Umro Michael Jackson

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Umro Michael Jackson

#61 Post Postao/la mickey »

jackson i mercury...to je pjesma za kraj svijeta, mogli bi ceca i thompson isto napravit

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Umro Michael Jackson

#62 Post Postao/la sabinax »

kako je to zalosno...slusam kako se sad oko skrbnistva nad djecom bore njegova majka i sestra i zena koja je takoreci prodala svoju djecu
zaista ne vidim gdje je toj zeni obraz...prvo prodati pravo na svoju djecu za ogromne pare i sad nakon njegove smrti hoce djecu natrag kako bi valjda opet na njima zaradila...ja toj zeni nikad vise ne bih dala djecu [huh.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Umro Michael Jackson

#64 Post Postao/la nella26 »

Sahranjen na tajnoj lokaciji.
Tek nakon sedam sedmica Michael Jackson je sahranjen zbog zamršenih okolnosti pod kojima je umro.
Lokacija je poznata samo užim članovima porodice zbog obožavatelja.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Umro Michael Jackson

#66 Post Postao/la andro »

nella26 je napisao/la:Sahranjen na tajnoj lokaciji.
Tek nakon sedam sedmica Michael Jackson je sahranjen zbog zamršenih okolnosti pod kojima je umro.
Lokacija je poznata samo užim članovima porodice zbog obožavatelja.




ZBOG NEDOVRÅ ENIH PRIPREMA
Odgođen pogreb Michaela Jacksona

Datum objave:
21.08.2009 08:00
Kralj popa Michael Jackson trebao je biti pokopan 29. kolovoza u 10 sati na groblju Forest Lawn, ali sahrana je odgođena
Njegov otac Joe Jackson kaže da je razlog tome što obitelj još uvijek nije stigla sve pripremiti, tako da se posljednji ispraćaj ipak neće održati na Jackov 51. rođendan.

Joe Jackson medijima je rekao da će pogreb najvjerojatnije biti organiziran 31. kolovoza. Dok se vrše posljednje pripreme, Michael je u Freedom Mausoleumu, gdje ga posjećuje njegova majka Katherine.
slika
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Umro Michael Jackson

#71 Post Postao/la ra-ja »

Poslije svega ipak je kralj popa sahranjen onako kako je zasluzio...Drago mi je da je sahranjen na tako dostojanstven nacin..a veoma mi je zao i krivo sto je uzrok smrti ubistvo...Ogorcena sam zato...
Nisam vjerovala sve do danas da je mrtav..Takav sam imala osjecaj kao da ce se svakog momenta odnekud pojaviti.... :(
Mozda zato sto na Njemackim medijima non_stop se vrte njegove pjesme... :!:

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Umro Michael Jackson

#72 Post Postao/la andro »

MOONWALK IDE DALJE
Jacksona će glumiti navodni sin Omer Bhatti
GetImage.jpg
GetImage.jpg (22.14 KiB) Pogledano 1811 puta.
Omer Bhatti
Omer Bhatti, za kojeg se pretpostavlja da je sin pokojnog Michaela Jacksona, glumit će svog (vjerojatnog) oca u filmu o Michaelovom putu do megazvijezde
Omer (25) je navodno plod Michaelove kratkotrajne veze, a odrastao je u Norveškoj. S Michaelom se prvi put sreo 1996. godine u Tunisu, gdje je bio na odmoru s majkom i očuhom. Iako negira da mu je Michael otac, Omer je vrlo blizak s obitelji pokojnog pjevača, nakon čije smrti živi s njima.

'Cijela obitelj želi snimiti film o Michaelu jer žele da svijet sazna kakav je uistinu bio, a voljeli bi da ga utjelovi njegov sin', izjavio je bliski izvor za The Sun.

Snimanje filma najavljuje se za početak sljedeće godine, a da u Omerov prilog ne ide samo sličnost s pjevačem, govori i činjenica da je za kruh zarađivao oponašajući Michaela, s tim da je posebno uspješan bio u plesnim koracima. Neka živi moonwalk!


:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=4p8CfQ6PHKU
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Umro Michael Jackson

#74 Post Postao/la beca »

meni je malo van pameti to sahranjivanje nakon 10 sedmica

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Umro Michael Jackson

#75 Post Postao/la alyssa_27 »

njega je narod ubio, lazi i petljanje, nisu mu dali da zivi zivot kako je on htjeo, samo su iztrazivali neistine o njemu, a najvise zbog djece, da je bio pedofil, u to nevjerujem, i dan danas ga volim isto kao i od prvog dana, kako ljudi mogu biti zlocesti, pa cak i kad je napustio ovaj svijet, nemogu ga ostaviti na miru, njima na dusu nek sve ide, sram ih bilo. Michael vjecni ti rahmet.
PS. omar bhatti nije sin od Michaela, to je isto laz. :evil:
slika

Odgovori