Aleksa Šantić

Knjizenovst i ostalo ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Aleksa ©antiæ

#8 Post Postao/la vornevljev »

Good_girl_gone_bad je napisao/la:Samo želim reći da je Aleksa Šantić pao u mojim očima otkad sam saznala da je pjesmu Emina napisao po naređenju iz Srbije kako bi se dodvorio muslimanima to mi strasno ide na zivce,otad necu da citam njegove pjesme razocarao me kao pjesnik ... :cry:

A izjave i strave,ne mogu vjerovati.

De mi prebaci izvor iz kojeg si to pokupila,ako nije problem,da pročitam.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Aleksa Šantić

#9 Post Postao/la beca »

vornevljev je napisao/la:
Good_girl_gone_bad je napisao/la:Samo želim reći da je Aleksa Šantić pao u mojim očima otkad sam saznala da je pjesmu Emina napisao po naređenju iz Srbije kako bi se dodvorio muslimanima to mi strasno ide na zivce,otad necu da citam njegove pjesme razocarao me kao pjesnik ... :cry:

A izjave i strave,ne mogu vjerovati.

De mi prebaci izvor iz kojeg si to pokupila,ako nije problem,da pročitam.
kako mozes neso cuti a ne raspitati se o tome, a jos gore zauzeti takav stav prema njemu i njegovom radu, a samo si cula...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Aleksa Šantić

#14 Post Postao/la beca »

Good_girl_gone_bad je napisao/la:Samo želim reći da je Aleksa Šantić pao u mojim očima otkad sam saznala da je pjesmu Emina napisao po naređenju iz Srbije kako bi se dodvorio muslimanima to mi strasno ide na zivce,otad necu da citam njegove pjesme razocarao me kao pjesnik ... :cry:
mozes li navesti ime profesorice iz Zg koja ti je to rekla. Pitala sam lijepo je li Herta Kuna, pitam jer postoji objasnjenje, smo moras biti malo vise upucena u historiju

Odgovori