Sjedimo tako nas dvoje ...:)

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Sjedimo tako nas dvoje ...:)

#1 Post Postao/la im_ex »

Vjerujem da medju nama ima clanova koji su dal dogovoreno ili spontano imali priliku da sjede s nekim od estradnih umjetnika u prvom planu i s njima vode nesto duzi dijalog ... pa hajd' eto i s nekim drugim medijskim licnostima koje ne moraju biti iz kruga estrade.

Uz pominjanje imena medijske licnosti opisite mjesto gdje je doslo do tog susreta (bar opcinu ako neces vec detaljisati o objektu :P ), godinu ako se sjecate ... itd

Da se razumijemo, u ovu temu mi ne podvaljujte secundarni momenat pri zelji da se uslikate s nekima od njih :P :)

Kao Autor teme, za pocetak, pomenucu dogovoreni susret s Al Dinom u Vogosci 2006.
Tad mu je supruga bila u drugoj trudnoci i na dogovoreno mjesto dosao je s preslatkim sincicem kog sam ja u medjuvremenu morala da nosam i trehuljam u narucju jer, znate da mala djeca ne vole da budu zapostavljeni, a ono to jest' bilo, u naletima :blush: :)

Eh, nakon sto cujem vas, mozda da vam pomenem i druga imena :)

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la Sabinam »

Ja sam se kao djevojka kretala u drustvu Prlje iz LET-a 3, mogu vam napomenuti da je dosta ¹krt i grebator, a s Alenom Tiblja¹em bubnjarem iz grupe Laufer sam isla u srednju skolu. Vladimir Bebiæ smije¹an rijeèki politièar "Bombarder s Kvarnera" mi je tata od prijatelja i imala sam cast izmjeniti s njim nesto politièkih misljenja (a ako znamo da mi je politika slabija strana mozete misliti kako je taj razgovor izgledao hehehe)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#4 Post Postao/la belly_dancer »

moj tata je bio prva grupa na koncertima jos za vrijeme ex-yu tako da ih znam dosta.svirao je u grupi x-change (slavonski brod sjediste).tako sam u vise prilika ko klinka pricala sa Gibonnijem jos dok je pocimao,Oliverom,Josipom Lisac i tako..ima ih dosta.a i sama sam imala kolege poznate jer sam jedno vrijeme radila honorarno na tv-u u dizalici,emisija za djecu,kao dopisnik iz slavonskog broda (ono..izvjestavala sta se u brodu desava,kultura i to..).a kasnije sam se slikala za Lupina..kad sam bila u Kuwaitu sam upoznala arabijsku pjevacicu Latifu Wadeh,posto njen muz radi za mog tatu,tako da se znamo,onda Elissa..zatim znam dosta ljudi poznatih u Brodu,posto sam odanade i to..recimo Silvije Stilinovic,s njim sam vodila Brodfest jedne godine (imate na youtubu),pa neki ljudi iz njegova studija..svasta nesta..pa eto..znam i nesta modela i manekenki..naravno manje poznatih..je to dosta ili da nastavim?
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#6 Post Postao/la belly_dancer »

joj neznam.probaj ovako\
brodfest slavonski brod 2002
pa to trazi na trazilici..
nemam ja taj link
to ja uvijek trazim sta mi treba preko trazilice na you..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#8 Post Postao/la belly_dancer »

hej..di ja mogu nac neki njegov album?
znam sta pjeva ali ga nikad nisam cula..
sorry na krsenju ali me zbilja zanima..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Sjedimo tako nas dvoje ...:)

#9 Post Postao/la im_ex »

IM_ex je napisao/la: Kao Autor teme, za pocetak, pomenucu dogovoreni susret s Al Dinom u Vogosci 2006.
Tad mu je supruga bila u drugoj trudnoci i na dogovoreno mjesto dosao je s preslatkim sincicem kog sam ja u medjuvremenu morala da nosam i trehuljam u narucju jer, znate da mala djeca ne vole da budu zapostavljeni, a ono to jest' bilo, u naletima :blush: :)
Nekako imam zelju da malo obogatim ovaj upis od sinoc :)
Dakle, radilo se o dogoveronom susretu koji smo tel. ugovorili dok je Al Dino bio u Bihacu, radno.
Vogoscu kao carsiju nisam uopce poznavala, ponekad sam samo bila prolaznik te mi je, u jednu ruku, bilo malo pa potesko naci njegov omiljeni kafic.
Kad konacno dodjoh u Centar koji mi je objasnio kako doci u isti, bacih se na citanje reklama kaffe-a.
Aha, ugledah taj.
Sjede neka 3 tipa ispred cafficha(ono, fraJeri bas, vrijedni tog epiteta) me odmjerise (valjda i ja njih :P ), udjem unutra ... a vruceee taj dan ... vrijeme godisnjih odmora ... nema guzvare u caffichima ... par osoba al ne vidim njega. Od one trojice udje jedan (s ukusom fino ofarbane kose u zuto :) ), pozdravi me i upita sto zelim. Kazem mu, sta cu. On mi potvrdi da je to Njegov omiljeni kafic, a onda ... narucim si kaficu i sjedem ispred.
Pomalo s nekom tremom pogledam u oba pravca ne bih li ga konacno ugledala (ne znam iz kog pravca ce doci). Mogle su vec proci neke 3-4 min. cekanja.
Zabavila sam se na kratko nesta rovindjajuci po torbi kad cujem onog Zuchu konobara kako mi rece:" Gospodjice (cuj gospodjice, hahah :) ), evo, dolazi Al Dino".
Na nekih desetak metara od mene gurao je djecija kolica :) Bas slatko djetesce je sjedilo u njima uzivajuci u "setnji" :)

Pridje mi, nacinih pokret kao da cu ustati dok se upoznajemo, a ipak, ne ustadoh ono bas (barske stolice :) )
Dugo smo pricali o necem sto nije biit tog dogovorenog sastanka a mali sincic se igrao njegovim kljucevima i nasim kasicicama.
Konacno, nekad predjosmo na stvar ... Boze, da ste ga samo mogli vidjeti ... sav se predao toj biit-i , bas ne grijesim ako kazem da je zaboravio bio i da je dosao s djetetom. Svu paznju je usmjerio u citanje tog ispred sebe a citanje se bas oteglo. A meni goDra :) Svo vrijeme, kako je poceo da cita, svo vrijeme je nesvjesno grickao nokte :)
Potrajalo je to, kao sto rekoh, pa nije ni cudo sto je mali slatkis poceo da privlaci paznju na sebe povremenim kmezanjem :)
Nije vise htjelo dijete da sjedi i tacka :)
Sta cu ... uzmem ga u narucje i tako kruzim u blizini ... sjedem na kratko i opet tek da vidim sta trenutno cita i tako vise puta :)
Jah, bilo mi je jako ugodno provesti u njegovoj blizini tih nekih 2 sata :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#11 Post Postao/la im_ex »

GARAVA je napisao/la:ja sam sjedila sa dosta estradnih licnosti jer mi je otac bio poznati pjevac :)

neke od licnosti koje moj otac poznaje su halid beslic,hanka paldum,omer pobric, pokojni djordje novkovic i.t.d
Zasto kazes bio :stupid:

hmm, kao da bih te nesto htjela pitati, al, mozda neki drugi put, ipak :-k

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#13 Post Postao/la im_ex »

Ma vidi sad ovo ... kazes da je biopoznat a sad eto, nije aktivan ... prava rijetkost na ovom vaktu, priznaces - zato nek te i ne cudi sto ti kazem da me bas to cudi :stupid:

Odgovori