Ko upravlja nama i na koji nacin

Sta nam donosi buduænost?Da li je to nauka i obrazovanje ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Ko upravlja nama i na koji nacin

#1 Post Postao/la beba80 »

http://www.youtube.com/watch?v=i6lOX_jXMe0&NR=1
molio bih vas da pogledate ovo sta mislite o ovom i zasto je ovo?
Moje misljemje je da masoni su vec okupirali dobar dio svijeta.

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Ko upravlja nama i na koji nacin

#2 Post Postao/la beba80 »

interesuje me zar je moguce da niko nema komentar na ovaj video jel moguce da nevidimo jako bitnu stvar il je strah pojedine da pisu o ovom jer se ovo bazira na nekom iz pozadine pa da ne bi bili proglaseni nepozeljnim na ovoj planeti tako sto ce identifikovati adrese.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Ko upravlja nama i na koji nacin

#4 Post Postao/la paparaci »

evo dacu komentar iako nisam pogledao video. nije mi se dalo. mogu samo da pretpostavim o cemu se radi. evo ovdje u njemackoj npr imaju te raznorazne kartice s kojima skupljas poene kod trgovina u kojima kupujete od prehrane, preko odjece do elektronskih stvari. najpoznatija medju njima jeste payback karta. znaci svaki put kad odete u kupovinu pri placanju robe na kasi predate i tu karticu na koju dobijete odredjen broj poena. to zavisi od visine potrosnje. na toj kartici su naravno vasi licni podaci i "naravno" oni se cuvaju u povjerenju i ne prodaju se drugima :lol:
znaci za nekoliko bijednih poena, za koje cete nekad kad nakupite par hiljada istih dobiti ko fol neku vrijednu stvar - prodali ste licne podatke i vase obicaje, zelje, itd. sve se to koristi za marketinske svrhe. a mozda i sigurno za nesto vise.

jos malo, pa ce nam svima ugraditi chip u potiljak. tako da ce vlada uvijek znati gdje smo, s kim, sta radimo, itd. :lol:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ko upravlja nama i na koji nacin

#5 Post Postao/la mrki62 »

beba80 je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=i6lOX_jXMe0&NR=1
molio bih vas da pogledate ovo sta mislite o ovom i zasto je ovo?
Moje misljemje je da masoni su vec okupirali dobar dio svijeta.
Imaš li ti uopšte nekog predznanja o masonima ?
Inače ovdje u Sloveniji će uskoro napraviti osobnu kartu sa zdravstvenom ( dvije u jednoj ) i u tome ne vidim ništa loše.
Ono što paparaci piše o zbivanju u Njemačkoj ( u vezi dobivanja nekog bonusa ) , to je razumno, jer na taj način trgovačka mreža dolazi u uvid o željama potrošača ,............ jasno se vidi šta koja grupa kupaca uzima u određenoj trgovini i ono što ne ide u promet se ne nabavlja .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Ko upravlja nama i na koji nacin

#6 Post Postao/la im_ex »

paparaci je napisao/la:
jos malo, pa ce nam svima ugraditi chip u potiljak. tako da ce vlada uvijek znati gdje smo, s kim, sta radimo, itd. :lol:
i sta mislimo, zamisli [laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Ko upravlja nama i na koji nacin

#7 Post Postao/la paparaci »

ma hebace nas pravo :lol:

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Ko upravlja nama i na koji nacin

#8 Post Postao/la beba80 »

paparaci je napisao/la:evo dacu komentar iako nisam pogledao video. nije mi se dalo. mogu samo da pretpostavim o cemu se radi. evo ovdje u njemackoj npr imaju te raznorazne kartice s kojima skupljas poene kod trgovina u kojima kupujete od prehrane, preko odjece do elektronskih stvari. najpoznatija medju njima jeste payback karta. znaci svaki put kad odete u kupovinu pri placanju robe na kasi predate i tu karticu na koju dobijete odredjen broj poena. to zavisi od visine potrosnje. na toj kartici su naravno vasi licni podaci i "naravno" oni se cuvaju u povjerenju i ne prodaju se drugima :lol:
znaci za nekoliko bijednih poena, za koje cete nekad kad nakupite par hiljada istih dobiti ko fol neku vrijednu stvar - prodali ste licne podatke i vase obicaje, zelje, itd. sve se to koristi za marketinske svrhe. a mozda i sigurno za nesto vise.

jos malo, pa ce nam svima ugraditi chip u potiljak. tako da ce vlada uvijek znati gdje smo, s kim, sta radimo, itd. :lol:
da u pravo o tome govore ovi video prikazi al netreba bit nehajan te ne pogledat sta su ustvari te kartice

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Ko upravlja nama i na koji nacin

#9 Post Postao/la beba80 »

mrki62 je napisao/la:
beba80 je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=i6lOX_jXMe0&NR=1
molio bih vas da pogledate ovo sta mislite o ovom i zasto je ovo?
Moje misljemje je da masoni su vec okupirali dobar dio svijeta.
Imaš li ti uopšte nekog predznanja o masonima ?
Inače ovdje u Sloveniji će uskoro napraviti osobnu kartu sa zdravstvenom ( dvije u jednoj ) i u tome ne vidim ništa loše.
Ono što paparaci piše o zbivanju u Njemačkoj ( u vezi dobivanja nekog bonusa ) , to je razumno, jer na taj način trgovačka mreža dolazi u uvid o željama potrošača ,............ jasno se vidi šta koja grupa kupaca uzima u određenoj trgovini i ono što ne ide u promet se ne nabavlja .
Bravo genije ne vidjeh veceg znanstvenika,umjetnika,naucnika doktora itd.od tebe.
masoni znam ko su al u svjetlu koje ti nevidis.

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Ko upravlja nama i na koji nacin

#11 Post Postao/la beba80 »

vidovita_dzemila je napisao/la:a ko kaže da će se ovo desiti, da će se svima ugraditi čipovi?
u videu kažu da još nema javne rasprave o tome i da trenutno ima samo mali par ljudi koji su platili da im se ugradi


a inače to mi sve liči na filmove o vanzemaljcima kad otmu ljude, ugrade im čipove i vrate na zemlju, kao i filmove u kojima se radnja dešava 3 000 i neke godine :lol:

ne treba se previše zamarati ovakvim stvarima
da vidovita nastojace svima ugraditi to ide postepeno hocemo u evropu ,a poslije ce bit ujedinjenje evrope i amerike novac amereuro i td.jedino ce se ovog sacuvati nomadi koji ne zele u civilizaciju a ne zelim da kazem ko su oni jer izazvat cu nemir na forumu.

Odgovori