Fata Orlovic

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#16 Post Postao/la mrki62 »

LAFF, namjerno sam poturio te linkove , da vidim tvoju vjerodostojnost [laugh.gif]
Nije važno ko piše, važno je šta piše !

Toliko od mene na ovu temu a ti budi ljubazan pa mi makar na PP pošalji rješenje od te nane Fate , jesul šta uradili za njenog života .
Možemo se mi preseravat , al ostaje dejstvo da je sve to scenarij , pa ti pio ili ne pio ka(h)vu s nanom Fatom .

Svako dobro svakom , pa i nani Fati od mene [icon_wave.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#17 Post Postao/la paparaci »

mrki62 je napisao/la:Nigdje ne piše da ti moraš za to čuti a ako imaš koga u Otoki , pitaj.
Ja sam svjestan da je u islamu do sad bilo na principu dobrovoljnih priloga al ono Å¡to sam opisao , ti se raspitaj pa se javi .
Jašta ću , tek iz čista mira ovdje baljezgat o tome .
ne znam ni da sam spomenuo da mora negdje to pisati. nemam ja nikog u Otoci, niti sumnjam u tvoju izjavu. samo sam iznio cinjenice, sto se tice islama - vezano za taj slucaj. nije tako u islamu samo do sad bilo, pa se sad promijenilo (tako bar zvuci tvoja izjava), nego je jos uvijek tako i tako ce ostati!

Nema tih para u fer play slučajevima a ako si ti pažljivo pročitao šta sam napisao , onda će ti biti jasno samo jedno ; Fati su dani odbrojani i samo je pitanje vremena kad će umrijeti i pojo vuk magarca.
Fata je izigrana od političkog vrha.
To što su njeni dali živote i što je izginuo uopšte nedužni narod , to niko ne može platiti i to mi je jasno al jasno mi je i to da nanu Fatu za nos vuku od samog početka .
Sve to ide po planu ,.... novinari se pošalju i svako toliko vremena se malo u javnost o njoj prezentuje , narod to žvače a u suštini se ništa ne dešava.
Pa eto ako LAFF ima informacije iz prve ruke, nek objasni ko je nani sredio advokata , jel sama ili je neko iz političkog vrha ?
Jel to teško ?
Eto , možeš i ti , jer ja ništa ne znam , pa de me vi upoznajte malo bolje s tim.
meni stvarno ne ide u glavu zasto svaki put potenciras to da ponovo procitam tvoj komentar, na koji sam se nadovezao. a to ne radis samo kod mene, nego i kod drugih.

nije para sve u zivotu mrki! jos uvijek ima osoba koji drze do svojih principa, do svog ponosa! njoj te pare nista ne znace niti bi mozda znala sta s njima zapoceti. najzad, prodala bi s tim samu sebe. a to zena ne moze i nece! bez obzira na sve okolnosti, koje ti navodis.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#18 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:
nije para sve u zivotu mrki! jos uvijek ima osoba koji drze do svojih principa, do svog ponosa! njoj te pare nista ne znace niti bi mozda znala sta s njima zapoceti. najzad, prodala bi s tim samu sebe. a to zena ne moze i nece! bez obzira na sve okolnosti, koje ti navodis.
Ma znam da nije para sve u životu , al tako bi ona bar istržila maksimum ,............ živi bili pa vidjeli / čuli , šta će se desiti , jer sve su indicije da Fata a ni mi nećemo dočekati pravednu presudu pa mi možemo danima pisati o mnogo čemu .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Fata Orlovic

#19 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ovo je sramota cijele Republike Srpske. Želim da se crkva već jednom izmjesti s ovog mjesta", kazala je starica...


Sudija Vukoman Petković danas je donio oslobađajuću presudu za Fatu Orlović, obrazlažući da starica od 65 godina nije mogla ugroziti živote pet policajaca.

U devetogodišnjem nastojanju da dođe do pravde i da se iz njenog dvorišta ukloni bespravno sagrađena pravoslavna crkva, Fata Orlović, povratnica u Konjević Polje kod Bratunca, našla se danas ponovo u Općinskom sudu Srebrenica, ali sada kao optužena, i to po drugi put.

Naime, Fata se teretila da je prošle godine fizički nasrnula na pet policajaca koji su obezbjeđivali vjerski objekt u crkvi u Konjević Polju i ometala obavljanje vjerskog obreda, vrijeđajući svećenika.

Na današnjem ročištu u Srebrenici Fata Orlović nije prihvatila optužbe po kojima joj se na teret stavlja vrijeđanje svećenika i policajaca, pa će naredno ročište biti održano u roku od dva mjeseca, uz prisustvo svjedoka.

"Umjesto da crkvu izmjeste, mene optužuju, napadaju i vrijeđaju. Ovo je sramota cijele Republike Srpske. Moja avlija je moje vlasništvo i želim da sud donese odluku da se crkva već jednom izmjesti s ovog mjesta", rekla je Fata Orlović poslije današnje sudske rasprave.
Privitak/ci
fata%20orlovic.jpg
fata%20orlovic.jpg (66.17 KiB) Pogledano 1854 puta.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Fata Orlovic

#20 Post Postao/la paparaci »

dobro jos nisu izjavili da ih je pretukla [laugh.gif] [eusa_wall.gif]
stvarno zalosno! svaka joj cast na izdrzljivosti!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Fata Orlovic

#21 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ma znas sta paparaci ne znaju sta bi i kako da naude
Umjesto da premjeste Crkvu iz zenog dvorista
Glume budale cuj 65 godina nana na napadne i ugrozi 5 policajaca aman policije i q...
Ja bi to poskidao iste sekunde gole otjerao kuci

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Fata Orlovic

#22 Post Postao/la paparaci »

ma znam laffe dragi. ali sta mozes. svi mi znamo da je to svjesno i namjerno. i mogu kako hoce dok je god ovakvo stanje tj. nikakvo [huh.gif]
volio bih da dozivi tu pravdu koju ganja vec tolike godine!

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Fata Orlovic

#24 Post Postao/la nermin01 »

da je vise osoba kao sto su fata...
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Fata Orlovic

#25 Post Postao/la maida_20 »

ma ljubim stope nani FATI :lol: ...baš je živa legenda...a još mi i slatka [Happy.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Fata Orlovic

#26 Post Postao/la mrki62 »

nermin01 je napisao/la:da je vise osoba kao sto su fata...
U kom smislu ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Fata Orlovic

#27 Post Postao/la andro »

Moje iskrene simpatije i podrska toj zeni koja pokusava samo da vrati ono sto je njeno.
slika
slika

lepi
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 58
Pridružen/a: 05 Jan 2003 02:00

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#28 Post Postao/la lepi »

LAFF je napisao/la:Dosao si do punkta gdje vidim da konversacija stobom uzaludna ispostavilo se je da sam bio upravu tvojim oskudjevnim izvorima za moj pojam tracenje mog vremena
Znas li ti covjece ko je uopste Dr Muhamed Bogorovac
Prestani da budes smijesan o tom advokatu kad eto vidim i o njemu nista neznas vec si procitao tamo nesto,a jesi li procitao da je on advokat i Celi Bajramovicu (neki jako dobar advokat) [icon_wave.gif] Jos jedna teza da to tvoje pada u vodu
a vidim da sam i ovde upravu nije te masio ni glas srpske [laugh.gif]
ali svejedno i oni nekada znaju istinu reci [mmmux2.gif]
Nismo djeca i kod ovakvih tema se ja ne zayebajem , nastojim biti dosljedan istini a nikako nekakvoj stranki
Ako bas zelis uzmi moj savjet uvijek provjeri autora ko pise njegovu vjerodostojnost i njegovu prisnost zatim razaberi njegovu korist i interes.
Ovo tvoje je ocigledno.... [icon_wave.gif]




A ja sjedih kod Fate popismo kahvu... Ja ispih fildjan(crne kahve gorke ko cemer) a ona rece zlato moje kaki si mi ljep majci i pruzi dzezvu da mi dospe jos
moj kolega koji govori engleski me upita da mu prevedem
a ja njemu samo kratko i saretom kazem... ma ona je samo jos jedanput izrazila dobro doslicu
Eto @mrki ja malo ponosa u inat tebi [cool.gif]


Ja sam cuo da to njena zemlja uopste nije, vec njenog dzevera
Ajde bre begaj ti sedeo, pio kavu, pa sto joj nisi pomogao srusiti crkvu!!!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Fata Orlovic

#29 Post Postao/la mrki62 »

Koliko ja jesam a koliko nisam u pravu , ostaje činjenica da su mediji stopirali svaku informaciju o njoj ,............. to znači da nema ništa od onoga , što su neki pisali ovdje - na žalost !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#30 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

lepi je napisao/la:
LAFF je napisao/la:Dosao si do punkta gdje vidim da konversacija stobom uzaludna ispostavilo se je da sam bio upravu tvojim oskudjevnim izvorima za moj pojam tracenje mog vremena
Znas li ti covjece ko je uopste Dr Muhamed Bogorovac
Prestani da budes smijesan o tom advokatu kad eto vidim i o njemu nista neznas vec si procitao tamo nesto,a jesi li procitao da je on advokat i Celi Bajramovicu (neki jako dobar advokat) [icon_wave.gif] Jos jedna teza da to tvoje pada u vodu
a vidim da sam i ovde upravu nije te masio ni glas srpske [laugh.gif]
ali svejedno i oni nekada znaju istinu reci [mmmux2.gif]
Nismo djeca i kod ovakvih tema se ja ne zayebajem , nastojim biti dosljedan istini a nikako nekakvoj stranki
Ako bas zelis uzmi moj savjet uvijek provjeri autora ko pise njegovu vjerodostojnost i njegovu prisnost zatim razaberi njegovu korist i interes.
Ovo tvoje je ocigledno.... [icon_wave.gif]




A ja sjedih kod Fate popismo kahvu... Ja ispih fildjan(crne kahve gorke ko cemer) a ona rece zlato moje kaki si mi ljep majci i pruzi dzezvu da mi dospe jos
moj kolega koji govori engleski me upita da mu prevedem
a ja njemu samo kratko i saretom kazem... ma ona je samo jos jedanput izrazila dobro doslicu
Eto @mrki ja malo ponosa u inat tebi
[cool.gif]


Ja sam cuo da to njena zemlja uopste nije, vec njenog dzevera
Ajde bre begaj ti sedeo, pio kavu, pa sto joj nisi pomogao srusiti crkvu!!!
Ja sam cuo da to njena zemlja uopste nije, vec njenog dzevera
Ajde bre begaj ti sedeo, pio kavu, pa sto joj nisi pomogao srusiti crkvu!!!


eheto sto ljudi prepredaju i lazu...
Njena je zemlja
njeno dvoriste definitivno
jedan dio sto kaci ima njen djever (svekar ne znam ne sjecam se detalja)
ali crkva se nalazi na njenom..

a ova tvoja druga opaska pogledaj ove slike pa iz one bajke ako koza laze Rog ne laze!!!
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 13 Aug 2009 09:21, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Slike nakon dokaza su uklonjene 13.08 2009

Odgovori