Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#62 Post Postao/la JAS »

Mic_Sokoli je napisao/la:
JAS je napisao/la:Meni je odvratno to nacionalisticko ponasanje i opevavanje nacionalizma.....Mozda ima i po koju lepu pesmu, al nazalost(po meni) ove druge ga rezile i deluje odvratno....
Ja ga licno ne podnosim!!!!

Ako pod ovim bozjim nebom ima vecih nacionalista od Slavomakedonaca ja ne znam............

evo tebi duso jedna lepa pesma
http://www.youtube.com/watch?v=J5ZKBGZI ... annel_page

i nemoj bre da si tako agresivna jesi rekla da treba da se volimo



Lepo sto si naucio kako da se obracas Mic, al nisam ja tebi dusa...
Drugo.....ono nacionalista necemo da pricamo tu jer tu nije tema ko je veci nacionalista makedonci ili albanci.
Trece....otvori oci pa vidi malo lepse ko je agresivan a ko nije i....da....razmnozavamo se mi Mic ne brini....al sa pravim ljudima!!!



i razmnozavamo


da ojaca zemja na sonce so sesnaeset kraci

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#64 Post Postao/la dadooo_23 »

papaya je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=U2dS3XKJOqU

Anica Kninska Kraljica

nema razlike

http://www.youtube.com/watch?v=wDNXve2vd4Q

Ne volim te alija

FASHISTICKE pjesme, pune mrznje i sa jednim ciljem komponovane!!!


Ali sve su to namjestaljke [smile.gif]
samo se dalje tjesi dadoo, ali budem poslusala par baladica Thompsona, mozda mi se svidi, pa i ocoravim i ogluvim sto se tice ISTINE
znas koga si ti sad stavila u usporedbu? to ti je kao da poredis crno i bijelo. ma ne znam,kao da poredis slona i misa. nidje veze sto bi rekli. poredis jednog covjeka koji je zrel za pomoc psihijatra i jednog covjeka koji samo pjeva domoljubne pjesme.
znaci ti se drzis pjesme,anica kninska kraljica. da bi se uhvatila te pjesme,prvo moras znati KAD je ta pjesma nastala,I POD KOJIM OKOLNOSTIMA!
kad ti netko razara zemlju i kad ubija koga god stigne probudi se u tebi jedan osjecaj iz kojih nastaju takve pjesme,i tu pjesmu obozavam jer znam protiv koga pjeva i u kojim okolnostima i pjeva je s gustom,i ja je volim S GUSTOM! [smile.gif]
pjeva je protiv razjarene rulje koja divlja i hara (thompsonovom) zemljom. i neka je pjeva jos sto godina.
a vjeruj mi da on sigurno nije mrzio te ljude koji su mu tad zarili i palili zemljom prije nego su to poceli raditi. [wink.gif]

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#66 Post Postao/la JAS »

dadooo_23 je napisao/la:
papaya je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=U2dS3XKJOqU

Anica Kninska Kraljica

nema razlike

http://www.youtube.com/watch?v=wDNXve2vd4Q

Ne volim te alija

FASHISTICKE pjesme, pune mrznje i sa jednim ciljem komponovane!!!


Ali sve su to namjestaljke [smile.gif]
samo se dalje tjesi dadoo, ali budem poslusala par baladica Thompsona, mozda mi se svidi, pa i ocoravim i ogluvim sto se tice ISTINE
znas koga si ti sad stavila u usporedbu? to ti je kao da poredis crno i bijelo. ma ne znam,kao da poredis slona i misa. nidje veze sto bi rekli. poredis jednog covjeka koji je zrel za pomoc psihijatra i jednog covjeka koji samo pjeva domoljubne pjesme.
znaci ti se drzis pjesme,anica kninska kraljica. da bi se uhvatila te pjesme,prvo moras znati KAD je ta pjesma nastala,I POD KOJIM OKOLNOSTIMA!
kad ti netko razara zemlju i kad ubija koga god stigne probudi se u tebi jedan osjecaj iz kojih nastaju takve pjesme,i tu pjesmu obozavam jer znam protiv koga pjeva i u kojim okolnostima i pjeva je s gustom,i ja je volim S GUSTOM! [smile.gif]
pjeva je protiv razjarene rulje koja divlja i hara (thompsonovom) zemljom. i neka je pjeva jos sto godina.
a vjeruj mi da on sigurno nije mrzio te ljude koji su mu tad zarili i palili zemljom prije nego su to poceli raditi. [wink.gif]



Mislim da sve ovo sto si napisao je suvisno...razarali su i po Makedoniju....ubijali koga stignu....i sta sad???to je kao isprika za takve pesme????uzas...

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#67 Post Postao/la dadooo_23 »

JAS je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:
papaya je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=U2dS3XKJOqU

Anica Kninska Kraljica

nema razlike

http://www.youtube.com/watch?v=wDNXve2vd4Q

Ne volim te alija

FASHISTICKE pjesme, pune mrznje i sa jednim ciljem komponovane!!!


Ali sve su to namjestaljke [smile.gif]
samo se dalje tjesi dadoo, ali budem poslusala par baladica Thompsona, mozda mi se svidi, pa i ocoravim i ogluvim sto se tice ISTINE
znas koga si ti sad stavila u usporedbu? to ti je kao da poredis crno i bijelo. ma ne znam,kao da poredis slona i misa. nidje veze sto bi rekli. poredis jednog covjeka koji je zrel za pomoc psihijatra i jednog covjeka koji samo pjeva domoljubne pjesme.
znaci ti se drzis pjesme,anica kninska kraljica. da bi se uhvatila te pjesme,prvo moras znati KAD je ta pjesma nastala,I POD KOJIM OKOLNOSTIMA!
kad ti netko razara zemlju i kad ubija koga god stigne probudi se u tebi jedan osjecaj iz kojih nastaju takve pjesme,i tu pjesmu obozavam jer znam protiv koga pjeva i u kojim okolnostima i pjeva je s gustom,i ja je volim S GUSTOM! [smile.gif]
pjeva je protiv razjarene rulje koja divlja i hara (thompsonovom) zemljom. i neka je pjeva jos sto godina.
a vjeruj mi da on sigurno nije mrzio te ljude koji su mu tad zarili i palili zemljom prije nego su to poceli raditi. [wink.gif]



Mislim da sve ovo sto si napisao je suvisno...razarali su i po Makedoniju....ubijali koga stignu....i sta sad???to je kao isprika za takve pesme????uzas...
ja s mrkim,vidovitom i drugima raspravljam pomocu argumenata i oni pokusavaju odbraniti svoje tvrdnje argumentima kao i ja svoje,ali ti i papaya jednostavno hocete ulaziti u rasprave bez ikakvih argumenata,a sa puno mrznje u sebi prema jednom pjevacu,tako da se nemam sta raspravljati tu. sve je gore receno.

P.S.
trebali su i makedonci U TO DOBA KAD SU IM RAZARALI I PALILI ZEMLJU praviti pjesme domoljubne kao i thompson i ja im ne bi ni grama zamjerio [wink.gif]

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#68 Post Postao/la JAS »

Greska....velika greska....ne mrzim ja nikoga....odvratne su pesme koje peva....a da pravili smo mi Makedonci pesme koje se i dan danas pevaju, al ne takve kao sto peva tompson....

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#69 Post Postao/la dadooo_23 »

JAS je napisao/la:Greska....velika greska....ne mrzim ja nikoga....odvratne su pesme koje peva....a da pravili smo mi Makedonci pesme koje se i dan danas pevaju, al ne takve kao sto peva tompson....
znas sta sam ja skontao za tebe? skontao sam da ti nisi uopce poslusala NITI JEDNU THOMPSONOVU PJESMU! tako da me ne dira nista sto pises. [icon_wave.gif]

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#70 Post Postao/la JAS »

dadooo_23 je napisao/la:
JAS je napisao/la:Greska....velika greska....ne mrzim ja nikoga....odvratne su pesme koje peva....a da pravili smo mi Makedonci pesme koje se i dan danas pevaju, al ne takve kao sto peva tompson....
znas sta sam ja skontao za tebe? skontao sam da ti nisi uopce poslusala NITI JEDNU THOMPSONOVU PJESMU! tako da me ne dira nista sto pises. [icon_wave.gif]



Mozes slobodno da mislis sto god pozelis, niko ti to nece uzet za zlo.....al kad vidim tompsona na tv.....veruj mi, zlo mi odma...tako da i nije bitno ono sto si gore naveo jer nema na znacaj!

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#71 Post Postao/la dadooo_23 »

JAS je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:
JAS je napisao/la:Greska....velika greska....ne mrzim ja nikoga....odvratne su pesme koje peva....a da pravili smo mi Makedonci pesme koje se i dan danas pevaju, al ne takve kao sto peva tompson....
znas sta sam ja skontao za tebe? skontao sam da ti nisi uopce poslusala NITI JEDNU THOMPSONOVU PJESMU! tako da me ne dira nista sto pises. [icon_wave.gif]



Mozes slobodno da mislis sto god pozelis, niko ti to nece uzet za zlo.....al kad vidim tompsona na tv.....veruj mi, zlo mi odma...tako da i nije bitno ono sto si gore naveo jer nema na znacaj!
u redu. sve sto sam ja gore naveo je beznacajno! kako god ti kazes! [muzikafo1.gif]

i meni je zlo kad vidim sinana sakica,pa ga opet mnostvo ljudi slusa (i ja im ni najmanje to ne osporavam,neka ga slobodno slusaju). ali to je sve stvar ukusa,znas. [wink.gif]

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#72 Post Postao/la JAS »

Pa bas upravo tako....svar je ukusa to ti i ja kazem....i zato nema razloga da se osecas onako kako se osecas kad neko prica nesto ruzno o Tompsonu.....
Slusaj ga i uzivaj.....mi ostali sto ga ne postujemo nastavljamo onamo gde smo stali i to je to...
[smile.gif]

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#75 Post Postao/la JAS »

Mic_Sokoli je napisao/la:
P.S.
trebali su i makedonci U TO DOBA KAD SU IM RAZARALI I PALILI ZEMLJU praviti pjesme domoljubne kao i thompson i ja im ne bi ni grama zamjerio [wink.gif]


ni ja[/quote]




hahahah....naravno bre Mic...pa ne ni mozes....a i nije ovo mesto za takve price....reci mi to na onom chatu sto cutis m?

Odgovori