S*ebali su je na današnji dan

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: S*ebali su je na današnji dan

#16 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

mrki62 je napisao/la: Da su Srbima ponudili 1992 godine Republiku Srpsku - ne bi bilo rata ,.............. de čitaj šta sam napisao , ne zajebaji me - ne moram 2 x pisati :mrgreen:
@mrki ne zajebaji ti sta god da je bilo bilo bi rata

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: S*ebali su je na današnji dan

#17 Post Postao/la ra-ja »

Sada bih do sutra mogli nagadjati sta bi bilo ...i dali bih bilo....

svi ste vi u pravu...kada se nemoze vrijeme vratiti nazad.da se proba drugacije....

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: S*ebali su je na današnji dan

#24 Post Postao/la mrki62 »

LAFF je napisao/la:
mrki62 je napisao/la: Da su Srbima ponudili 1992 godine Republiku Srpsku - ne bi bilo rata ,.............. de čitaj šta sam napisao , ne zajebaji me - ne moram 2 x pisati :mrgreen:
@mrki ne zajebaji ti sta god da je bilo bilo bi rata
Ne zajebajem , deder malo razmisli .
Ono što sam napisao , to je moje mišljenje i ubijeđen sam da bi bilo tako - samo što bi Alija tad bio nacionalni izdajica , ovako čojk ispade heroj.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: S*ebali su je na današnji dan

#25 Post Postao/la mrki62 »

znaci ti bi pristao na to kad bi ti neko dosao ko ti nije "ni u rodu rod ni pomozi Bog" i zatrazio od tebe dio tvoje tj. pola tvoje imovine?!
ne valjaj gluposti, svega ti. Bosna je bila cjelovita i svi narodi su bili ravnopravni. radilo se samo o otcjepljenju od Jugoslavije. nista vise! narod se izglasao za, a to sto su neki imali svoje ciljeve i planove, to je druga prica!

a to sto se Dejtonski sporazum potpisao, s tim su se posrali na sve one koji su se casno i iskreno borili za Bosnu onakvu kakva je nekad bila!

nemoj mi sad samo poceti opet o tome kako je Alija tome svemu kriv i bilo ko drugi. ja znam da je tvoja energija neiscrpna u tome kad se radi o Aliji
Paparaci ,.............. ne bih ja pristao a niti bi bilo ko pristao ( sem Alije ) al sam napisao sa objašnjenjem ; šta bi bilo kad bi bilo . De pročitaj još jednom .
Jedne prilike je jedan Brođanin javno rekao u vezi sukoba između Hrvata i Muslimana ; naredili su vam da se posvađate , pa ste se posvađali , pa su vam naredili da zaratujete , pa ste zaratovali , pa su vam naredili da se pomirite , pa ste se pomirili ,......... sljedeći put kad vam narede da se posvađate i zaratujete , neće vas ostati za mirenje . Ante mu je ime a ti skontaj prezime.
Dečko , ja idem sa činjenicama a činjenica je da je rat dogovoren - kao i Dejton.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori