Uoci Bajrama zapaljena dzamija

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#61 Post Postao/la sabinax »

ja nisam tipicna bosanska zena zato mogu blebetati koliko hocu, iako nemam pojima o cemu se radi :mrgreen:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#62 Post Postao/la im_ex »

@mrkalj

Imam muskih hormona kad je patriotizam u pitanju.
O mojoj zenstvenosti nisi kompetentan da pricas ... nisi jer ti bale cijede bradom tek pri pogledu na moj nick, sta vise.
Nije tema, al ne mogu a da propustim priliku da ne pomenem da ti je nacin na koji se oglasavas krajnje seljoberski. To bi jos i moglo da ti se oprosti, ali, da se na isti nacin obracas djevojkama kojima bi otac mogao biti (ili dedo cak) - ne, nikako.
I jos ... za razliku od tebe, ovdje imam raju. To nesto govori normalnom insanu, al ti to ne uvidjas ... u prevodu extra tebi: igras se sam sa sobom.

ish
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#64 Post Postao/la ra-ja »

OVA MI DISKUSIJA NIJE UOPSTE JASNA:::O KAKVOJ ZENI JE RIJEC:::

VALJDA JE TEMA KAKO JE ZAPALJENA DJAMIJA.......uoci bajrama....

BAS ME INTERESUJE DALI SU TE VARVARE PRONASLI:::KOJIMA NIJE NISTA SVETO.... [huh.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#66 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:turska vlada će donirati novac za popravak džamije
Dobro je, samo da neće Saudijci !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#68 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:a vec se prica kako nema znakova nasilnog ulaska. sad ce reci da se sama zapalila. mozda je hodza ostavio cigar u pepeljari. ...

tako i bi. nije krivac opušak već instalacije koje su odlučile da se pokvare baš pred bajram

eto, pa vi recite da nema duhova [mmmux2.gif] [laugh.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#70 Post Postao/la mrki62 »

Ko je čitao moje objašnjenje u vezi ove teme - na početku , shvatit će i smisao u Mic - ovom postavljanju posta iznad mene .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
odysseus
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1970
Pridružen/a: 20 Nov 2008 21:29
Lokacija: Medju javom i med snom

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#71 Post Postao/la odysseus »

SURA LXXXV Sazvijezda-Al-Burug Mekka-22ajeta U ime Allaha,Milostivog,Samilosnog! 1 Tako mi neba sazvijezdjima okicenog 2 i Dana vec odredjenog, 3 i prisutnih,i onoga sto ce biti prisutno,- 4 prokleti neka su oni koji su rovove iskopali, 5 i vatrom i gorivom ih napunili, 6 kada su oko nje sjedjeli 7 i bili svjedoci onoga sto su vjernicima radili! 8 A svetili su im se samo zato sto su u Allaha,Silnoga i Hvale dostojnog,vjerovali, 9 cija je vlast i na nebesima i na Zemlji,-a Allah je svemu Svjedok. 10 One koji vjernike i vjernice budu na muke stavljali pa se ne budu pokajali-ceka patnja u dzehennemu i isto tako przenje u ognju, 11 a one koji budu vjerovali i dobra djela cinili cekaju basce dzenetske kroz koje ce rijeke teci,-a to ce veliki uspjeh biti. 12 Odmazda Gospodara tvoga ce,zaista,uzasna biti! 13 On iz nicega stvara,i ponovo ce to uciniti; 14 I On prasta,i pun je ljubavi, 15 Gospodar svemira ,Uzviseni, 16 On radi sta je Njemu volja. 17 Da li je doprla do tebe vijest o vojskama, 18 o faraonu i Semudu? 19 Ali,ovi koji nece da vjeruju stalno poricu,- 20 a Allahu oni nece moci umaci: 21 a ovo je Kur'an velicanstveni, 22 na ploci pomno cuvanoj.
Svijet moje maste! I igra moga duha!

Covjece,gospodar si svojih rijeci dok ih ne izgovoris,a kad ih izgovoris postajes njihov rob!

Kakva bi samo tisina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju!

Kakve su ti misli,takav ti je zivot!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#72 Post Postao/la mrki62 »

odysseus je napisao/la:SURA LXXXV Sazvijezda-Al-Burug Mekka-22ajeta U ime Allaha,Milostivog,Samilosnog! 1 Tako mi neba sazvijezdjima okicenog 2 i Dana vec odredjenog, 3 i prisutnih,i onoga sto ce biti prisutno,- 4 prokleti neka su oni koji su rovove iskopali, 5 i vatrom i gorivom ih napunili, 6 kada su oko nje sjedjeli 7 i bili svjedoci onoga sto su vjernicima radili! 8 A svetili su im se samo zato sto su u Allaha,Silnoga i Hvale dostojnog,vjerovali, 9 cija je vlast i na nebesima i na Zemlji,-a Allah je svemu Svjedok. 10 One koji vjernike i vjernice budu na muke stavljali pa se ne budu pokajali-ceka patnja u dzehennemu i isto tako przenje u ognju, 11 a one koji budu vjerovali i dobra djela cinili cekaju basce dzenetske kroz koje ce rijeke teci,-a to ce veliki uspjeh biti. 12 Odmazda Gospodara tvoga ce,zaista,uzasna biti! 13 On iz nicega stvara,i ponovo ce to uciniti; 14 I On prasta,i pun je ljubavi, 15 Gospodar svemira ,Uzviseni, 16 On radi sta je Njemu volja. 17 Da li je doprla do tebe vijest o vojskama, 18 o faraonu i Semudu? 19 Ali,ovi koji nece da vjeruju stalno poricu,- 20 a Allahu oni nece moci umaci: 21 a ovo je Kur'an velicanstveni, 22 na ploci pomno cuvanoj.
ÄŒemu sad to ?????
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori