In memoriam - TOSE PROESKI

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#19 Post Postao/la danjel »

Laka mu zemlja bila...Ali se pitam za¹to tako mlad ,lijep,pametan i na kraju krajeva ono najbitnije dobar èovjek ode sa ovoga svijeta,za¹to?
Toliko je pomogao,pravio humanitarnih koncerta,davao od srca molio se i nikom zla uèinio nije,a oti¹ao je.E pa ja se nakon ovakvih stvari zapitam ima li Boga,ima ali mislim da pravde nema... :( :( :(

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#20 Post Postao/la mala-plava21 »

Mogu reci da kada sam na tv-u vidjela da je poginuo plakala sam bila sam ljuta tuzna i gomila osjecaja je bila u meni i sada je smatram da je nepravedno sto ga vise nema jer je zaista bio andjeo.


Pocivao u miru :(
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#23 Post Postao/la bosman »

MAGIJA- Tose i Esma

Avatar
Zmixa
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 96
Pridružen/a: 18 Nov 2007 02:00
Lokacija: Beograd

#25 Post Postao/la Zmixa »

Tose mukica nasa! Ne znam bila sam na njegovom poslednjem koncertu u Areni ove godine. Tu je bilo toliko emocija, da sam ja ostala bez teksta posle koncerta! Nikad u zivotu nisam vise bila odusevljena nekim koncertom! Ne znam posle vesti o njegovoj pogibiji pocela sam da se pitam da li Bog u opste i postoji?! Zvuci smesno i zalosno u odnosu da sam vernik ali tolko sam bila povredjena tako da mi se svasta motalo po glavi! Sad kad cujem neku njegovu pesmu ili procitam neki tekst u novinama o njemu, suze mi podju same.
Pocivaj u miru i svako dobro u svetu nebeskom, a mi cemo da nastavimo da uzivamo u pesmama koje si nam iza sebe ostavio!
Bog te blagoslovio Tose... =D>

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#26 Post Postao/la im_ex »

secerka je napisao/la:Nova po¹tanska marka s likom To¹e Proeskog
slika

Vjecno s nama - hvala Mu

Odgovori