Al kaida i BiH

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Al kaida i BiH

#17 Post Postao/la andro »

Meni ne trebaju knjige , mada znam da u mnogim tekstovima i knjigama upravo to pise, ja pisem o onome sto sam vidio ili jos bolje dozivio ops. prezivio
slika
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Al kaida i BiH

#18 Post Postao/la mrki62 »

tatanka je napisao/la:prve mudzahedine nije doveo niti SDA niti neka vjarska zajednica, nego HOS... tek poslije pada broda i onog S**** u prozoru, stanje ce se promijenuti...
Yebate ledina,........... ko je islamizirao Armiju BiH ( sa tim vehabijama ) ?
Zašto je smijenjen prvi general ; Halilović ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Al kaida i BiH

#20 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa nije baš bila islamizirana jer je u njoj bilo i srba i hrvata
Hoš reći da su pored sellam alejkum , koristili i Hvaljen Isus i Pomoz Bog :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Al kaida i BiH

#22 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:nisu

ali nisu ni oni srbi i hrvati iz armije prešli na islam
Ne kontaš ; Hrvati su imali svoju vojsku , Srbi svoju a Alija je lažno predstavljao Armiju BiH , jer ju je islamizirao , uvukao je sve atribute islama.
Čim je to uradio , trebao je promijeniti ime vojski ( npr Bošnjačka ) al on to nije uradio .
Dok je vojsku vodio Sefer Halilović , Armija BiH je bila vojska za očuvanje čitave BiH , njegovom smjenom se je vojska islamizirala ( dovođeni mudžahidi - mudžahedini ) i ta vojska nije branila BiH kao državu , branila je samo jedan narod ,................ kontaš li sad ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

igla
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 259
Pridružen/a: 03 Dec 2008 12:12

Re: Al kaida i BiH

#23 Post Postao/la igla »

dobra tema.prvo se moramo zapitat,kako su ti ljudii,i odakle su.ko im je omogucio,da dodju na ove prostore.i za koga su radili.znaci morali su doc u BiH.ali su pri tome morali proc kroz Hrvasku ili Srbiju.znaci tu nesto ne valja.treba lo je BiH svu napravit etnickom.da bi se lakse mogla podijeliti.donekle su uspjeli,ali do kraja nisu. ti koji su planirali,nisu svatili da Bosnjaci nece to trpiti.da neki ljudi sa strane vladaju njima.oni su dosta nanijeli zla,bosnjacima.a da mi toga nisu bili svjesni.tako da se sad Bosnjaci gledaju,kao crne ovce u Evropi.

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Al kaida i BiH

#24 Post Postao/la srebrni »

igla je napisao/la:dobra tema.prvo se moramo zapitat,kako su ti ljudii,i odakle su.ko im je omogucio,da dodju na ove prostore.i za koga su radili.znaci morali su doc u BiH.ali su pri tome morali proc kroz Hrvasku ili Srbiju.znaci tu nesto ne valja.treba lo je BiH svu napravit etnickom.da bi se lakse mogla podijeliti.donekle su uspjeli,ali do kraja nisu. ti koji su planirali,nisu svatili da Bosnjaci nece to trpiti.da neki ljudi sa strane vladaju njima.oni su dosta nanijeli zla,bosnjacima.a da mi toga nisu bili svjesni.tako da se sad Bosnjaci gledaju,kao crne ovce u Evropi.
rekh necu pisat o politici i ratnim temama vise , al ovo POTPISUJEM

srebrni
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Al kaida i BiH

#25 Post Postao/la kajs »

gde nadju sve ove neke koji su bili "odusevljeni" cudo jedno da napisu knjige o Srebrnici i sad slicni njima o Mudzahedinima.

Ja se iskreno pravo razveselim kada ovi "odusevljenici" tako u ovim vremenima svjetske krize late se hartije i pisla pa nam "otvore" svoju dusu punu razocarenja, naravno, i da nam saopste kao su oni bili ti neki "odusevljenici" i spoznali su da u to dusvljenje nije imalo cara pa sad ce da na ovaj nacin ucare. Stvarno da nije smijesno bilo bi jako zalosno da i ovo stvorenje sebe naziva nekim zurnalistom.

Hajd to veze nema naravno, prenose neke Nezavisne novine, istina je drugacija trazila je alijansa Zlatnog "mudzahedine" pa nasla 6 njih i poslala ih bez ikakvog dokaza amerikancima u gvantanamo. I sad ih vracaju kazu nisu oni al qaida. E moj jadnice "odusevljeni" mislis svoju guzicu ces da spasis kao upiruci prstom: "Jesam ja bio sa njima ali neki tamo su "urlikali" oni su zveri i urlicu ja sam covjek demokrata ja nisam terorista mudzahedin al qaida"

Opet da nije smijesno bilo bi i vise od zalosnog i tragicnog.


No ovo napisah kao uvod jer sam procitao clanak da pa spodelim sa vama. Naime
Britanski mediji i političari zabrinuto upozoravaju:
BiH se polako raspada

Mogući su novi etnički sukobi, smatra drugi čovjek Konzervativne partije Velike Britanije William Hague • Politička kultura u BiH je infantilna, komentira novinar The Independenta • Od BiH nikad Švicarska, balkanska Belgija možda

Ministar vanjskih poslova Velike Britanije u sjeni William Hague upozorio je kako Bosna i Hercegovina klizi unazad te da se država nalazi "pred raspadom".

"BiH se nalazi na ivici povratka u haos i nasilje jer etničke tenzije neprestano eskaliraju", kazao je Hague, koji u alternativnoj vladi opozicionih britanskih konzervativaca ima poziciju ministra vanjskih poslova. No, to što su u pitanju upozorenje "torijevske" opozicije, ne znači da glavni britanski listovi nisu prepoznali snagu Haguevih riječi. Eminentni The Independent, posvetio je mnogo pažnje situaciji u BiH.
Mogući su novi etnički sukobi, smatra drugi čovjek Konzervativne partije Velike Britanije William Hague


je li ovaj pravio uvod ovom politicaru britanije da moze sada da prica o ovome?
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Odgovori