Ravno do dna

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Ravno do dna

#1 Post Postao/la dadooo_23 »

nakon nedavnog podizanja cijena,mislio sam da stvarno ne moze gore od toga. ali ugrize se za jezik. dodjose nam ova globalna kriza i recesija. vidim krenuli su gubitci radnih mjesta i u BIH! konkretno u mojoj firmi se sprema 200 otkaza. i place su skresali.

izgleda da sad stvarno ne moze vise na losije! [wow.gif]
Zadnja izmjena: dadooo_23, dana/u 27 Feb 2009 17:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ravno do dna

#2 Post Postao/la grga »


Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ravno do dna

#4 Post Postao/la sabinax »

http://www.youtube.com/watch?v=hnAktTRMZKE
ovaj spot sve kaze

a uostalom gdje nas put i vodi nego 2 m pod zemlju [cool.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ravno do dna

#6 Post Postao/la dadooo_23 »

niko_poseban je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=cm_BuXo9KZg


jebigaaa.....ovako najbolje
ako razmisljam svaki dan o krizi,kosulju cu zakopcavati na ledjima... [Happy.gif]
kontam ja sta ti hoces reci tim videom stari moj,ali upitaj sve ove ljude sto su dobili otkaze i koji imaju djecu kod kuce (pa i podignute kredite napola vracene) da li i njih boli uho za sve...
[eusa_snooty.gif]

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ravno do dna

#7 Post Postao/la dadooo_23 »

znam,znam... po azrinoj pjesmi "ravno do dna" i jest tema dobila ime :wink:

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Ravno do dna

#8 Post Postao/la venecija »

zar moze nekome da bude ravno kad vidi sta se desava-nije svejedno- [eusa_naughty.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ravno do dna

#10 Post Postao/la dadooo_23 »

dojbinica je napisao/la:[ne sekira se nik ni za mnom, još i da se ja sekiram za druge
gledaj nesto. sebicnjastvo je jedna od gorih osobina. sta mislis da sad SVI kazu kako ih je za to briga i gotovo? sta mislis sta bi se desilo da nitko ne pokrene antirecesijske mjere i da svi zatvore oci?
eno gledam u hrvatskoj je vec predstavljen paket antirecesijskih mjera koji se sastoji od 10 mjera ako sam dobro na brzinu registrirao informaciju. ne znam je li i u BIH sastavljen neki slican paket antirecesijskih mjera?

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ravno do dna

#11 Post Postao/la sabinax »

nema nista od sekiracije ili ne...treba smisliti plan kako prezivjeti
ja vec imam svoj plan....komadic zemlje, kokosinjac i stalica, ako bude problema posadit cu na sva mjesta samo korisne biljke, kupiti nesto kokosi i pjevca, skupljati i prodavati jaja i pilice, uzeti kozu i prodavati mlijeko ... jedna placa ce biti dostatna za otplatiti oba kredita...
samo da je sloge i razumjevanja u obitelji, onda je sve lako...ako toga nema moze sve otici u q***
bila su i teža vremena i ljudi su prezivjeli....dobro veli @niko, ako se puno bude razmisljalo moze se samo u ludnici zavrsiti ili sa užetom oko vrata
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Ravno do dna

#12 Post Postao/la beca »

sabinaX je napisao/la:nema nista od sekiracije ili ne...treba smisliti plan kako prezivjeti
ja vec imam svoj plan....komadic zemlje, kokosinjac i stalica, ako bude problema posadit cu na sva mjesta samo korisne biljke, kupiti nesto kokosi i pjevca, skupljati i prodavati jaja i pilice, uzeti kozu i prodavati mlijeko ... jedna placa ce biti dostatna za otplatiti oba kredita...
samo da je sloge i razumjevanja u obitelji, onda je sve lako...ako toga nema moze sve otici u q***
bila su i teža vremena i ljudi su prezivjeli....dobro veli @niko, ako se puno bude razmisljalo moze se samo u ludnici zavrsiti ili sa užetom oko vrata
svaka cast...

a to sa kokosinjcem ne cujem prvi put, na to su spremni i ljudi u sarajevu...
nas je narod snalazljiv, da nije davno nas pola ne bi bilo, sta smo sve prezivljeli, zar mislite da dosad nije bila kriza...hiljade penzionera zivi od 250 km, a samo im tablete i rezije kostaju toliko, a more ih je bez djece, nema ko da im pomogne...kad ova kategorija prezivljava, prezivjet ce svi...

najlakse je sjediti kuci i cekati da padne sa neba ili od roditelja...ja radim od svoje srednje skole, i moje su se drugarcice uvijek na jedan negativan nacin zezale kako ja uvijek imam novca i nikad nisam posudjivala ni od koga, doj su neke svakodnevno trazila za kafu...ali ja sam zbala do 12h dnevnicu zaraditi, dijeleci reklamni materijal, radeci ankete sa ljudima, a one do tada u krevetu....ma daaaj...

i nece nas ni ova kriza nicemu nauciti, a da napisem cemu bila bih previse pesimisticna i presla na politiku, a sebi dan ne zelim kvariti...

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Ravno do dna

#13 Post Postao/la badgirl »

dadooo_23 je napisao/la:
dojbinica je napisao/la:[ne sekira se nik ni za mnom, još i da se ja sekiram za druge
gledaj nesto. sebicnjastvo je jedna od gorih osobina. sta mislis da sad SVI kazu kako ih je za to briga i gotovo? sta mislis sta bi se desilo da nitko ne pokrene antirecesijske mjere i da svi zatvore oci?
eno gledam u hrvatskoj je vec predstavljen paket antirecesijskih mjera koji se sastoji od 10 mjera ako sam dobro na brzinu registrirao informaciju. ne znam je li i u BIH sastavljen neki slican paket antirecesijskih mjera?

a sta ima od toga sto bi se sikirala za druge ....sebicnost nije jedna od gorih osobina vec jedna od zdravih osobina [icon_wave.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Ravno do dna

#15 Post Postao/la dadooo_23 »

badgirl je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:
dojbinica je napisao/la:[ne sekira se nik ni za mnom, još i da se ja sekiram za druge
gledaj nesto. sebicnjastvo je jedna od gorih osobina. sta mislis da sad SVI kazu kako ih je za to briga i gotovo? sta mislis sta bi se desilo da nitko ne pokrene antirecesijske mjere i da svi zatvore oci?
eno gledam u hrvatskoj je vec predstavljen paket antirecesijskih mjera koji se sastoji od 10 mjera ako sam dobro na brzinu registrirao informaciju. ne znam je li i u BIH sastavljen neki slican paket antirecesijskih mjera?

a sta ima od toga sto bi se sikirala za druge ....sebicnost nije jedna od gorih osobina vec jedna od zdravih osobina [icon_wave.gif]
dobro. sebicnost je pozitivna osobina. kako god ti kazes!
[icon_ballbounce.gif]

Odgovori