Umro Michael Jackson

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Umro Michael Jackson

#47 Post Postao/la ra-ja »

Citam Vase postove...pa nesto razmisljam ,,,nedjelim misljenje sa vama...Neznam da li se vama ko mjesao u vaspitanje djetete..i da li bi to uopste dozvolili...
Svako ima pravo bez pogovora da vaspitava svoje dijecu..Da je to tako lose bilo za njegovu djecu sigurno bi mu je oduzeli... :!:

@Papaya ti komentar sada ovako sada onako..


Koliko nasilja ima u svijetu od strane roditelje pa niko nesroza ugled ili toliko komentarisa o tome..Sta da covjek radi sa tim ljudima...
Citam..jedna majka poslala destogodisnju kceru da kupi jaja..Mala kako je trcala ispadnu joj jaja i polupaju se....
Kada je dosla majci na oci...ona je toliko izmlatila da je dosla sva izobljicena u bolnicu...Na pitanje doktora sta joj se desilo.zasto je dobila batine..Pa razbila sam jaja.....Zar se ta zena moze nazvati majkom...??? takvih slucaja milione u svijetu...
Nasli ste kritikovati jednog oca koji je iskreno volio svoju djecu.... :!: :!:
Ko zna iz kojih razloga je plasirana i ona prica i doveden na sud zbog djecaka....
Cula sam da je sve majka od djecaka to izmislila da bih dobila novac....Nisam pono obracala paznju na te tadasnje dogadjaje..ali mislim da je tako.... :!:

Michail Jackson .... man in the mirror




.

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Umro Michael Jackson

#49 Post Postao/la andro »

NEZASITAN U SEKSU
Michael Jackson je bio homoseksualac

Jackson je bio gay i odijevao se kao žena za vrijeme seksa sa zidarom, tvrdi njegov biograf u svojoj novoj knjizi
Ian Halperin, neslužbeni biograf Michaela Jacksona, u svojoj novoj knjizi 'Unmasked: The Final Years Of Michael Jackson' tvrdi da je pokojni kralj popa bio homoseksualac te da je u svom apetitu za gay seksom bio doslovno nezasitan.

Halperin tvrdi da je razgovarao s dva Jacksonova ljubavnika, a jedan od njih je glumac kojeg je nazvao samo Lawrence. Taj je Lawrence njemu navodno izjavio: 'Jackson je bio vrlo stidljiv. Ali kad se krenuo seksati, bio je nazasitan.'

Halperin također tvrdi da je svatko oko Jacksona znao da je on gay i to nije bila nikakva tajna, a sa svojim ljubavnicima (poput zidara u kojeg je bio ludo zaljubljen) susretao se u jeftinim motelima odjeven kao žena.

Jedan ljubavnik tvrdi da mu je Jackson prije seksa rekao: 'Kralj popa će sada lizati svoju lizalicu', što mu je, kaže, i danas smiješno kada se toga sjeti.
slika
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Umro Michael Jackson

#51 Post Postao/la paparaci »

ma mogu oni dzeksonu samo da..... [laugh.gif] [wink.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Umro Michael Jackson

#53 Post Postao/la ra-ja »

Da... gledam slike Micheil Jachson...onako krhkog on nemoze biti nasila....mogu ga
svrtati po svim osobinala medju ..kao na slici slikan u krugu svoje djece....

Prije bih pomislila da sa njim treba postupati kao sa najskupljim porculanom...

S razlogom ga njegova kcerka onoliko zali ..i uvijek ce joj faliti njen najbolji tata na svijetu.... :!:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Umro Michael Jackson

#54 Post Postao/la nella26 »

Maloprije čitam da njegovu smrt istražuju kao ubistvo.Sumnjaju na njegovog doktora, a njegov advokat nije htio reći da li je ili nije doktor ubica.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Umro Michael Jackson

#56 Post Postao/la mickey »

je istražuje se ko ubistvo bre a čoveče kod nas su pokazali snimanje prastarog
spota i kako mu se zapalila kosa. sad veruju da je zbog opeklina morao da
ide na operacije i zato ispao bel bre.

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Umro Michael Jackson

#57 Post Postao/la nella26 »

Pa čula sam da je na snimanju reklame z pepsi navodno njemu zapaljena kosa i da mu je kasnije pepsi dao odštetu, ali je on demantovao tu informaciju.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

AZRAJIL
Pocetnik
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 Maj 2009 21:31

Re: Umro Michael Jackson

#58 Post Postao/la AZRAJIL »

Jadnik taman mu karijera stala nanoge kad... E steta nezz stacemu druga boja koze.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Umro Michael Jackson

#59 Post Postao/la ra-ja »

Veliki doprinos da se ovjekoveci ime Michale Jocksona ..je dala Njemacka,,,
Njegove pjesme se vrte non stop na VIVI...MTV kao i dugim.... :(

Kako je to lijepo... :!:

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Umro Michael Jackson

#60 Post Postao/la andro »

I DALJE OBARA REKORDE
Jackson posthumno prodao devet milijuna albuma
Michael Jackson je od svoje smrti 25. lipnja prodao devet milijuna albuma Å¡irom svijeta, objavila je tvrtka Nielsen Soundscan
Oko 2,3 milijuna primjeraka prodano je u SAD-u, a reizdanja njegovih albuma na prvim su mjestima po prodaji u Francuskoj, Australiji, Njemačkoj i Velikoj Britaniji.

MTW News u petak citira bivšeg Jacksonova šefa u Sonyju Tonija Mottolu, koji tvrdi da su mogućnosti za nova izdanja 'beskrajne' i sežu sve do 80-ih. Navodno postoji nekoliko neobjavljenih snimki dueta Jacksona i pokojnog Freddieja Mercuryja.
slika
slika

Odgovori