Mostar

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
Avatar
Zmixa
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 96
Pridružen/a: 18 Nov 2007 02:00
Lokacija: Beograd

#17 Post Postao/la Zmixa »

Sarajevo i Visegrad meni najdrazi! [smilie=heart fill with love.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#18 Post Postao/la mrki62 »

GARAVA je napisao/la:mislim da je super grad i imam dosta familije tamo.rado idem u Mostar. ali meni je ipak najdraze moje Sarajevo. :) :wave:
Jednom æe¹ me uzeti sa sobom da mi poka¾e¹ te ljepote :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Star-mo77
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 228
Pridružen/a: 31 Dec 1999 02:00
Lokacija: schweiz

..

#20 Post Postao/la Star-mo77 »

znate sta raja ..normalno da svaki grad u nasoj bosni ima svoje cari i ljepotu.za mene licno svaki je lijep,,ja mislim da nema nit jedan da ja nisam bio tamo.svaki grad me odusevio sa lijepom rajom i svojom sopstveno0m ljepotom...i zato se ne treba bilo ko da ljuti...i zamolio bih ovu mala selma da na moje teme nedaje komantare nisu pozeljni...hvalaa pozdrav raja

Avatar
Star-mo77
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 228
Pridružen/a: 31 Dec 1999 02:00
Lokacija: schweiz

nn

#21 Post Postao/la Star-mo77 »

nn

shmeker
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 65
Pridružen/a: 21 Okt 2007 02:00
Lokacija: Maribor - Slovenija

#22 Post Postao/la shmeker »

Nekad najljepsa meni bila je Bijeljina dok je nisu zagadili zna se ko,...A sada nekako mi se svidjaju Mostar i Sarajevo
slika

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#23 Post Postao/la Sabinam »

Bosanska gradi¹ka, Banja luka, Tuzla, Sarajevo....bila sam i svidjelo mi se.
Zenica ...nisam bila ali sam vidjela puno slika i bas mi se svidjela (ja je imam u sjecanju po tvornickim dimnjacima, ali ljudi mi kazu da toga vise nema, svako zlo za neko dobro). Jako mi se svida Zenica i voljela bih je posjetiti.

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#25 Post Postao/la Sabinam »

Heheheheee, Yo-yo, da poznajem neke otkacene ljude iz Tuzle, zato je Tuzla lijepa.
Ali istina je sto Yo-yo kaze, neki gradovi su lijepi po gradevinama i izgledu grada ali ljudi nisu bas...
Evo npr. Rijeka, meni je kao grad stvarno lijep i smjestaj i klima i izgled, ali ljudi...previse umisljeni i trkaci za novcem i imanjem...ne volim to, Dalmacija i ljudi u njoj su mi super, pricljivi, duhoviti, lako se sa svakim sprijateljiti...duh svakog grada su ljudi

Avatar
Star-mo77
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 228
Pridružen/a: 31 Dec 1999 02:00
Lokacija: schweiz

tuzla ...

#26 Post Postao/la Star-mo77 »

tuzla je mnogo lijep grad...imam dosta poznanika tamo,upravu si strasna su raja.........hajmo dalje =D>

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: ..

#28 Post Postao/la paparaci »

STAR-MO77 je napisao/la:znate sta raja ..normalno da svaki grad u nasoj bosni ima svoje cari i ljepotu.za mene licno svaki je lijep,,ja mislim da nema nit jedan da ja nisam bio tamo.svaki grad me odusevio sa lijepom rajom i svojom sopstveno0m ljepotom...i zato se ne treba bilo ko da ljuti...i zamolio bih ovu mala selma da na moje teme nedaje komantare nisu pozeljni...hvalaa pozdrav raja
[smilie=to funny.gif]
kao malo djete kad se naljuti :P
mislim da si trebao tacno istaci o cemu je ovdje rijec - o Mostaru ili o najljepsem gradu u BiH! trebalo bi bar da je rijec o Mostaru, jer sam naziv teme asocira na to.

Dzemka, svaka ti cast! tako sam to zamislio na ovoj temi. =D> :chuckel:

Odgovori