto otkrivaju neke dijelove tijela da bi odvukli paznju sa pjesme... I uglavnom ljudi sto ih gledaju, gledaju tijelo a ne slusaju muziku.....
I u pravu si ALisa svijet je totalno poludio.....
Slazem se..U sta se ovo svijet pretvara Boze dragi.....
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#10 Post Postao/la Alyssa_ »

a josh shto sam zaboravla da kazem....

josh kad pjevacice pjevaju ili pjevaci, neke trebe pleshu iza ili pored, ja crkajem od smijeha, josh kazu da je to neka plesna shkola, da mi je samo znati gdje ta shkola boze me zakloni, haha =D>

Odgovori