Eurovizija

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#18 Post Postao/la im_ex »

Nas Laka :)

Laka: Nemam sta obuæi za taj Eurosong, pa vi gledajte kako æete

slika

"Rekli su mi da ne smijem nista govoriti o pjesmi, ali meni je dobra. Isti je onaj moj fol jer ja nisam htio odustajati od svog stila i pjevati neke balade sa tekstovima kao sto su 'rijeka suza' ili 'otisla si, a ja plaèem", kazao nam je Laka.

Sretnu vijest o tome da æe predstavljati nasu drzavu na 53. Eurosongu koji æe se odrzati u maju u Beogradu, Laki su javili predstavnici BH Eurosonga sinoæ.

"Javili su mi juèer, ja bas prao neke èarape na ruke kad zvoni telefon. Kazu prosao si, a ja pitam 'kroz sta?', a oni mi rekose 'ma za Evroviziju!' Ja sam im odmah rekao 'ljudi ja nemam sta obuæi pa vi gledajte kako æete'. Oni kazu da se ne sekiram da æe mi sve oni nabaviti.
Drugo sto sam ih pitao bilo je hoæu li nositi svoju hranu ili æu tamo jesti, a oni su mi rekli da sve tamo ima i da se ne brinem. Sve je kazu organizovano, a ja sam iskazao zelju da uzmemo sa Estonijom glavusu po pola. Ali od toga sigurno nista nema jer sve mora biti na nivou. Ne smijem ni grah jesti jer se na nivou ne jede grahova èorba", objasnio je Laka.

Pjesma koja æe predstavljati BiH na 53. Eurosongu u Beogradu u maju 2008. premijerno æe biti izvedena u specijalnom TV show programu BH Eurosong 2008, koji æe se emitirati uzivo na BHRT u nedjelju 02. marta 2008.

"Ako politièki interesi budu okrenuti prema Bosni i Hercegovini mozda i pobijedim, ali mislim da æe pobijediti neka drzava gdje je neko zariste", dodao je Laka.

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#20 Post Postao/la bosman »

Ma ja nisam ni cuo jos za njega??? Otkad je on sad na estradi????

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#23 Post Postao/la im_ex »

YoYo je napisao/la:
mislim da cu po prvi put i ja gledati euroviziju, sad znam da ce biti nesto interesantno :biggrin:
gledat, neg sta ... nas Laka :)

nasmijah se na komentar koji ide:
" Laka, care, nek ti je sretno u Srbiji na Euroviziji, gledaj da im tamo probusis silikone" :biggrin:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#25 Post Postao/la im_ex »

da, ma takav ti je nas Laka, originalan pa drag :)

Jesi li ga gledao kad je bio gost na Hayat - u, u emisiji posvecenoj kulinarstvu ... ejjj, ono moras pogledati ako vec nisi :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#27 Post Postao/la im_ex »

YoYo je napisao/la:jel to ono kad je jeo u studiju grah?
eh, eh - upravo to

ima cijela emisija ... al ni ja sad ne mogu da ju nadjem, dodjavola, da dobacim link raji ... et, ako naletis, ne bilo ti zapovidjeno ... hahah, nemoj da mi drobunjas tamo, jes' me cuo :biggrin:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#29 Post Postao/la im_ex »

YoYo je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
YoYo je napisao/la:jel to ono kad je jeo u studiju grah?
eh, eh - upravo to

ima cijela emisija ... al ni ja sad ne mogu da ju nadjem, dodjavola, da dobacim link raji ... et, ako naletis, ne bilo ti zapovidjeno ... hahah, nemoj da mi drobunjas tamo, jes' me cuo :biggrin:
ma neeeecu :listen:

sad cu probat ukucat LAKA GRAH, mozda mi izleti sta hehehe

ooj, ogladni ja :huh:
hahah, ma ganjah ga i ja svakako nekako, al nece da uleti u kasiku, pa et ... ne da se Laka :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#30 Post Postao/la im_ex »

eh, ev'ga - Laka :)


Laka jede grah 1/5 ... dalje prebacuj! :)

http://fr.youtube.com/watch?v=Il7xgAFMl4s

Odgovori