Hajmo trachat pjevace LoL (:

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Hajmo trachat pjevace LoL (:

#46 Post Postao/la srebrni »

Ra-Ja je napisao/la:
srebrni je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Skoro svako je uzivo katastrofa..zar vec nismo gledali prestavnike glumica kako izgledaju....

Znam ,znam tvoja simapatija je Sejma Bajrami, [smile.gif] i nema bolje.. :?:

ma Selmica je mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.........nema je ...na SVIJET

ma Seka je stvarno ....bezvezepjevacicabezglasaistasa....
Da li ti biras pjevaca ili muskarca.. [smile.gif]

Ako neznas sta je vrijednije ..proprati kroz youtube sta se vise slusa ....

Seka 1o6.347.oo Aufrufe selima...do 10.ooo.oo aufrufe nema tu komperacije srebreni niti izdaleka
seku KLIKA ko stigne a Selmu ko smije.....ma Seka je ....uzas....ajiiiiii...kaka pjevacica
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Hajmo trachat pjevace LoL (:

#51 Post Postao/la ra-ja »

opcenito: Nije dovoljno imati samo glas ..treba voditi racuna i o svom izgledu, priznajem .A isto tako ako imas dobar stas ,a glas bezveze...opet nije u redu...

Osim stasa i glasa treba biti inteligentan,Kada se na javnom mjestu pojavis ,,pozeljno je da tvoje ponasanje kao i odgovori budu na jednom normalnom nivou mjesto na kojem se nalazis...

Prakticno receno svi umjetnici TOGA RANGA:trebaju da budu, jednostavno receno, svestrani...

Koliko je pjevaca izgubilo na popularnosti upravo zbog toga..Kada se pocne prosipati s rijecima , obozavaoci se osjecaju kao da ih je polio hladan tus... :!:
Iako super pjeva i izgleda bez komentara....

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Hajmo trachat pjevace LoL (:

#52 Post Postao/la im_ex »

Mic_Sokoli je napisao/la:
Aufrufe selima...do 10.ooo.oo aufrufe
sta predstavljaju ove male male sijalicice ................tj oe dvije zadnje nule,u sta spadaju one
Umjesno pitanje, svaka cast, Mic
U ovom slucaju, te dvije nule nakon tacke predstavljaju neznanje osobe odgovorne za tehniku youtub mjeracha. Ako mjerac nije zamisljen procentualno (a vidimo da nije), nule su suvisne.
youtube mjerac nema nikakve veze sa ekonomijom, prema tome, nule nakon tacke = ne'manje pojma, znas


koga sad tracaT [mmmux2.gif]
a ha, Hari Varesanovic ... mogu ga slusati, ama, a bez da ga i gledam ... a sto je taj tip ufuran, pa ono nema nadaleko .. ama, cime [baaa.gif] , cime se to uzdize :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori