Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

Sta nam donosi buduænost?Da li je to nauka i obrazovanje ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

#1 Post Postao/la ra-ja »

Jedan primjer kao priznanje nasem zemljaku Arifu iz Visokog ,koji je izlaskom iz drzave u NJemackoj nastavio zanat svoga oca, pravljenje skupocijenih tepiha -perzijanera...Prosirio je biznis cak i u Dubai kao i Monaku..gdje je kupio po lokal za taj posao..
Samo za 4 godine postao je milijarder
U sretnom je braku s Ruskinjom ima kcerkicu od 2 godine...svaka cast [smile.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

#2 Post Postao/la ra-ja »

jos jedan primjer ...

Ramon Avramovic zivi u Monaku i bavi se raznim poslovima koji su mu donijeli dobit od 400 milijardi ...
Organizovao je proslavu za rodjendan i pozvao je sve popularne pjevace i pjevacice...ranga Ledy gaga .kao i Jenifer Lopez....

Ovo sam danas cula na tv... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

#4 Post Postao/la ra-ja »

vidovita_dzemila je napisao/la:nisam znala da je abramovič iz bosne [Happy.gif]
Moja drzava koje vise nema je Jugoslavija ...pa recimo da je sa Balkana...
Rodjen je na brdovitom Balkanu, udisao je taj zrak, govori nasim jezikom sporazumjevanja..Eto zasto sam ga spomenula...vredno paznje... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

#6 Post Postao/la ra-ja »

Mic_Sokoli je napisao/la:Aj ljudi moji kad cu ja naucit da jednostavno sutim..............


Ni prva ti informacija nije tacna ni druga,cuj abramovich sa balkana......... [laugh.gif] ,nema -vich,ski i ov samo na balkanu bona......
posto kupila po to prodala...gledala na tv....mic...tacka :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

#9 Post Postao/la ra-ja »

Arif je milijarder..zivi u sretnom braku sa Ruskinjom...Nas bogati milijarder. Sve zivo sto mu supruga zazeli on joj udovolji....Ima lokal i u Dubaji gdje se ujedno snabdjevaju.. :!:

U Njemackoj nije nasla cizmice koje joj odgovaraju ..otputovali su u Dubai u potrgu za njima..Bas je obilazila butike, i pita koliko kostaju..trgovac kaze 5000$...Necu ih kupiti i nisu za mene !..U jednom butiku je zapazila cizmice ..i pita da li su to one koje je nosila Jenifer Lopez u nekom spotu..Da upravo su te! Kostaju samo 8000 $ odmah ih je kupila... :!:
Ko vili ,ko ima..ko zeli...neka sebi priusti..Ako vec ima zasto kopirati nekoga...bas sam se pitala.. :?:

Avramovic je isto veoma, veoma bogat .. Zaista sam mislila da je sa Balkana , jer i ime i prezime kao da mu je snasih terena.... :!:
Izvinjavam se jer mu nisam bila na babinama da znam ko je ko sta je sta... :!:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

#10 Post Postao/la im_ex »

Ra-Ja je napisao/la:Jedan primjer kao priznanje nasem zemljaku Arifu iz Visokog ,koji je izlaskom iz drzave u NJemackoj nastavio zanat svoga oca, pravljenje skupocijenih tepiha -perzijanera...Prosirio je biznis cak i u Dubai kao i Monaku..gdje je kupio po lokal za taj posao..
Samo za 4 godine postao je milijarder
U sretnom je braku s Ruskinjom ima kcerkicu od 2 godine...svaka cast [smile.gif]
nuto [eusa_think.gif]
ko li je ta faca, pitam se
Pozeljna fotka doticnog, ako ne izvoljevam previse, molim! [icon_flower.gif]

Dobra tema [evojele9.gif]
Nedavno sam namjeravala otvoriti jednu, da kazem, po naslovu skoro pa identicnu, ali, sadrzajno posve razlicitu od ove, a i opet, s nekim dodirnim tackama, sto bih predlozila Autorki ove teme, ako nema nista protiv, da ovu temu, sem nauma, obogatimo i pojedinostima s nasim mentalitetima u vezi. Kako god, ja ev' :

Volim nas narod sto iako isfurano zvuci, nakon pozdrava obicno dodaje ono "Sta ima? Kako si?" , volim ono nase *ba* [baaa.gif] , ono nase *fakat* .. ono nase *mah ... sta 'sh* .. volim provaljenu vec filozofiju da nas obicno ogovara osoba cija luda glava bi trebalo da se poklopi pred svojim problemima ... volim sto smo poznati po cevapcicima ... po sevdalinki [inlove.gif] [muzikafo1.gif] gostoprimstvu , sto znamo za dernecenje ... shale i psovke (beem ti, uff, kako to dobro zvuci [inlove.gif] ), uhh, tu otkidamo, ne zna se ko je jaci :lol:
nastavice se ... [mmmux2.gif]

(:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

#13 Post Postao/la ra-ja »

Medina ,,,pravo ime Adrijana....Nalazi se u Danskoj i sada je najpopularnija pjevacica u toj zemlji... [icon_flower.gif]


Medina...You and i [icon_flower.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

#14 Post Postao/la ra-ja »

Evo jedne primadone...poznate u cijelom svijeti..

HELENE FISCHER......von hir bis unendlich... ova na brodici snimano[icon_flower.gif] [icon_flower.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Nasi ljudi su daleko poznati.!!!

#15 Post Postao/la ra-ja »

Evo jedne primadone...poznate u cijelom svijeti..

HELENE FISCHER......von hir bis unendlich... ova na brodici snimano[icon_flower.gif] [icon_flower.gif]

Odgovori