Pjesma za forumasa

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pjesma za forumaša

#542 Post Postao/la ra-ja »

Osmeh...poezija [icon_flower.gif] od mene!!!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pjesma za forumaša

#545 Post Postao/la ra-ja »

Mic_Sokoli je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Osmeh...poezija [icon_flower.gif] od mene!!!
Jes jes,al nekad spucas nekog destog na nekoj petnestoj temi iz bogzna kojeg razloga [icon_flower.gif]
Zbog eksploatacije covjeka na covjekom...i to ljudi koji nemaju nikakvog razloga za to...Nije to spucavanje nego savjet da ljudi nauce..osnovne stvari iz zivota sto ih mogu strefiti... [icon_flower.gif]

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Pjesma za forumaša

#546 Post Postao/la ekrankaa »

http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pjesma za forumaša

#548 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Hallo Papa !!! Znam da ste iznemogli i bolestni.sto mi veoma zao. :!:

Veoma dobro znam i kako izgledate. i otprike gdje zivite..jer sam cijelu porodicu vidjela na Vajnat festu..Bas ste se komplet lijepo druzili [icon_flower.gif]

Osim Vasih ukucana otkrila sam ,da Vas njeguje jedna moja poznanica..Dovoljno je bilo da cujem njen smijeh i da svatim da se tu utrpala iz svojih licnih razloga...
Razlog da to radi zbog djece..je veoma jadan razlog....pas nelaje i neradi nista zbog sela nego zbog sebe... :!:

Prepoznala sam je u liku @bebana- de
Da li se neko pitao..zasto je ta zena istjerala muza na ulicu. a tu je dosao zbog nje i djece; NALAZI SE NJOJ PRED OCIMA.Sam je veoma bolestan; ..trci za njom i moli je ....Sa kakvim uzivanjem i smijehom prica o tome... :!:

Nevolim kada me neko koristi za svoje licne interese. ali posto bog sudi svima, neka sudi i njoj...... :!:


Zelim za pozivite jos mnogo godina uz svoju porodicu u sreci i blagostanju.. [icon_flower.gif]


ovo mora da je zesci turbo-folk
Da li hoces @papaya monolog ili recitaciju...sve po zeljama pisem samo nocas... [laugh.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pjesma za forumaša

#549 Post Postao/la ra-ja »

myka je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=CoRruPeI ... re=related
ovo za mene i Ra-Ja
nadam se da ti se svidja pjesma :)))))
Neznam uopste sta imama veze ni sa tobom niti sa tom pjesmom... :!:

I gdje god je eksploatacija covjeka nad covjekom pa i u pjesmi da je ...GADE MI SE takvi tekstovi I price... [icon_flower.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pjesma za forumaša

#551 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Hallo Papa !!! Znam da ste iznemogli i bolestni.sto mi veoma zao. :!:

Veoma dobro znam i kako izgledate. i otprike gdje zivite..jer sam cijelu porodicu vidjela na Vajnat festu..Bas ste se komplet lijepo druzili [icon_flower.gif]

Osim Vasih ukucana otkrila sam ,da Vas njeguje jedna moja poznanica..Dovoljno je bilo da cujem njen smijeh i da svatim da se tu utrpala iz svojih licnih razloga...
Razlog da to radi zbog djece..je veoma jadan razlog....pas nelaje i neradi nista zbog sela nego zbog sebe... :!:

Prepoznala sam je u liku @bebana- de
Da li se neko pitao..zasto je ta zena istjerala muza na ulicu. a tu je dosao zbog nje i djece; NALAZI SE NJOJ PRED OCIMA.Sam je veoma bolestan; ..trci za njom i moli je ....Sa kakvim uzivanjem i smijehom prica o tome... :!:

Nevolim kada me neko koristi za svoje licne interese. ali posto bog sudi svima, neka sudi i njoj...... :!:


Zelim za pozivite jos mnogo godina uz svoju porodicu u sreci i blagostanju.. [icon_flower.gif]
Uh zaboravila sam najvazniju stvar napisati...Moja poznanica mi je rekla da ste izgubili sina,Ako je to istina nedaj boze nikome...Ja Vas u potpunosti razumijem. Sada o Vama brigu vodi Vasa kcerka i zet...Naravno i ona je sada glavna primadona tj moja poznanica :!:
Nikolas bei uns vor der Tür... [icon_flower.gif]
nemoj mi @papaya vise zaklanjati sunce... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pjesma za forumaša

#552 Post Postao/la ra-ja »

ZA jednog lafica.... :!:


Ashley Tisdale....alright it s OK [icon_flower.gif]

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Pjesma za forumaša

#553 Post Postao/la Bebana_de »

Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Pjesma za forumaša

#554 Post Postao/la kajs »

kad budemo sami

ljubicu te dok ne svane [smileycrushhx9.gif] ...
ima nesto u tvojim ocima ... sto mi neda mira nocima [inlove.gif] [inlove.gif] [inlove.gif]
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Pjesma za forumaša

#555 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »


Odgovori