Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#139 Post Postao/la grga »

vidovita_dzemila je napisao/la:Mesić Jandrokoviću: Niste smjeli braniti Thompsona!


mesić još jednom dokazao koliki je čovjek [eusa_clap.gif]


Predsjednik Mesić je, kako se saznaje iz bliskih mu krugova, oštrim pismom, koje je poslao ministru vanjskih poslova Jandrokoviću, a time i premijerki Kosor, reagovao na protestno pismo koje je Ministarstvo vanjskih poslova uložilo švicarskom veleposlaniku nakon zabrane Thompsonovog koncerta.

Mesić je navodno bio zgrožen kada je vidio u šta se MVPEI upustio i odlučio je reagovati. Podsjećamo, Švicarska je zabranila Thompsonov koncert, ali i dolazak pjevača u Švicarsku tri godine, na što je MVPEI reagovao protestnim pismom, a ministar Jandroković još i izjavom da "Hrvatska staje u odbranu svakog svog građanina".

Mesić u pismu upozorava da svaka država ima suvereno pravo procjenjivati usloveu kojima joj je ugrožena nacionalna sigurnost pa tako na švicarsku odluku Hrvatska nema šta protestovati, kao što ne bi dopustila ni da se nju proziva zbog njenih odluka te vrste, piše Večernji.

Podvlači i da službenim protestom Hrvatska staje iza kontraverzne osobe koja svoj imidž gradi na koketiranju sa neoustaštvom, ali da se Hrvatska kroz takav postupak prikazuje u najmanju ruku u čudnom svjetlu, s obzirom da se inače pred Evropom želi pokazati kao zemlja koja promiče i poštuje evropske standarde. U krugovima MVP-a začuđeni su Mesićevom reakcijom, jer smatraju da su na odluku švicarskih vlasti morali reagovati.

U slučaju da MVP nije reagovao pismom, sutra bi se bilo kojem drugom hrvatskom građaninu mogao spriječiti ulazak u zemlje koje su članice schengenskog režima. I u svakom drugom slučaju, ako se dovode u pitanje prava hrvatskih državljana bez pravovaljanih dokaza i pravosudnih odluka, ministarstvo će na isti način reagovati, odgovaraju iz MVP-a.
Đemka,Đemka zašto pljesak Mesiću?
Davno je bilo kad je Thompson zadnji put zapjevao jednu pravu Ustašku pjesmicu..ja mu to ne uzimam za zlo,takva su vremena bila i iste su služile za zafrkanciju i dizanje morala.Svi smo manje više u početku nosili U na kapi više u zahebanciji nego što bi stvarno mislili ili dijelovali kao ustaše..Samo totalna budala može reć za sebe da je Ustaša!To je svima jasno,pa i ja koji sam bio i uvijek ću biti na krajnjoj desnici u slučaju da opet neki kretenski narod pokušaugrozit mi domovinu!Sad je to nebitno,vratimo se Mesiću kojem pljesak daješ..
Pa taj je mili naš dragi i šarmantni predsjednik mile nam i jedine Domovine također kroz 91/92 godine u više navrata držao proustaške govore i to svi znamo i nije ama baš nikakva tajna!
Što više da vam kažem,zaključak izvucite sami!
Da nebudem krivo interpretiran i ja sam glasao za Mesića!Oba dva puta!

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#140 Post Postao/la grga »

Eto kako je rekao da smo mi i 10.travnja 1941 bili pobjednici...

http://www.youtube.com/watch?v=jLaIDT8FZHw Pa sad ti vidi jel bolji od Thopsona..

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#142 Post Postao/la grga »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa sam si rekao da ste se 91/92 ZAFRKAVALI sa ustaškim kapama i tvrdnjama da ste uz ustaše pa tako se i Mesić zafrkavao [Happy.gif]

I Thompson isto tako! [icon_flower.gif] [icon_flower.gif]

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#144 Post Postao/la grga »

vidovita_dzemila je napisao/la:nije thompson isto tako [icon_flower.gif]
možda je malo smirio tenzije ali sve zbog pritiska onih gore. da mu je dopušteno da na koncertima radi šta hoće ko zna šta bi radio.

a mesić je davnih dana dokazao da je ČOVJEK (velikim slovima čovjek)

nije bez razloga čitava EU zabranila thompsonu koncerte eto to je dokaz da nije istina da su muslimani izmislili da je sklon ustašama

Ha,znaš kako to funkcionira u Europi..dovoljna su dva malo utjecajnija financijera svega i svačega (čitaj Židova) da se malo pobune..Nitko nikad nije rekao niti sam ja čuo da su tomuslimani izmislili..On samo smeta onima kojima smeta sve što je Hrvatsko..Nek crknu od muke..Imamo svoju državu i pjevat ćemo što nam se pjeva!!

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#146 Post Postao/la grga »

vidovita_dzemila je napisao/la:
On samo smeta onima kojima smeta sve Å¡to je Hrvatsko.

:lol: :lol: :lol:


koja nebuloza grga

zašto bi mi smetalo sve što je hrvatsko

eto te ko neki nabrijani tinejdžer al hajd....... [icon_wave.gif]

Nije samo mi smetaju kad se nekog proziva na temelju indicija..I na jednom koncertu Miše Kovača nedugo,pojavio se jedan sa Ustaškom kapom pa što jel i Mišo Ustaša!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#147 Post Postao/la im_ex »

GRGA je napisao/la:
I na jednom koncertu Miše Kovača nedugo,pojavio se jedan sa Ustaškom kapom pa što jel i Mišo Ustaša!

ali ... ma znas, sta da ti pricam
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori