Zašto se Mirsad Kebo svrstao u obranu Karadžića i Mladića

Sve o Bosni i Hercegovini
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Zašto se Mirsad Kebo svrstao u obranu Karadžića i Mladića

#1 Post Postao/la mrki62 »

Zašto se Mirsad Kebo svrstao u obranu Radovana Karadžića i Ratka Mladića?

slika

SREBRENICA - Bez obzira što Kebo i ostali muslimanski "kebab" političari sada kupuju jeftine političke poene, na sastanku koji je održan, Kebo je svjesno ili ne, srebreničku sirotinju nakon Alije Izetbegovića ponovno izručio na pladnju srpskim krvnicima predvođenim Karadžićem i Mladićem. Doduše, ovaj put su ih prodali u pravnom smislu, što će Srbi definitivno maksimalno iskoristiti.


Samo potpuna budala, nakon svih događanja u Srebrenici, može izjaviti, citat: "Zna li Predsjednik FBiH što se jula 95. g. događalo u Srebrenici? Zna li da je postojala naredba Predsjedništva RBiH iz juna 95. g. o sveopštoj mobilizaciji u Srebrenici? U toj naredbi je pisalo da se mobilišu svi od 16 do 70 godina kako bi se obranila Srebrenica. Tu je naredbu potpisao ALIJA IZETBEGOVIĆ...!"

Ovom izjavom izvjesni Fahrudin Hasanović, a s čim se Mirsad Kebo složio, "de facto" ponudio alibi srebreničkim krvnicima da u Srebrenici nisu ubijani civili već "mobilisani" borci.

Naravno, Hasanović je "zaboravio" napomenuti da je također Alija Izetbeović uoči samog pada i pokolja u Srebrenici, helikopterom u Sarajevo povukao glavni zapovjedni kadar na čelu s Naserom Orićem, što se može nazvati svakako osim slučajnošću.

Ono što će pokopati sve nade da će ljudska nakaza kakva je Ratko Mladić, biti osuđen zbog pokolja u Srebrenici je ova "naredba" Alije Izetbegovića o kojoj do sada nitko nije javno progovorio niti je korištena u bilo kojem procesu protiv hordi koje su klale po Srebrenici.

Hasanović je također istakao da je "Zakon o pravima branitelja neustavan"?! Pa je li mu ga donijela upravo vlast u kojoj je ovaj bunike najedeni Mirsad Kebo bio zamjenik Predsjednice FBiH Borjane Krišto?

Oni umjesto da Kebu, Krišto i njima slične označe glavnim krivcima za situaciju u kojoj su se našli, sada krivicu svaljuju na Živka Budimira, koji onako usput rečeno, nigdje i nikada nije apostrofirao Srebrenicu kao najveće izvorište civilnih žrtava koje su uvedene u prava koja po svim zakonima imaju pripadnici vojnih postrojbi.

Ova lakrdija i mazanje očiju napaćenom narodu Srebrenice se može protumačiti isključivo kroz lažnu "brigu" za muslimanske nacionalne interese koju vode SDA i SDP. A njihova briga za bilo koji narod u FBiH je pomnoživa isključivo sa-nulom!

Jedno je sigurno. Civili koji su nezakonito stekli status ratnih vojnih invalida će definitivno morati biti izvedeni iz prava. U protivnom, Revizija će se srušiti kao kula od karata. Ma koliko Kebo, Helez i ostali manipulatori cijeli proces žele prebiti preko leđa pripadnika HVO-a.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Zašto se Mirsad Kebo svrstao u obranu Karadžića i Mladi

#2 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Srebrenica ima živi dokaz to su mezari tako da ovo nepije vode šta kaže ovaj ili onaj.... Srebrenica ako je bila zaštićena zona nije smjela pasti to je na obraz svijetu i evropi.......Tebi će Alija doći glave ja mislim on ti je sjena kad hodaš,budi iskren i reci šta ti je uradila ARBiH ...........
slikaslikaslika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zašto se Mirsad Kebo svrstao u obranu Karadžića i Mladi

#3 Post Postao/la mrki62 »

Meni Armija BiH nije ništa uradila a ti pročitaj još jednom tekst pa malo promisli o nekim činjenicama [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Zašto se Mirsad Kebo svrstao u obranu Karadžića i Mladi

#4 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Mrki62 je napisao/la:Meni Armija BiH nije ništa uradila a ti pročitaj još jednom tekst pa malo promisli o nekim činjenicama [muzikafo1.gif]
Ja ovako nešto slično gledam svaki dan to nije ništa novo....to je na njihovu sramotu ako su tako govorili....znam da narod uvjek ispašta zato političare baš i ne praktikujem oni su za mene najveće zlo u B i H......
slikaslikaslika

Odgovori